Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Javorák

Po 27.3. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 27.3. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 27.3. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 5.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 5.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 5.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Traktor humus VET A

Po 20.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 20.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 20.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 5.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 5.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 5.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Rokoska VET B

Po 24.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 24.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 8.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 8.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 8.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Klokan club Perón V

St 5.4. 18:15 Mikulova MIKU1
St 5.4. 19:30 Mikulova MIKU1
St 5.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 2.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 2.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 2.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Gambrinus VH VET

St 19.4. 18:15 Mikulova MIKU1
St 19.4. 19:30 Mikulova MIKU1
St 19.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 24.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 24.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 24.4. 20:45 Mikulova MIKU1

Defect

St 5.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 5.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 5.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 2.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 2.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 2.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Veteráni Ďáblice

Čt 23.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 23.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 11.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 11.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Ne 21.5. 18:45 Pražačka P3
Ne 21.5. 20:00 Pražačka P3

Damned CF

Út 18.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 18.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 14.5. 18:45 Pražačka P2
Ne 14.5. 20:00 Pražačka P2
Čt 15.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 15.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Šrot FC VET

Čt 30.3. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 30.3. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 25.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 25.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 21.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 21.5. 20:00 Mikulova MIKU3

Santa Tranta VET

Po 24.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Po 24.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Čt 4.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 4.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Čt 11.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 11.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Vojenské lesy VET

Po 27.3. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 27.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 4.5. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 4.5. 18:15 Zákostelní ZAK
Út 30.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 30.5. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Kings of Kent

Pa 28.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 28.4. 19:15 Pražačka P1
Čt 18.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 18.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 5.6. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 5.6. 19:15 Hrabákova HRAB1