Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Santa Dominica UVL rudo-bílá, modrá
Cormoran FC UVL černá, zeleno-bílá
Radouč FC UVL modrá, červená
Estudiantes UVL zeleno-černá, bílá
Lekfa UVL žlutá, modrá
Nejistý Felix UVL bílá, červená
Klokan club UVL zelená, bílá
DS SK Orion Praha modrá, žlutá
Žvahov UVL černo-bílá
Tučňáci UVL zelená, žlutá
Benda 1964 OFC UVL černo-žlutá, oranžová
Cinda Fernet UVL modro-bílá, žlutá
Trilobiti UVL zeleno-žlutá
AGČV UVL žlutá, modrá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC UVLTrilobiti UVL Po 4.9. 18:15 MIKU3
Klokan club UVLDS SK Orion Praha Po 4.9. 18:15 MIKU1
Santa Dominica UVLAGČV UVL Út 5.9. 18:15 HANSP
Lekfa UVLTučňáci UVL St 6.9. 19:30 MIKU1
Radouč FC UVLCinda Fernet UVL St 6.9. 20:45 HOSTI
Estudiantes UVLBenda 1964 OFC UVL Čt 7.9. 18:15 ZAK
Nejistý Felix UVLŽvahov UVL Čt 7.9. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
AGČV UVLDS SK Orion Praha Út 12.9. 18:15 HANSP
Benda 1964 OFC UVLLekfa UVL Út 12.9. 18:15 HOSTI
Santa Dominica UVLCormoran FC UVL Út 12.9. 18:15 ARIT
Tučňáci UVLNejistý Felix UVL St 13.9. 19:30 MIKU1
Žvahov UVLKlokan club UVL Čt 14.9. 18:15 MIKU1
Cinda Fernet UVLEstudiantes UVL Čt 14.9. 19:00 P3
Trilobiti UVLRadouč FC UVL Čt 14.9. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
DS SK Orion PrahaŽvahov UVL Po 18.9. 20:30 ZAK
Cormoran FC UVLAGČV UVL Út 19.9. 18:15 HANSP
Klokan club UVLTučňáci UVL St 20.9. 19:30 MIKU1
Radouč FC UVLSanta Dominica UVL St 20.9. 20:00 ARIT
Nejistý Felix UVLBenda 1964 OFC UVL Čt 21.9. 18:15 HOSTI
Lekfa UVLCinda Fernet UVL Čt 21.9. 19:00 P3
Estudiantes UVLTrilobiti UVL Čt 21.9. 19:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC UVLRadouč FC UVL Po 25.9. 18:15 MIKU1
Santa Dominica UVLEstudiantes UVL Út 26.9. 18:15 ARIT
Trilobiti UVLLekfa UVL Út 26.9. 20:15 P2
Cinda Fernet UVLNejistý Felix UVL St 27.9. 19:00 ZABEH
Benda 1964 OFC UVLKlokan club UVL Čt 28.9. 18:15 MIKU1
Tučňáci UVLDS SK Orion Praha Po 27.11. 17:45 MALES
AGČV UVLŽvahov UVL Út 28.11. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC UVLAGČV UVL Po 2.10. 18:15 HANSP
Estudiantes UVLCormoran FC UVL Po 2.10. 18:15 MIKU1
Lekfa UVLSanta Dominica UVL Út 3.10. 18:15 ARIT
DS SK Orion PrahaBenda 1964 OFC UVL Út 3.10. 18:15 HOSTI
Žvahov UVLTučňáci UVL St 4.10. 19:30 MIKU1
Nejistý Felix UVLTrilobiti UVL Čt 5.10. 18:00 MALES
Klokan club UVLCinda Fernet UVL Čt 5.10. 18:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda 1964 OFC UVLŽvahov UVL Út 10.10. 18:15 HOSTI
Cormoran FC UVLLekfa UVL Út 10.10. 18:15 MIKU1
Cinda Fernet UVLDS SK Orion Praha Út 10.10. 20:30 MALES
AGČV UVLTučňáci UVL St 11.10. 19:30 MIKU1
Trilobiti UVLKlokan club UVL Čt 12.10. 18:15 MIKU1
Radouč FC UVLEstudiantes UVL Čt 12.10. 19:00 P3
Santa Dominica UVLNejistý Felix UVL Čt 12.10. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Estudiantes UVLAGČV UVL Út 17.10. 18:15 HANSP
Žvahov UVLCinda Fernet UVL Út 17.10. 19:15 HRAB2
DS SK Orion PrahaTrilobiti UVL Út 17.10. 20:30 MALES
Tučňáci UVLBenda 1964 OFC UVL St 18.10. 19:30 MIKU1
Nejistý Felix UVLCormoran FC UVL Čt 19.10. 18:15 MIKU3
Klokan club UVLSanta Dominica UVL Čt 19.10. 18:15 MIKU1
Lekfa UVLRadouč FC UVL Čt 19.10. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC UVLKlokan club UVL Po 23.10. 19:30 MIKU1
AGČV UVLBenda 1964 OFC UVL Út 24.10. 18:15 HOSTI
Santa Dominica UVLDS SK Orion Praha Út 24.10. 18:15 ARIT
Trilobiti UVLŽvahov UVL Út 24.10. 19:15 HRAB2
Radouč FC UVLNejistý Felix UVL St 25.10. 19:15 HRAB3
Cinda Fernet UVLTučňáci UVL St 25.10. 19:30 MIKU1
Estudiantes UVLLekfa UVL Čt 26.10. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
DS SK Orion PrahaCormoran FC UVL Po 30.10. 18:15 MIKU1
Lekfa UVLAGČV UVL Út 31.10. 18:15 HANSP
Žvahov UVLSanta Dominica UVL Út 31.10. 18:15 ARIT
Benda 1964 OFC UVLCinda Fernet UVL Út 31.10. 18:15 HOSTI
Tučňáci UVLTrilobiti UVL St 1.11. 19:30 MIKU1
Klokan club UVLRadouč FC UVL Čt 2.11. 18:15 MIKU1
Nejistý Felix UVLEstudiantes UVL Čt 2.11. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC UVLŽvahov UVL Po 6.11. 18:15 MIKU1
Radouč FC UVLDS SK Orion Praha Po 6.11. 20:45 BECH
AGČV UVLCinda Fernet UVL Út 7.11. 18:15 HANSP
Trilobiti UVLBenda 1964 OFC UVL Út 7.11. 18:15 HOSTI
Santa Dominica UVLTučňáci UVL St 8.11. 19:30 MIKU1
Lekfa UVLNejistý Felix UVL Čt 9.11. 19:15 KORAB
Estudiantes UVLKlokan club UVL Čt 9.11. 19:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci UVLCormoran FC UVL Po 13.11. 18:15 MIKU1
Žvahov UVLRadouč FC UVL Po 13.11. 19:15 HRAB3
DS SK Orion PrahaEstudiantes UVL Út 14.11. 18:00 MALES
Benda 1964 OFC UVLSanta Dominica UVL Út 14.11. 18:15 ARIT
Nejistý Felix UVLAGČV UVL St 15.11. 19:30 DEKAN
Klokan club UVLLekfa UVL Čt 16.11. 18:15 MIKU1
Cinda Fernet UVLTrilobiti UVL Čt 16.11. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Lekfa UVLDS SK Orion Praha Út 21.11. 18:00 SCBEC
Santa Dominica UVLCinda Fernet UVL Út 21.11. 18:15 ARIT
Cormoran FC UVLBenda 1964 OFC UVL Út 21.11. 18:15 HOSTI
AGČV UVLTrilobiti UVL Út 21.11. 19:30 ARIT
Radouč FC UVLTučňáci UVL St 22.11. 19:30 MIKU1
Estudiantes UVLŽvahov UVL Čt 23.11. 18:15 ZAK
Nejistý Felix UVLKlokan club UVL Čt 23.11. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Cinda Fernet UVLCormoran FC UVL Čt 7.12. 17:45 DEKAN
Žvahov UVLLekfa UVL Čt 7.12. 18:00 MALES
Klokan club UVLAGČV UVL Čt 7.12. 18:15 MIKU1
DS SK Orion PrahaNejistý Felix UVL Čt 7.12. 18:15 KORAB
Tučňáci UVLEstudiantes UVL Čt 7.12. 18:15 ZAK
Benda 1964 OFC UVLRadouč FC UVL Čt 7.12. 18:15 HOSTI
Trilobiti UVLSanta Dominica UVL Čt 7.12. 18:15 ARIT