Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Javorák

Po 11.9. 19:00 Pražačka P1
Po 11.9. 20:15 Pražačka P1
Po 2.10. 19:00 Pražačka P1
Po 2.10. 20:15 Pražačka P1
Po 30.10. 19:00 Pražačka P1
Po 30.10. 20:15 Pražačka P1

Traktor humus VET A

Po 4.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 4.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 25.10. 18:15 Mikulova MIKU3
St 25.10. 19:30 Mikulova MIKU3
St 25.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Rokoska VET B

Út 31.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 31.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 31.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 21.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 21.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 21.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Klokan club Perón V

Po 18.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 18.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 18.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 9.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 9.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 9.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Gambrinus VH VET

Po 2.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 2.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 2.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 13.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 13.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 13.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Defect

Po 4.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 4.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 27.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 27.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 27.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Veteráni Ďáblice

Po 4.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 4.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 7.11. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 7.11. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 7.11. 20:45 Litvínovská LITVI

Damned CF

Po 18.9. 19:00 Pražačka P1
Po 18.9. 20:15 Pražačka P1
Čt 12.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 12.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 31.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 31.10. 18:15 Děkanka DEKAN

Šrot FC VET

Čt 21.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 21.9. 20:15 Pražačka P3
Čt 19.10. 19:00 Pražačka P3
Čt 19.10. 20:15 Pražačka P3
Ne 12.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 12.11. 15:00 Hanspaulka HANSP

Santa Tranta VET

Po 25.9. 19:00 Pražačka P3
Po 25.9. 20:15 Pražačka P3
Ne 29.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 29.10. 15:00 Pražačka P1
Út 21.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 21.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Vojenské lesy VET

Čt 2.11. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 2.11. 18:15 Zákostelní ZAK
St 15.11. 18:15 Mikulova MIKU1
St 15.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 21.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 21.11. 20:30 Motorlet MOTO1

Kings of Kent

Po 11.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 11.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 2.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 2.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 22.11. 19:30 Mikulova MIKU2
St 22.11. 20:45 Mikulova MIKU2