Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 28.11.17 | 20:45 | MIKU4 | Tyran Saens 1.FC VET A Bakera VET | 11. | 5:2 |
Po 13.11.17 | 18:15 | LITVI | Bakera VET Sean team VET | 10. | 2:2 |
Út 7.11.17 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Bakera VET | 9. | 3:4 |
Út 31.10.17 | 18:00 | SCBEC | Bakera VET Nemesis VET | 8. | 1:3 |
Út 24.10.17 | 19:30 | STOD | Legends a Veterans Bakera VET | 7. | 4:6 |
Út 17.10.17 | 19:15 | HRAB3 | Bakera VET Kliďas SFC | 6. | 5:2 |
Út 10.10.17 | 18:00 | HRAB2 | Inter 2011 Bakera VET | 5. | 5:0 |
Út 3.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Bakera VET Folprecht 1.FC VET | 4. | 4:4 |
Po 18.9.17 | 19:30 | HANSP | Flamengo CR VET Bakera VET | 3. | 1:4 |
Po 11.9.17 | 18:15 | ARIT | Bakera VET Ekonom WT VET | 2. | 1:3 |
Po 4.9.17 | 20:45 | DEKAN | Bakera VET VV Vokra VV | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter 2011 | 11 | 10 | 0 | 1 | 61:28 | 16 |
2. | Folprecht 1.FC VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 41:37 | 13 |
3. | Nemesis VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:40 | 13 |
4. | Santa Dominica VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:41 | 12 |
5. | Bakera VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 32:34 | 12 |
6. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:38 | 12 |
7. | Sean team VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 40:29 | 11 |
8. | Ekonom WT VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:34 | 11 |
9. | VV Vokra VV | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:31 | 10 |
10. | Legends a Veterans | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:30 | 9 |
11. | Kliďas SFC | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:39 | 5 |
12. | Flamengo CR VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 25:58 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 5.9.17 | 18:15 | BECH | Kulišáci CF VET Po Útlumu 06 (VL3B) |
Út 5.9.17 | 19:30 | BECH | Divočáci SportHES (HL8B) |
Út 5.9.17 | 20:45 | BECH | Tatran Válec Torolka (HL5C) |
Po 27.11.17 | 18:15 | MIKU2 | UTS Vršovice VET Dřeváci (VL3A) |
Po 27.11.17 | 19:30 | MIKU2 | G.I.C La Plate de Cünde Dvorce SK MPI (HL2A) |
Po 27.11.17 | 20:45 | MIKU2 | Le Jardin Dejnámbůra FC (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beroušek Petr | 1 | 0 |
Burda Filip | 7 | 0 |
Dům Petr | 11 | 0 |
Fritz Miroslav | 8 | 3 |
Kohout Václav | 10 | 0 |
Kuděj Jiří | 6 | 5 |
Řeháček Luboš | 7 | 1 |
Šafránek Libor | 7 | 1 |
Šafránek Robert | 10 | 2 |
Šimáček Pavel | 8 | 6 |
Tauš Jan | 10 | 2 |
Ullík Martin | 9 | 11 |
Ungermann Vilém | 5 | 1 |