Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Malostranský SK

Čt 11.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 29.5. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 29.5. 20:15 Motorlet MOTO1

Vršáci VET

Čt 11.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 11.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 11.5. 20:30 Malešice AFK MALES
St 31.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 31.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 31.5. 20:45 Mikulova MIKU4

PH Servis

St 24.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 24.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 24.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 12.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 12.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 12.6. 20:45 Hanspaulka HANSP

Zachovalí

Po 22.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 22.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 19.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 19.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 19.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Anton aus Tirol

Pa 24.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 24.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 24.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Út 20.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 20.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 20.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Queen´s park club VET

Ne 26.3. 16:15 Pražačka P1
Ne 26.3. 17:30 Pražačka P1
Út 20.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 20.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 20.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Folprecht 1.FC VET

St 22.3. 18:00 Štěrboholy STER3
St 22.3. 19:15 Štěrboholy STER3
St 22.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 22.6. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 22.6. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 22.6. 20:45 Zákostelní ZAK

Santa Dominica VET

St 24.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 24.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 24.5. 20:30 Štěrboholy STER2
St 21.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 21.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 21.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Šrot FC VET

Čt 30.3. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 30.3. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 25.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 25.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 21.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 21.5. 20:00 Mikulova MIKU3

Lisako A

Po 3.4. 19:00 Pražačka P3
Po 3.4. 20:15 Pražačka P3
Po 1.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 1.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 22.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 22.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Autobazar Duo VET

Ne 9.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 9.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Pa 12.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 12.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 2.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 2.6. 19:15 Pražačka P2

Kuřátka FC

Pa 31.3. 18:00 Pražačka P2
Pa 31.3. 19:15 Pražačka P2
Ne 23.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 23.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
St 7.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 7.6. 20:45 Stodůlky Sokol STOD