Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 7.12.17 | 18:15 | ZAK | Tučňáci UVL Estudiantes UVL | 13. | 4:1 |
Čt 23.11.17 | 18:15 | ZAK | Estudiantes UVL Žvahov UVL | 12. | 0:1 |
Út 14.11.17 | 18:00 | MALES | DS SK Orion Praha Estudiantes UVL | 11. | 1:1 |
Čt 9.11.17 | 19:30 | ZAK | Estudiantes UVL Klokan club UVL | 10. | 1:8 |
Čt 2.11.17 | 19:00 | P3 | Nejistý Felix UVL Estudiantes UVL | 9. | 3:0 |
Čt 26.10.17 | 19:00 | P3 | Estudiantes UVL Lekfa UVL | 8. | 0:1 |
Út 17.10.17 | 18:15 | HANSP | Estudiantes UVL AGČV UVL | 7. | 0:8 |
Čt 12.10.17 | 19:00 | P3 | Radouč FC UVL A Estudiantes UVL | 6. | 3:0 |
Po 2.10.17 | 18:15 | MIKU1 | Estudiantes UVL Cormoran FC UVL | 5. | 1:1 |
Út 26.9.17 | 18:15 | ARIT | Santa Dominica UVL Estudiantes UVL | 4. | 5:3 |
Čt 21.9.17 | 19:30 | ZAK | Estudiantes UVL Trilobiti UVL | 3. | 0:6 |
Čt 14.9.17 | 19:00 | P3 | Cinda Fernet UVL Estudiantes UVL | 2. | 5:0 |
Čt 7.9.17 | 18:15 | ZAK | Estudiantes UVL Benda 1964 OFC UVL | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club UVL | 13 | 13 | 0 | 0 | 84:4 | 26 |
2. | Nejistý Felix UVL | 13 | 11 | 1 | 1 | 49:13 | 23 |
3. | Santa Dominica UVL | 13 | 11 | 0 | 2 | 76:28 | 22 |
4. | Trilobiti UVL | 13 | 8 | 0 | 5 | 58:33 | 16 |
5. | AGČV UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 57:32 | 16 |
6. | Tučňáci UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 36:34 | 16 |
7. | Cormoran FC UVL | 13 | 6 | 1 | 6 | 32:33 | 13 |
8. | Radouč FC UVL A | 13 | 6 | 0 | 7 | 32:26 | 12 |
9. | Benda 1964 OFC UVL | 13 | 4 | 2 | 7 | 22:34 | 10 |
10. | Lekfa UVL | 13 | 4 | 0 | 9 | 11:35 | 8 |
11. | Cinda Fernet UVL | 13 | 3 | 1 | 9 | 29:66 | 7 |
12. | Žvahov UVL | 13 | 3 | 0 | 10 | 20:57 | 6 |
13. | DS SK Orion Praha | 13 | 2 | 1 | 10 | 16:85 | 5 |
14. | Estudiantes UVL | 13 | 0 | 2 | 11 | 7:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.9.17 | 19:30 | DEKAN | 4077 DUCKS Vládci Prahy (HL3C) |
St 20.9.17 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Atletico Dělo SFC B (HL6E) |
Út 3.10.17 | 17:00 | DEKAN | Paradentol 1990 TBC Lachtan VET (VL4D) |
Út 3.10.17 | 18:15 | DEKAN | PFC Kodymka Traktor humus VET B (VL4D) |
Po 9.10.17 | 17:00 | DEKAN | Nejistá sezóna SUP Enzian (SVL3A) |
Po 9.10.17 | 18:15 | DEKAN | Jacobs Dynamit Vršovice (HL8B) |