Út 17.10.17 20:45 ARIT Kikina bar 1.FC VET Daltonové VET   (VL4D)

28. 11. 17 20:45 ARIT Sean team VET Ekonom WT VET 11. 2:5 (0:1)
Fotbalovější a rychlejší Ekonom nedal soupeři šanci.
Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Plicka, Aleš Průša vs Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Tomáš Kubr, Ladislav Prošek, Tomáš Zvěřina
50. Zdeněk Fiala
54., 57. Tomáš Kubr
55. Tomáš Zvěřina
14. 11. 17 17:45 ZABEH Ekonom WT VET Santa Dominica VET 10. 0:6 (0:5)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 25. minutě po zranění jednoho z domácích hráčů. Tomáš Bábovka
Ekonom WT VET Santa Dominica VET
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Václav Starosta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Roman Šťastný – Marek Drabina, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka
1., 17. Petr Dvořák
19. Petr Mlateček
23. Petr Prokop
24. Marek Drabina
6. 11. 17 18:15 ARIT Nemesis VET Ekonom WT VET 9. 8:3 (6:0)
Nemesis měla celé utkání pevně v rukou, i proto ve druhém poločase výrazně polevila.
Nemesis VET Ekonom WT VET
Stanislav Šidlo – Jan Beneš, David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Jan Kotrhonz, Jan Přibyl, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata vs Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Tomáš Zvěřina
52. Milan Jindrák
31. 10. 17 19:30 STOD Ekonom WT VET Legends a Veterans 8. 4:2 (3:1)
Velice zajímavé utkání. Legends se ujal vedení, ale Ekonom otočil vývoj až na poločas 3:1 a kontroloval hru. Ve druhém poločase Legends už snížili na konečných 2:4. Husák, Ježdíková
Ekonom WT VET Legends a Veterans
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Ladislav Prošek, Václav Starosta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Martin Průcha, Luboš Rybár, Jan Sekanina, Radek Švarc
11. Tomáš Kubr
20., 32. Tomáš Zvěřina
23. Ladislav Prošek
4. Pavel Poláček
47. Juraj Jaborník
23. 10. 17 18:15 ARIT Kliďas SFC Ekonom WT VET 7. 1:2 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný a skončil remízou. Ve druhé půli byli hosté o malinko lepším týmem a na začátku poločasu rozhodli o svém vítězství. Husák
Kliďas SFC Ekonom WT VET
David Šalda – Tomáš Búřil, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha, Pavel Zima vs Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Václav Starosta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
19. Tomáš Búřil 29. Tomáš Zvěřina
36. Václav Starosta
16. 10. 17 18:15 ARIT Ekonom WT VET Inter 2011 6. 3:6 (2:5)
Když v 15. minutě Ekonom dotáhl dvougólový náskok soupeře, vypadalo to, že převezme otěže zápasu. To se však nestalo, naopak Inter ještě do konce poločasu odskočil na rozdíl tří gólů. Ve druhém poločase se Ekonom mírně zlepšil, ale na lepší výsledek nedosáhl. Husák
Ekonom WT VET Inter 2011
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs František Masař – Pavel Brychta, Jan Koleňák, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Jan Syrovátka
8., 15. Tomáš Kubr
33. Martin Vidman
4., 19., 25. Radek Sláma
8., 60. Jan Koleňák
21. Filip Němec
10. 10. 17 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Ekonom WT VET 5. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza.
Folprecht 1.FC VET Ekonom WT VET
Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Jan Forejt, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich vs Daniel Zikmund – Martin Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Ladislav Prošek, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
25. Josef Körner ml.
55. Jaroslav Láznička
39. Jiří Čapla
2. 10. 17 18:15 ARIT Ekonom WT VET Flamengo CR VET 4. 10:0 (3:0)
Trochu krutá porážka pro hostující Flamengo. Domácí dokázali vstřelit gól téměř ze všeho, naopak hosté ne a ne docílit alespoň čestného úspěchu. Jan Ihnát, Daniel Kurka
Ekonom WT VET Flamengo CR VET
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Lukáš Hrabák, Václav Starosta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Pavel Brož – Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, David Kozohorský, Miroslav Pecháček, Karel Řezáč, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský
5., 34., 50., 51., 60. Tomáš Zvěřina
10., 29., 42. Jiří Čapla
36. Lukáš Hrabák
46. Václav Starosta
18. 9. 17 18:15 ARIT Ekonom WT VET VV Vokra VV 3. 2:3 (2:2)
Brankář hostů byl rozhodujícím faktorem utkání. Pochytal spoustu šancí domácích a proto hosté slaví vítězství. Mlynařík
Ekonom WT VET VV Vokra VV
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Tomáš Zvěřina vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Tomáš Krbec, Michael Procházka, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
17. Karel Kadlec
28. Jiří Čapla
4. Pavel Haltuf
22. OG
42. Michael Procházka
11. 9. 17 18:15 ARIT Bakera VET Ekonom WT VET 2. 1:3 (1:2)
Vyhrocené utkání se spoustou faulů rozhodla produktivita mužstva Ekonomu. Tomáš Jelínek st., Tomáš Jelínek ml.
Bakera VET Ekonom WT VET
Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Vilém Ungermann vs Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Tomáš Zvěřina
7. Pavel Šimáček 24. Jiří Čapla
30. Tomáš Kubr
42. Tomáš Zvěřina
4. 9. 17 18:15 ARIT Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A 1. 3:3 (1:2)
Oboustranně bojovné a vyrovnané utkání. Oba týmy byly s bodem spokojeny.
Ekonom WT VET Tyran Saens 1.FC VET A
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Tomáš Zvěřina vs Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Pavel Janošov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Otto Kovář, František Sejrek, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner