Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Vojenské lesy VET zelená, červeno-černá
Gambrinus VH VET bílá, žlutá
Traktor humus VET A modro-bílá, černá
Klokan club Perón V zelená, bílá
Veteráni Ďáblice fialová, červená
Rokoska VET B černá, světle modrá
Šrot FC VET bílá, černo-bílá
Kings of Kent fialová, bílá
Javorák červená, zelená
Santa Tranta VET žlutá, modrá
Defect oranžová
Damned CF červeno-bílá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
JavorákKlokan club Perón V Po 4.9. 20:45 MIKU1
Santa Tranta VETTraktor humus VET A Út 5.9. 19:15 HRAB2
Šrot FC VETRokoska VET B St 6.9. 20:15 P2
DefectGambrinus VH VET St 6.9. 20:45 MIKU2
Damned CFVojenské lesy VET St 6.9. 20:45 CESMI
Kings of KentVeteráni Ďáblice Čt 7.9. 19:15 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VH VETSanta Tranta VET Po 11.9. 18:15 BECH
Veteráni ĎábliceŠrot FC VET Po 11.9. 19:00 DABLI
Traktor humus VET AJavorák Út 12.9. 19:15 KORAB
Klokan club Perón VKings of Kent Út 12.9. 19:30 MIKU1
Vojenské lesy VETRokoska VET B St 13.9. 20:45 CESMI
Damned CFDefect Čt 14.9. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
JavorákGambrinus VH VET Po 18.9. 18:15 BECH
Kings of KentTraktor humus VET A Út 19.9. 19:00 P3
Santa Tranta VETDamned CF Út 19.9. 20:45 LITVI
Šrot FC VETKlokan club Perón V St 20.9. 20:15 P2
Rokoska VET BVeteráni Ďáblice St 20.9. 20:45 HOSTI
DefectVojenské lesy VET Čt 21.9. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VH VETKings of Kent Út 26.9. 19:30 BECH
Klokan club Perón VRokoska VET B Út 26.9. 19:30 MIKU1
Damned CFJavorák St 27.9. 19:15 ZAK
Traktor humus VET AŠrot FC VET St 27.9. 20:15 P2
Vojenské lesy VETVeteráni Ďáblice St 27.9. 20:45 CESMI
DefectSanta Tranta VET Čt 28.9. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta VETVojenské lesy VET Po 2.10. 18:15 CESMI
Veteráni ĎábliceKlokan club Perón V Út 3.10. 19:30 MIKU1
Šrot FC VETGambrinus VH VET St 4.10. 20:15 P2
Rokoska VET BTraktor humus VET A St 4.10. 20:45 HOSTI
Kings of KentDamned CF Čt 5.10. 19:15 SCBEC
JavorákDefect Čt 5.10. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta VETJavorák Po 16.10. 19:15 KORAB
Traktor humus VET AVeteráni Ďáblice Út 17.10. 20:45 LITVI
Damned CFŠrot FC VET St 18.10. 20:15 P1
Gambrinus VH VETRokoska VET B St 18.10. 20:45 HOSTI
Vojenské lesy VETKlokan club Perón V St 18.10. 20:45 CESMI
DefectKings of Kent Čt 19.10. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Veteráni ĎábliceGambrinus VH VET Po 23.10. 18:15 BECH
JavorákVojenské lesy VET Po 23.10. 19:15 KORAB
Klokan club Perón VTraktor humus VET A Út 24.10. 19:30 MIKU1
Kings of KentSanta Tranta VET Út 24.10. 19:30 NOVOB
Rokoska VET BDamned CF St 25.10. 20:45 HOSTI
Šrot FC VETDefect Čt 26.10. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VH VETKlokan club Perón V Po 30.10. 18:15 BECH
Damned CFVeteráni Ďáblice Po 30.10. 19:00 DABLI
Santa Tranta VETŠrot FC VET Út 31.10. 19:00 P2
JavorákKings of Kent Út 31.10. 19:15 KORAB
Vojenské lesy VETTraktor humus VET A St 1.11. 20:45 CESMI
DefectRokoska VET B Čt 2.11. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FC VETJavorák Po 6.11. 20:30 ZAK
Klokan club Perón VDamned CF Út 7.11. 19:30 MIKU1
Traktor humus VET AGambrinus VH VET Út 7.11. 20:45 BECH
Kings of KentVojenské lesy VET Čt 9.11. 19:30 CESMI
Veteráni ĎábliceDefect Čt 9.11. 20:30 TEMPO
Rokoska VET BSanta Tranta VET Čt 9.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta VETVeteráni Ďáblice Po 20.11. 19:00 P1
Kings of KentŠrot FC VET Út 21.11. 19:00 P2
Damned CFTraktor humus VET A Út 21.11. 19:00 P3
JavorákRokoska VET B St 22.11. 19:15 ZAK
Vojenské lesy VETGambrinus VH VET St 22.11. 20:45 CESMI
DefectKlokan club Perón V Čt 23.11. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Veteráni ĎábliceJavorák St 29.11. 19:15 ZAK
Gambrinus VH VETDamned CF St 29.11. 19:30 MIKU3
Traktor humus VET ADefect St 29.11. 19:30 MIKU2
Klokan club Perón VSanta Tranta VET St 29.11. 19:30 MIKU1
Rokoska VET BKings of Kent St 29.11. 19:30 HOSTI
Šrot FC VETVojenské lesy VET St 29.11. 19:30 CESMI