Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
PFC Kodymka SUP A tyrkysová, modrá
Sokol Vysočany SUP modrá
Lomíci modro-bílá, bílá
Podolka FC SUP zelená
Real Prd SUP oranžová, zelená
Pražačka seniors B modrá, oranžová
Stará Garda SUP černo-bílá
Jawa-Suprtechno B modrá, zelená
Super Naděje B modrá, žlutá
Trops 1.SK SUP modrá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
PFC Kodymka SUP ATrops 1.SK SUP Čt 14.9. 17:45 ZABEH
Real Prd SUPPražačka seniors B Čt 14.9. 18:00 KORAB
Sokol Vysočany SUPSuper Naděje B Čt 14.9. 18:15 ZAK
Podolka FC SUPStará Garda SUP Čt 14.9. 18:15 DEKAN
LomíciJawa-Suprtechno B Čt 14.9. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SK SUPPražačka seniors B Čt 21.9. 17:45 ZABEH
Stará Garda SUPReal Prd SUP Čt 21.9. 18:15 DEKAN
PFC Kodymka SUP ASokol Vysočany SUP Čt 21.9. 18:15 ZAK
Super Naděje BLomíci Čt 21.9. 20:15 ZABEH
Jawa-Suprtechno BPodolka FC SUP Čt 21.9. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Prd SUPJawa-Suprtechno B Čt 5.10. 18:00 SCBEC
Sokol Vysočany SUPTrops 1.SK SUP Čt 5.10. 18:15 ZAK
Pražačka seniors BStará Garda SUP Čt 5.10. 18:15 DEKAN
LomíciPFC Kodymka SUP A Čt 5.10. 19:00 P2
Podolka FC SUPSuper Naděje B Čt 5.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SK SUPStará Garda SUP Čt 12.10. 17:45 ZABEH
Sokol Vysočany SUPLomíci Čt 12.10. 18:15 ZAK
Super Naděje BReal Prd SUP Čt 12.10. 20:15 ZABEH
Jawa-Suprtechno BPražačka seniors B Čt 12.10. 20:30 MOTO2
PFC Kodymka SUP APodolka FC SUP Čt 12.10. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Prd SUPPFC Kodymka SUP A Čt 19.10. 18:00 KORAB
Podolka FC SUPSokol Vysočany SUP Čt 19.10. 18:15 ZAK
Stará Garda SUPJawa-Suprtechno B Čt 19.10. 18:15 DEKAN
LomíciTrops 1.SK SUP Čt 19.10. 19:00 P2
Pražačka seniors BSuper Naděje B Čt 19.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SK SUPJawa-Suprtechno B Čt 2.11. 17:45 ZABEH
Sokol Vysočany SUPReal Prd SUP Čt 2.11. 18:15 ZAK
LomíciPodolka FC SUP Čt 2.11. 19:00 P2
PFC Kodymka SUP APražačka seniors B Čt 2.11. 19:30 NOVOB
Super Naděje BStará Garda SUP Čt 2.11. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Podolka FC SUPTrops 1.SK SUP Čt 9.11. 17:45 ZABEH
Pražačka seniors BSokol Vysočany SUP Čt 9.11. 18:15 ZAK
Stará Garda SUPPFC Kodymka SUP A Čt 9.11. 18:15 DEKAN
Real Prd SUPLomíci Čt 9.11. 19:00 P2
Jawa-Suprtechno BSuper Naděje B Čt 9.11. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SK SUPSuper Naděje B Čt 16.11. 17:45 ZABEH
PFC Kodymka SUP AJawa-Suprtechno B Čt 16.11. 18:15 MIKU4
Sokol Vysočany SUPStará Garda SUP Čt 16.11. 18:15 ZAK
LomíciPražačka seniors B Čt 16.11. 19:00 P1
Podolka FC SUPReal Prd SUP Čt 16.11. 19:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Prd SUPTrops 1.SK SUP Čt 30.11. 18:00 KORAB
Pražačka seniors BPodolka FC SUP Čt 30.11. 18:00 MALES
Stará Garda SUPLomíci Čt 30.11. 18:00 DEKAN
Jawa-Suprtechno BSokol Vysočany SUP Čt 30.11. 18:00 ZAK
Super Naděje BPFC Kodymka SUP A Čt 30.11. 18:15 HOSTI