Út 26.9.17 19:00 P2 Modrá vopice TJ Omlékované Sojky   (HL8D)
Út 26.9.17 20:15 P2 Trilobiti UVL Lekfa UVL   (UVL1A)
Út 17.10.17 18:00 HRAB2 PFC Kodymka Přezletice SG   (VL4D)
Út 17.10.17 19:15 HRAB2 Žvahov UVL Cinda Fernet UVL   (UVL1A)
Čt 9.11.17 19:30 ZAK Estudiantes UVL Klokan club UVL   (UVL1A)
Čt 9.11.17 20:45 ZAK Eden 1999 Efficenza AC   (HL4D)

28. 11. 17 20:45 ZAK Legends a Veterans Inter 2011 11. 2:6 (1:2)
Velmi dobrá úroveň zápasu. Inter lépe kombinoval, po krásných akcích na jeden dotek navyšoval vedení a po zásluze zvítězil.
Legends a Veterans Inter 2011
Luboš Rybár – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Jan Sekanina, Radek Švarc, Jakub Urban vs František Masař – Jan Beneš, Martin Mach, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Jan Syrovátka
25. Juraj Jaborník
57. Josef Dvořák
10., 36., 41. Martin Mach
16. Radek Sláma
42. Filip Němec
47. Jan Beneš
14. 11. 17 19:15 HRAB3 Inter 2011 Kliďas SFC 10. 4:2 (2:0)
Pohledné utkání z obou stran. Domácí byli lepší kombinačně a zaslouženě zvítězili. Hošek
Inter 2011 Kliďas SFC
Bořivoj Německý – Jan Beneš, Jan Koleňák, Martin Mach, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Tomáš Strnad vs Ondřej Viche – Jaroslav Baka, Jan Bárta, Petr Bárta, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha
15. Jan Beneš
28. Martin Mach
47. Radek Sláma
54. Filip Němec
34., 58. Petr Bárta
6. 11. 17 17:00 DEKAN Inter 2011 VV Vokra VV 9. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, kde oba týmy měli šanci za šanci, ale lepší byla koncovka domácího týmu, který se nakonec radoval z vítězství.
Inter 2011 VV Vokra VV
František Masař – Jan Beneš, Pavel Brychta, Jan Koleňák, Aleš Kvasnička, Filip Němec, Ladislav Němec, Bořivoj Německý, Radek Sláma, Tomáš Strnad vs Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Tomáš Krbec, Petr Novák, Michael Procházka, Borek Růžek, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
23., 40. Jan Beneš
25. Borek Růžek
35. Petr Novák
31. 10. 17 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Inter 2011 8. 4:5 (2:2)
V pohledném utkání se nakonec štěstí přiklonilo na stranu hostů. Jan Lehejček, Martin Borota
Folprecht 1.FC VET Inter 2011
Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich vs Bořivoj Německý – Jan Beneš, Jan Koleňák, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Ivo Štric, Tomáš Strnad
24., 25., 48. Jan Balíček
39. Roman Kubálek
2. Jan Koleňák
13., 56. Jan Beneš
44. Radek Sláma
53. Tomáš Strnad
23. 10. 17 18:15 HANSP Inter 2011 Flamengo CR VET 7. 9:4 (6:0)
Parádní utkání bohaté na góly. Pěkné přihrávky a góly do protipohybu. Janča
Inter 2011 Flamengo CR VET
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Ladislav Němec, Radek Sláma, Tomáš Strnad, Jan Syrovátka vs Pavel Brož – Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, David Kozohorský, Miroslav Pecháček, Karel Řezáč, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský
53. František Vykysalý
16. 10. 17 18:15 ARIT Ekonom WT VET Inter 2011 6. 3:6 (2:5)
Když v 15. minutě Ekonom dotáhl dvougólový náskok soupeře, vypadalo to, že převezme otěže zápasu. To se však nestalo, naopak Inter ještě do konce poločasu odskočil na rozdíl tří gólů. Ve druhém poločase se Ekonom mírně zlepšil, ale na lepší výsledek nedosáhl. Husák
Ekonom WT VET Inter 2011
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Milan Jindrák, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs František Masař – Pavel Brychta, Jan Koleňák, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Jan Syrovátka
8., 15. Tomáš Kubr
33. Martin Vidman
4., 19., 25. Radek Sláma
8., 60. Jan Koleňák
21. Filip Němec
10. 10. 17 18:00 HRAB2 Inter 2011 Bakera VET 5. 5:0 (4:0)
Zasloužená výhra lepšího mužstva. Boubín
Inter 2011 Bakera VET
František Masař – Jan Koleňák, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Jan Syrovátka vs Václav Kohout – Petr Dům, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Martin Ullík, Vilém Ungermann
9., 18. Filip Němec
10. Martin Mach
24. Jan Koleňák
33. Jan Syrovátka
2. 10. 17 19:30 MIKU2 Tyran Saens 1.FC VET A Inter 2011 4. 2:4 (0:3)
Hosté si vypracovali v první půli náskok, který i přes závěrečné snížení domácího týmu s přehledem uhájili.
Tyran Saens 1.FC VET A Inter 2011
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Otto Kovář, František Sejrek, Miroslav Weiner vs Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Pavel Brychta, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Ivo Štric, Tomáš Strnad, Jan Syrovátka
48. Miloslav Jonáš
50. Otto Kovář
4., 26. Jan Beneš
8. Ladislav Němec
33. Tomáš Strnad
57. Ladislav Němec
25. 9. 17 18:15 LITVI Inter 2011 Sean team VET 3. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání plné neproměněných šancí, které spělo k remíze. Ta by byla zasloužená, ale Inter nakonec proměnil svou mírnou převahu v závěru. Jiří Karban, Petr Soukup
Inter 2011 Sean team VET
František Masař – Aleš Kvasnička, Martin Mach, Filip Němec, Ladislav Němec, Radek Sláma, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Plicka, Aleš Průša
11., 18., 54. Radek Sláma 2. Zbyněk Bureš
25. Aleš Průša
12. 9. 17 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Inter 2011 2. 3:14 (0:7)
Jednoznačné utkání od první minuty. Šaróka
Santa Dominica VET Inter 2011
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Tomáš Sobotka vs Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Jan Koleňák, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Ladislav Němec, Radek Sláma, Tomáš Strnad, Jan Syrovátka