Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
VV Vokra VV modro-červená
Tyran Saens 1.FC VET A bílá, modrá
Sean team VET červená
Nemesis VET oranžová
Santa Dominica VET rudá, bílá
Legends a Veterans modrá, žlutá
Kliďas SFC bílá, zelená
Inter 2011 žluto-černá
Folprecht 1.FC VET černo-modrá, oranžová
Flamengo CR VET červeno-černá, černo-modrá
Ekonom WT VET žluto-modrá, červeno-bílá
Bakera VET černá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETSean team VET Po 4.9. 18:15 HANSP
Ekonom WT VETTyran Saens 1.FC VET A Po 4.9. 18:15 ARIT
Bakera VETVV Vokra VV Po 4.9. 20:45 DEKAN
Kliďas SFCLegends a Veterans Út 5.9. 19:30 STOD
Inter 2011Nemesis VET Út 5.9. 19:30 DEKAN
Folprecht 1.FC VETSanta Dominica VET Út 5.9. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bakera VETEkonom WT VET Po 11.9. 18:15 ARIT
Sean team VETFolprecht 1.FC VET Po 11.9. 18:15 LITVI
Tyran Saens 1.FC VET AFlamengo CR VET Po 11.9. 19:30 MIKU2
Santa Dominica VETInter 2011 Út 12.9. 17:45 ZABEH
VV Vokra VVLegends a Veterans Út 12.9. 19:30 STOD
Nemesis VETKliďas SFC St 13.9. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WT VETVV Vokra VV Po 18.9. 18:15 ARIT
Flamengo CR VETBakera VET Po 18.9. 19:30 HANSP
Kliďas SFCSanta Dominica VET Út 19.9. 17:45 ZABEH
Legends a VeteransNemesis VET Út 19.9. 19:30 STOD
Folprecht 1.FC VETTyran Saens 1.FC VET A Út 19.9. 19:30 MIKU1
Inter 2011Sean team VET Po 25.9. 18:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WT VETFlamengo CR VET Po 2.10. 18:15 ARIT
Sean team VETKliďas SFC Po 2.10. 18:15 LITVI
Tyran Saens 1.FC VET AInter 2011 Po 2.10. 19:30 MIKU2
Santa Dominica VETLegends a Veterans Út 3.10. 17:45 ZABEH
Bakera VETFolprecht 1.FC VET Út 3.10. 19:30 MIKU2
VV Vokra VVNemesis VET St 4.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETVV Vokra VV Po 9.10. 18:15 HANSP
Kliďas SFCTyran Saens 1.FC VET A Po 9.10. 19:30 MIKU2
Nemesis VETSanta Dominica VET Út 10.10. 17:45 ZABEH
Inter 2011Bakera VET Út 10.10. 18:00 HRAB2
Legends a VeteransSean team VET Út 10.10. 19:30 STOD
Folprecht 1.FC VETEkonom WT VET Út 10.10. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETFolprecht 1.FC VET Po 16.10. 18:15 HANSP
Ekonom WT VETInter 2011 Po 16.10. 18:15 ARIT
Sean team VETNemesis VET Po 16.10. 18:15 LITVI
VV Vokra VVSanta Dominica VET Út 17.10. 17:45 ZABEH
Bakera VETKliďas SFC Út 17.10. 19:15 HRAB3
Tyran Saens 1.FC VET ALegends a Veterans Út 17.10. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Folprecht 1.FC VETVV Vokra VV Út 26.9. 18:15 MIKU2
Kliďas SFCEkonom WT VET Po 23.10. 18:15 ARIT
Inter 2011Flamengo CR VET Po 23.10. 18:15 HANSP
Nemesis VETTyran Saens 1.FC VET A Po 23.10. 20:45 MIKU4
Santa Dominica VETSean team VET Út 24.10. 17:45 ZABEH
Legends a VeteransBakera VET Út 24.10. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETKliďas SFC Po 30.10. 18:15 HANSP
VV Vokra VVSean team VET Po 30.10. 18:15 LITVI
Tyran Saens 1.FC VET ASanta Dominica VET Út 31.10. 17:45 ZABEH
Bakera VETNemesis VET Út 31.10. 18:00 SCBEC
Folprecht 1.FC VETInter 2011 Út 31.10. 19:30 MIKU2
Ekonom WT VETLegends a Veterans Út 31.10. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter 2011VV Vokra VV Po 6.11. 17:00 DEKAN
Sean team VETTyran Saens 1.FC VET A Po 6.11. 18:15 LITVI
Nemesis VETEkonom WT VET Po 6.11. 18:15 ARIT
Santa Dominica VETBakera VET Út 7.11. 17:45 ZABEH
Legends a VeteransFlamengo CR VET Út 7.11. 19:30 STOD
Kliďas SFCFolprecht 1.FC VET Út 7.11. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETNemesis VET Po 13.11. 18:15 HANSP
Bakera VETSean team VET Po 13.11. 18:15 LITVI
VV Vokra VVTyran Saens 1.FC VET A Po 13.11. 19:30 MIKU2
Ekonom WT VETSanta Dominica VET Út 14.11. 17:45 ZABEH
Inter 2011Kliďas SFC Út 14.11. 19:15 HRAB3
Folprecht 1.FC VETLegends a Veterans Út 14.11. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tyran Saens 1.FC VET ABakera VET Út 28.11. 20:45 MIKU4
Sean team VETEkonom WT VET Út 28.11. 20:45 ARIT
Santa Dominica VETFlamengo CR VET Út 28.11. 20:45 MIKU3
Nemesis VETFolprecht 1.FC VET Út 28.11. 20:45 MIKU2
Legends a VeteransInter 2011 Út 28.11. 20:45 ZAK
Kliďas SFCVV Vokra VV Út 28.11. 20:45 MIKU1