Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 30.11.17 | 18:00 | KORAB | Real Prd SUP Trops 1.SK SUP | 9. | 2:0 |
Čt 16.11.17 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Super Naděje B | 8. | 4:2 |
Čt 9.11.17 | 17:45 | ZABEH | Podolka FC SUP Trops 1.SK SUP | 7. | 2:1 |
Čt 2.11.17 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Jawa-Suprtechno B | 6. | 0:0 |
Čt 19.10.17 | 19:00 | P2 | Lomíci Trops 1.SK SUP | 5. | 0:3 |
Čt 12.10.17 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP | 4. | 0:0 |
Čt 5.10.17 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Trops 1.SK SUP | 3. | 2:2 |
Čt 21.9.17 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Pražačka seniors B | 2. | 2:1 |
Čt 14.9.17 | 17:45 | ZABEH | PFC Kodymka SUP A Trops 1.SK SUP | 1. | 2:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Prd SUP | 9 | 7 | 1 | 1 | 27:14 | 15 |
2. | Jawa-Suprtechno B | 9 | 6 | 1 | 2 | 37:16 | 13 |
3. | Podolka FC SUP | 9 | 5 | 1 | 3 | 30:17 | 11 |
4. | Trops 1.SK SUP | 9 | 4 | 3 | 2 | 18:11 | 11 |
5. | Pražačka seniors B | 9 | 4 | 1 | 4 | 28:17 | 9 |
6. | Stará Garda SUP | 9 | 2 | 5 | 2 | 18:22 | 9 |
7. | PFC Kodymka SUP A | 9 | 3 | 2 | 4 | 26:23 | 8 |
8. | Sokol Vysočany SUP | 9 | 3 | 1 | 5 | 15:32 | 7 |
9. | Super Naděje B | 9 | 2 | 0 | 7 | 19:44 | 4 |
10. | Lomíci | 9 | 1 | 1 | 7 | 11:33 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 28.9.17 | 19:30 | BECH | VV Vokra SV Sen ČM PG supervet (SVL2B) |
Út 17.10.17 | 19:15 | MOTO2 | 1.FC RUM SUP Kbelák FC SUP (SVL2A) |
Út 17.10.17 | 20:30 | MOTO2 | Orosený Paragraf Nova LFC B (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Galyaš Pavel | 7 | 2 |
Hulvert Jaroslav | 1 | 0 |
Kovanda Petr | 5 | 1 |
Krča Petr | 8 | 2 |
Minařík Igor | 6 | 1 |
Moučka Michal | 8 | 2 |
Procházka Jaroslav | 8 | 2 |
Pulchart Petr | 6 | 0 |
Rázga Ondřej | 7 | 2 |
Severa Jan | 9 | 0 |
Škarda Radek | 6 | 3 |
Štván Miloslav | 4 | 0 |
Vozňák Miroslav | 1 | 2 |