Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 29.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Santa Tranta VET | 11. | 3:3 |
Po 20.11.17 | 19:00 | P1 | Santa Tranta VET Veteráni Ďáblice | 10. | 8:6 |
Čt 9.11.17 | 20:45 | HOSTI | Rokoska VET B Santa Tranta VET | 9. | 1:4 |
Út 31.10.17 | 19:00 | P2 | Santa Tranta VET Šrot FC VET | 8. | 6:3 |
Út 24.10.17 | 19:30 | zzNOVOB | Kings of Kent Santa Tranta VET | 7. | 2:4 |
Po 16.10.17 | 19:15 | KORAB | Santa Tranta VET Javorák | 6. | 1:1 |
Po 2.10.17 | 18:15 | CESMI | Santa Tranta VET Vojenské lesy VET | 5. | 0:0 |
Čt 28.9.17 | 20:30 | TEMPO | Defect Santa Tranta VET | 4. | 9:7 |
Út 19.9.17 | 20:45 | LITVI | Santa Tranta VET Damned CF | 3. | 1:4 |
Po 11.9.17 | 18:15 | BECH | Gambrinus VH VET Santa Tranta VET | 2. | 2:5 |
Út 5.9.17 | 19:15 | HRAB2 | Santa Tranta VET Traktor humus VET A | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 1 | 0 | 72:14 | 21 |
2. | Damned CF | 11 | 8 | 2 | 1 | 61:28 | 18 |
3. | Santa Tranta VET | 11 | 6 | 3 | 2 | 44:32 | 15 |
4. | Defect | 11 | 7 | 0 | 4 | 73:57 | 14 |
5. | Rokoska VET B | 11 | 6 | 2 | 3 | 43:44 | 14 |
6. | Vojenské lesy VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:38 | 13 |
7. | Javorák | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:28 | 12 |
8. | Gambrinus VH VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:39 | 9 |
9. | Traktor humus VET A | 11 | 3 | 2 | 6 | 44:43 | 8 |
10. | Kings of Kent | 11 | 3 | 0 | 8 | 37:66 | 6 |
11. | Veteráni Ďáblice | 11 | 1 | 0 | 10 | 28:85 | 2 |
12. | Šrot FC VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 12:67 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.9.17 | 19:00 | P3 | Libčice FC Erko Kbely (HL2A) |
Po 25.9.17 | 20:15 | P3 | Gente - Yeti FC Šrot FC (HL3A) |
Ne 29.10.17 | 13:45 | P1 | Fiasko Terron AC Bozi B (HL8M) |
Ne 29.10.17 | 15:00 | P1 | Modrý balet A Real Hagrid CF (HL7K) |
Út 21.11.17 | 18:00 | SCBEC | Lekfa UVL DS SK Orion Praha (UVL1A) |
Út 21.11.17 | 19:15 | SCBEC | Hvězda VAB F.C. Běchovičtí sršni B (VL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čáp Milan | 9 | 5 |
Čejka David | 11 | 15 |
Haniak Tomáš | 5 | 1 |
Kašajík Roman | 4 | 1 |
Král Tomáš | 6 | 4 |
Kubík Petr | 11 | 3 |
Kyral Kamil | 7 | 0 |
Musel Jan | 1 | 0 |
Podzemský Jan | 3 | 1 |
Příkaský Antonín | 10 | 6 |
Schorník Pavel | 4 | 0 |
Stupka Petr | 8 | 4 |
Svoboda Milan | 4 | 2 |
Žemla Petr | 11 | 2 |