Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 7.12.17 | 18:15 | ZAK | Tučňáci UVL Estudiantes UVL | 13. | 4:1 |
Po 27.11.17 | 17:45 | MALES | Tučňáci UVL DS SK Orion Praha | 4. | 5:4 |
St 22.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Radouč FC UVL A Tučňáci UVL | 12. | 1:2 |
Po 13.11.17 | 18:15 | MIKU1 | Tučňáci UVL Cormoran FC UVL | 11. | 1:4 |
St 8.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Santa Dominica UVL Tučňáci UVL | 10. | 2:1 |
St 1.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Tučňáci UVL Trilobiti UVL | 9. | 2:1 |
St 25.10.17 | 19:30 | MIKU1 | Cinda Fernet UVL Tučňáci UVL | 8. | 4:6 |
St 18.10.17 | 19:30 | MIKU1 | Tučňáci UVL Benda 1964 OFC UVL | 7. | 1:1 |
St 11.10.17 | 19:30 | MIKU1 | AGČV UVL Tučňáci UVL | 6. | 2:2 |
St 4.10.17 | 19:30 | MIKU1 | Žvahov UVL Tučňáci UVL | 5. | 4:9 |
St 20.9.17 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club UVL Tučňáci UVL | 3. | 5:0 |
St 13.9.17 | 19:30 | MIKU1 | Tučňáci UVL Nejistý Felix UVL | 2. | 1:5 |
St 6.9.17 | 19:30 | MIKU1 | Lekfa UVL Tučňáci UVL | 1. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club UVL | 13 | 13 | 0 | 0 | 84:4 | 26 |
2. | Nejistý Felix UVL | 13 | 11 | 1 | 1 | 49:13 | 23 |
3. | Santa Dominica UVL | 13 | 11 | 0 | 2 | 76:28 | 22 |
4. | Trilobiti UVL | 13 | 8 | 0 | 5 | 58:33 | 16 |
5. | AGČV UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 57:32 | 16 |
6. | Tučňáci UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 36:34 | 16 |
7. | Cormoran FC UVL | 13 | 6 | 1 | 6 | 32:33 | 13 |
8. | Radouč FC UVL A | 13 | 6 | 0 | 7 | 32:26 | 12 |
9. | Benda 1964 OFC UVL | 13 | 4 | 2 | 7 | 22:34 | 10 |
10. | Lekfa UVL | 13 | 4 | 0 | 9 | 11:35 | 8 |
11. | Cinda Fernet UVL | 13 | 3 | 1 | 9 | 29:66 | 7 |
12. | Žvahov UVL | 13 | 3 | 0 | 10 | 20:57 | 6 |
13. | DS SK Orion Praha | 13 | 2 | 1 | 10 | 16:85 | 5 |
14. | Estudiantes UVL | 13 | 0 | 2 | 11 | 7:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 5.10.17 | 19:30 | CESMI | Fugas CF A Kluci z Vršovic (HL5F) |
Čt 5.10.17 | 20:45 | CESMI | Credit Praha FC Orange Predators B (HL8H) |
Po 23.10.17 | 19:00 | METE1 | Celtic THK Turbosršni CF (HL5A) |
Po 23.10.17 | 20:15 | METE1 | Slovan Amatéři Torpédo Hulín FC (HL7A) |