9. 11. 17 18:15 DEKAN Stará Garda SUP PFC Kodymka SUP A 7. 2:2 (2:1)
Velmi pohledné a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Oldřich Pavlovský – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Petr Moucha, Miroslav Šimůnek, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs David Pokorný – Martin Baitler, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Jiří Škarvada, Martin Varga
25. Petr Turínek
25. Richard Kejval
48. Bohuslav Langer
2. 11. 17 19:30 zzNOVOB PFC Kodymka SUP A Pražačka seniors B 6. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, každý tým chvilku tahal pilku. Celkově pěkný zápas se spoustu šancí na obou stranách.
PFC Kodymka SUP A Pražačka seniors B
David Pokorný – Martin Baitler, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
23. Richard Kejval
37. Jan Kupr
36. Ivan Haco
48. Branislav Večerek
19. 10. 17 18:00 KORAB Real Prd SUP PFC Kodymka SUP A 5. 4:2 (2:1)
V první půli byli domácí aktivnějším týmem a vypracovali si náskok, který ve druhé půli potvrdili a zaslouženě zvítězili.
Real Prd SUP PFC Kodymka SUP A
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Janoušek, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Petr Sysel, Jiří Tomášek vs Petr Pospíšil – Martin Baitler, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Jiří Škarvada
19. Petr Sysel
27., 35. Karel Šlapák
39. Petr Janoušek
4. Richard Kejval
60. Bohuslav Langer
12. 10. 17 20:30 MOTO3 PFC Kodymka SUP A Podolka FC SUP 4. 3:1 (1:1)
Celý první poločas odehrála Podolka pouze 4+1, ale byla lepším týmem, jak fotbalově, tak díky pohybu. Ve druhém poločase sice dorazil pátý hráč, ale síly rychle ubývaly a tak Kodymka nakonec soupeře přetlačila.
PFC Kodymka SUP A Podolka FC SUP
David Pokorný – Martin Baitler, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Paolo Silva
3., 37., 53. Richard Kejval 13. Michal Bedrna
5. 10. 17 19:00 P2 Lomíci PFC Kodymka SUP A 3. 1:6 (1:4)
Utkání sice začalo šokujícím vlastencem, kdy klidná kombinace neblokovaných obránců skončila přihrávkou brankáři, který ji nezachytil. Pak ale otěže převzal hráč Kejval, jehož způsob zakončování byl "jako za mlada". Lomíci rozjetého Kejvala neměli a tak se bodů zaslouženě nedočkali. Jaroslav Vimer, Petr Ovčáček
Lomíci PFC Kodymka SUP A
Jan Tyl – Otakar Anděl, Kiril Berovski, Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Miloslav Hronek, Zdeněk Vondrát vs Richard Kejval – Martin Baitler, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada, Martin Varga
5. OG 7., 12., 30., 39., 55. Richard Kejval
9. Martin Varga
21. 9. 17 18:15 ZAK PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP 2. 2:3 (0:2)
Domácí hráli celé utkání o jednoho hráče oslabeni, což se nakonec projevilo na výsledku. Domácí se však dlouho drželi a dokonce se jim podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, na vyrovnání již však neměli síly.
PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP
Jiří Škarvada – Martin Baitler, Jan Doležal, Richard Kejval, Petr Pospíšil vs Martin Valent – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Sergej Halauko, Jiří Hrnčíř, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Richard Urban
31. Richard Kejval
41. Jan Doležal
2., 16. Petr Regal st.
40. Petr Bratršovský
14. 9. 17 17:45 ZABEH PFC Kodymka SUP A Trops 1.SK SUP 1. 2:6 (0:3)
Utkání pěkné úrovně. Český
PFC Kodymka SUP A Trops 1.SK SUP
Jiří Škarvada – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Petr Pospíšil vs Jan SeveraPetr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Miroslav Vozňák