Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 30.11.17 | 18:00 | DEKAN | Stará Garda SUP Lomíci | 9. | 1:1 |
Čt 16.11.17 | 19:00 | P1 | Lomíci Pražačka seniors B | 8. | 0:5 |
Čt 9.11.17 | 19:00 | P2 | Real Prd SUP Lomíci | 7. | 3:0 |
Čt 2.11.17 | 19:00 | P2 | Lomíci Podolka FC SUP | 6. | 0:7 |
Čt 19.10.17 | 19:00 | P2 | Lomíci Trops 1.SK SUP | 5. | 0:3 |
Čt 12.10.17 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Lomíci | 4. | 0:5 |
Čt 5.10.17 | 19:00 | P2 | Lomíci PFC Kodymka SUP A | 3. | 1:6 |
Čt 21.9.17 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Lomíci | 2. | 4:1 |
Čt 14.9.17 | 19:00 | P1 | Lomíci Jawa-Suprtechno B | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Prd SUP | 9 | 7 | 1 | 1 | 27:14 | 15 |
2. | Jawa-Suprtechno B | 9 | 6 | 1 | 2 | 37:16 | 13 |
3. | Podolka FC SUP | 9 | 5 | 1 | 3 | 30:17 | 11 |
4. | Trops 1.SK SUP | 9 | 4 | 3 | 2 | 18:11 | 11 |
5. | Pražačka seniors B | 9 | 4 | 1 | 4 | 28:17 | 9 |
6. | Stará Garda SUP | 9 | 2 | 5 | 2 | 18:22 | 9 |
7. | PFC Kodymka SUP A | 9 | 3 | 2 | 4 | 26:23 | 8 |
8. | Sokol Vysočany SUP | 9 | 3 | 1 | 5 | 15:32 | 7 |
9. | Super Naděje B | 9 | 2 | 0 | 7 | 19:44 | 4 |
10. | Lomíci | 9 | 1 | 1 | 7 | 11:33 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 17.11.17 | 10:00 | KBELY | Atomový veverky A Šachťor Praha CF (HL5H) |
Pá 17.11.17 | 11:15 | KBELY | Plameňáci 1.FC A Pivson a Pofel (HL5H) |
Pá 17.11.17 | 12:30 | KBELY | Guaraní Kbelské vosy B (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Anděl Otakar | 3 | 1 |
Berovski Kiril | 3 | 1 |
Buzek Miroslav | 7 | 0 |
Červený Pavel | 4 | 0 |
Chleboun Jan | 4 | 0 |
Hronek Miloslav | 7 | 0 |
Klíma Štefan | 4 | 3 |
Pípal Vladimír | 4 | 0 |
Rada Milan | 2 | 0 |
Turek Tomáš | 3 | 1 |
Tyl Jan | 9 | 0 |
Vondrát Zdeněk | 9 | 1 |
Voplatek Petr | 5 | 2 |