Čt 19.10.17 18:15 MIKU1 Klokan club UVL Santa Dominica UVL   (UVL1A)
Čt 19.10.17 19:30 MIKU1 Slamník I.USP Reage boys   (HL6G)
Čt 19.10.17 20:45 MIKU1 TBC Lachtan A Yellow Dildos A   (HL5F)
Po 6.11.17 17:45 ZABEH Oblouci 81 AFC SUP Indus SUP A   (SVL1A)
Po 6.11.17 19:00 ZABEH Tream Deam FC Weekend Warriors FC   (HL7B)
Po 6.11.17 20:15 ZABEH Green shock FC Bohemia AFK   (HL6B)

28. 11. 17 20:45 MIKU3 Santa Dominica VET Flamengo CR VET 11. 6:0 k.
13. 11. 17 18:15 HANSP Flamengo CR VET Nemesis VET 10. 3:6 (2:3)
Hezké vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách. Hosté vyhráli díky lepší produktivitě.
Flamengo CR VET Nemesis VET
Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, David Kozohorský, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Jan Beneš – David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Jan Kotrhonz, Jan Přibyl, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata
19., 29., 32. David Zábranský 12. Jan Přibyl
29. Martin Bušek
30., 50. Karel Vyšata
45., 51. David Bimka
7. 11. 17 19:30 STOD Legends a Veterans Flamengo CR VET 9. 5:2 (1:1)
První poločas byl vcelku vyrovnaný a skončil nerozhodně. Po půli byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě rozhodli o svém vítězství. Husák
Legends a Veterans Flamengo CR VET
Josef Dvořák – Tomáš Drahovzal, Juraj Jaborník, Marián Pašiak, Pavel Poláček, Radek Švarc, Jakub Urban vs Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Martin Novák, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský
17. Juraj Jaborník
35., 55. Pavel Poláček
42. Radek Švarc
44. Tomáš Drahovzal
7. Petr Čížek
47. Miroslav Dvořák
30. 10. 17 18:15 HANSP Flamengo CR VET Kliďas SFC 8. 4:4 (1:3)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou, když domácí vyrovnali v poslední minutě utkání.
Flamengo CR VET Kliďas SFC
Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, David Kozohorský, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Petr Bárta, Tomáš Búřil, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha, David Šalda, Ondřej Viche
40. Martin Pecha
23. 10. 17 18:15 HANSP Inter 2011 Flamengo CR VET 7. 9:4 (6:0)
Parádní utkání bohaté na góly. Pěkné přihrávky a góly do protipohybu. Janča
Inter 2011 Flamengo CR VET
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Ladislav Němec, Radek Sláma, Tomáš Strnad, Jan Syrovátka vs Pavel Brož – Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, David Kozohorský, Miroslav Pecháček, Karel Řezáč, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský
53. František Vykysalý
16. 10. 17 18:15 HANSP Flamengo CR VET Folprecht 1.FC VET 6. 3:6 (1:4)
Hosté si vypracovali v první půli náskok, který ve druhé půli v pohodě pohlídali a zaslouženě vyhráli.
Flamengo CR VET Folprecht 1.FC VET
Karel Řezáč – Pavel Brož, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich
39. Roman Kubálek
9. 10. 17 18:15 HANSP Flamengo CR VET VV Vokra VV 5. 2:1 (1:1)
Flamengo bylo o trochu lepší.
Flamengo CR VET VV Vokra VV
Pavel Brož – Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Karel Řezáč, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Zmatlík
12. Karel Haškovec
58. David Zábranský
19. Petr Novák
2. 10. 17 18:15 ARIT Ekonom WT VET Flamengo CR VET 4. 10:0 (3:0)
Trochu krutá porážka pro hostující Flamengo. Domácí dokázali vstřelit gól téměř ze všeho, naopak hosté ne a ne docílit alespoň čestného úspěchu. Jan Ihnát, Daniel Kurka
Ekonom WT VET Flamengo CR VET
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Lukáš Hrabák, Václav Starosta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Pavel Brož – Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, David Kozohorský, Miroslav Pecháček, Karel Řezáč, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský
5., 34., 50., 51., 60. Tomáš Zvěřina
10., 29., 42. Jiří Čapla
36. Lukáš Hrabák
46. Václav Starosta
18. 9. 17 19:30 HANSP Flamengo CR VET Bakera VET 3. 1:4 (0:2)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Husák
Flamengo CR VET Bakera VET
Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík
52. Petr Čížek 11. Miroslav Fritz
29., 45., 54. Martin Ullík
11. 9. 17 19:30 MIKU2 Tyran Saens 1.FC VET A Flamengo CR VET 2. 4:3 (3:0)
Saens si vybojovali třígólový náskok, který i přes závěrečný nápor Flamenga udrželi, byť hosté snížili pouze na rozdíl jedné branky. Voldán, Mach
Tyran Saens 1.FC VET A Flamengo CR VET
Miloslav Jonáš – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Daniel Korda, Otto Kovář, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs Karel Řezáč – Pavel Brož, Karel Haškovec, David Kozohorský, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, Milan Škába, František Vykysalý, David Zábranský
7. Sergey Greshnyakov
23., 30. Jaroslav Topol
33. Štěpán Holý
33., 41. David Zábranský
46. Daniel Šimberský
4. 9. 17 18:15 HANSP Flamengo CR VET Sean team VET 1. 3:3 (0:2)
Hosté byli aktivnější. Domácí se však po pauze probrali a soupeře dotáhli. Bojovné a aktivní utkání z obou stran se zaslouženou remízou.
Flamengo CR VET Sean team VET
Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Plicka, Petr Sysel, Robert Szabo