Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 7.12.17 | 18:15 | ARIT | Trilobiti UVL Santa Dominica UVL | 13. | 4:6 |
Út 21.11.17 | 19:30 | ARIT | AGČV UVL Trilobiti UVL | 12. | 3:4 |
Čt 16.11.17 | 20:30 | MALES | Cinda Fernet UVL Trilobiti UVL | 11. | 2:7 |
Út 7.11.17 | 18:15 | HOSTI | Trilobiti UVL Benda 1964 OFC UVL | 10. | 4:0 |
St 1.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Tučňáci UVL Trilobiti UVL | 9. | 2:1 |
Út 24.10.17 | 19:15 | HRAB2 | Trilobiti UVL Žvahov UVL | 8. | 5:2 |
Út 17.10.17 | 20:30 | MALES | DS SK Orion Praha Trilobiti UVL | 7. | 3:11 |
Čt 12.10.17 | 18:15 | MIKU1 | Trilobiti UVL Klokan club UVL | 6. | 0:6 k. |
Čt 5.10.17 | 18:00 | MALES | Nejistý Felix UVL Trilobiti UVL | 5. | 5:1 |
Út 26.9.17 | 20:15 | P2 | Trilobiti UVL Lekfa UVL | 4. | 6:0 |
Čt 21.9.17 | 19:30 | ZAK | Estudiantes UVL Trilobiti UVL | 3. | 0:6 |
Čt 14.9.17 | 20:15 | ZABEH | Trilobiti UVL Radouč FC UVL A | 2. | 1:3 |
Po 4.9.17 | 18:15 | MIKU3 | Cormoran FC UVL Trilobiti UVL | 1. | 1:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club UVL | 13 | 13 | 0 | 0 | 84:4 | 26 |
2. | Nejistý Felix UVL | 13 | 11 | 1 | 1 | 49:13 | 23 |
3. | Santa Dominica UVL | 13 | 11 | 0 | 2 | 76:28 | 22 |
4. | Trilobiti UVL | 13 | 8 | 0 | 5 | 58:33 | 16 |
5. | AGČV UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 57:32 | 16 |
6. | Tučňáci UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 36:34 | 16 |
7. | Cormoran FC UVL | 13 | 6 | 1 | 6 | 32:33 | 13 |
8. | Radouč FC UVL A | 13 | 6 | 0 | 7 | 32:26 | 12 |
9. | Benda 1964 OFC UVL | 13 | 4 | 2 | 7 | 22:34 | 10 |
10. | Lekfa UVL | 13 | 4 | 0 | 9 | 11:35 | 8 |
11. | Cinda Fernet UVL | 13 | 3 | 1 | 9 | 29:66 | 7 |
12. | Žvahov UVL | 13 | 3 | 0 | 10 | 20:57 | 6 |
13. | DS SK Orion Praha | 13 | 2 | 1 | 10 | 16:85 | 5 |
14. | Estudiantes UVL | 13 | 0 | 2 | 11 | 7:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 27.9.17 | 19:00 | METE2 | Zelení lenochodi FC Botostroj SK (HL8G) |
St 27.9.17 | 20:15 | METE2 | Santovi Sobi Dvacítka (HL5B) |
St 18.10.17 | 18:00 | HRAB3 | Cerveza 18.FC Karcinogenní (HL5E) |
St 18.10.17 | 19:15 | HRAB3 | Penco FC GK Ohradní A (HL5D) |
Po 6.11.17 | 19:00 | METE1 | Havri Havri Celtic THK (HL5A) |
Po 6.11.17 | 20:15 | METE1 | Torpédo Hulín FC Vysmátí zajíci A (HL7A) |