Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Flamengo CR VET

Čt 19.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 19.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 19.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 6.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 6.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 6.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Ekonom WT VET

St 4.10. 17:30 Aritma ARIT
St 4.10. 18:45 Aritma ARIT
St 4.10. 20:00 Aritma ARIT
Út 17.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 17.10. 19:30 Aritma ARIT
Út 17.10. 20:45 Aritma ARIT

Tyran Saens 1.FC VET A

Čt 9.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 9.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 9.11. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 29.11. 18:15 Mikulova MIKU1
St 29.11. 19:30 Mikulova MIKU1
St 29.11. 20:45 Mikulova MIKU1

VV Vokra VV

St 11.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 11.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 11.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 31.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 31.10. 19:15 Hrabákova HRAB3

Folprecht 1.FC VET

Ne 8.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 8.10. 12:30 Zákostelní ZAK
St 15.11. 18:15 Mikulova MIKU3
St 15.11. 19:30 Mikulova MIKU3
St 15.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Santa Dominica VET

Po 4.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 4.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 4.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 15.11. 18:15 Mikulova MIKU2
St 15.11. 19:30 Mikulova MIKU2
St 15.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Bakera VET

Út 5.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 5.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 5.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 27.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 27.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 27.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Inter 2011

Út 26.9. 19:00 Pražačka P2
Út 26.9. 20:15 Pražačka P2
Út 17.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 17.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 9.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 9.11. 20:45 Zákostelní ZAK

Kliďas SFC

Čt 5.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 5.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 24.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 24.10. 19:30 Aritma ARIT
Ne 12.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 12.11. 15:00 Pražačka P2

Nemesis VET

Čt 26.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 26.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Ne 12.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 12.11. 17:30 Pražačka P3
St 15.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 15.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Sean team VET

Čt 7.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 7.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Ne 15.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 15.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Út 21.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 21.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Legends a Veterans

Pa 8.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 8.9. 19:15 Pražačka P1
Čt 28.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 28.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 16.11. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 16.11. 20:30 Motorlet MOTO2