Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Dehet Old 1.FC SUP oranžová, modrá
Bítovská SUP červeno-černá
Felix club super zeleno-bílá, rudá
Kickers 1990 ČFC černá
Koliba F.C.V. žlutá
Lucián FC SUP modro-černá, zeleno-černá
Slepí koně SUP šedá
Tycho de Brahe SUP bílá, oranžová
Starci na chmelu SUP B červeno-bílá, oranžová
SuperNova L.F.C. červeno-modrá, žlutá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kickers 1990 ČFCSlepí koně SUP Út 12.9. 18:00 HRAB2
Bítovská SUPStarci na chmelu SUP B Út 12.9. 19:00 ZABEH
Felix club superTycho de Brahe SUP Út 12.9. 19:30 DEKAN
Koliba F.C.V.Lucián FC SUP Út 12.9. 20:45 STOD
Dehet Old 1.FC SUPSuperNova L.F.C. Čt 14.9. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Dehet Old 1.FC SUPBítovská SUP Út 19.9. 19:00 ZABEH
SuperNova L.F.C.Lucián FC SUP Út 19.9. 19:30 MIKU4
Starci na chmelu SUP BFelix club super Út 19.9. 19:30 BECH
Tycho de Brahe SUPKickers 1990 ČFC Út 19.9. 20:30 MALES
Slepí koně SUPKoliba F.C.V. Út 19.9. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Bítovská SUPSuperNova L.F.C. Út 3.10. 19:00 ZABEH
Felix club superDehet Old 1.FC SUP Út 3.10. 19:30 DEKAN
Kickers 1990 ČFCStarci na chmelu SUP B Út 3.10. 19:30 BECH
Koliba F.C.V.Tycho de Brahe SUP Út 3.10. 20:45 STOD
Lucián FC SUPSlepí koně SUP St 4.10. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
SuperNova L.F.C.Slepí koně SUP Út 10.10. 19:00 METE2
Bítovská SUPFelix club super Út 10.10. 19:00 ZABEH
Starci na chmelu SUP BKoliba F.C.V. Út 10.10. 19:30 BECH
Tycho de Brahe SUPLucián FC SUP St 11.10. 20:15 METE2
Dehet Old 1.FC SUPKickers 1990 ČFC Čt 12.10. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kickers 1990 ČFCBítovská SUP Út 24.10. 19:00 ZABEH
Felix club superSuperNova L.F.C. Út 24.10. 19:30 DEKAN
Lucián FC SUPStarci na chmelu SUP B Út 24.10. 19:30 BECH
Koliba F.C.V.Dehet Old 1.FC SUP Út 24.10. 20:45 STOD
Slepí koně SUPTycho de Brahe SUP St 25.10. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Bítovská SUPKoliba F.C.V. Út 31.10. 19:00 ZABEH
SuperNova L.F.C.Tycho de Brahe SUP Út 31.10. 19:15 HRAB2
Starci na chmelu SUP BSlepí koně SUP Út 31.10. 19:30 BECH
Felix club superKickers 1990 ČFC Út 31.10. 19:30 DEKAN
Dehet Old 1.FC SUPLucián FC SUP St 1.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC SUPBítovská SUP Út 7.11. 19:00 ZABEH
Tycho de Brahe SUPStarci na chmelu SUP B Út 7.11. 19:30 BECH
Koliba F.C.V.Felix club super Út 7.11. 20:45 STOD
Slepí koně SUPDehet Old 1.FC SUP St 8.11. 18:00 HRAB3
Kickers 1990 ČFCSuperNova L.F.C. Čt 9.11. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bítovská SUPSlepí koně SUP Út 14.11. 19:00 ZABEH
SuperNova L.F.C.Starci na chmelu SUP B Út 14.11. 19:30 BECH
Felix club superLucián FC SUP Út 14.11. 19:30 DEKAN
Kickers 1990 ČFCKoliba F.C.V. Út 14.11. 20:45 STOD
Dehet Old 1.FC SUPTycho de Brahe SUP St 15.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe SUPBítovská SUP Čt 30.11. 17:45 ZABEH
Koliba F.C.V.SuperNova L.F.C. Čt 30.11. 19:15 KORAB
Slepí koně SUPFelix club super Čt 30.11. 19:15 DEKAN
Starci na chmelu SUP BDehet Old 1.FC SUP Čt 30.11. 19:15 ZAK
Lucián FC SUPKickers 1990 ČFC Čt 30.11. 19:30 HOSTI