Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Malostranský SK

Čt 11.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 29.5. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 29.5. 20:15 Motorlet MOTO1

Vršáci VET

Čt 11.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 11.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 11.5. 20:30 Malešice AFK MALES
St 31.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 31.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 31.5. 20:45 Mikulova MIKU4

PH Servis

St 24.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 24.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 24.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 12.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 12.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 12.6. 20:45 Hanspaulka HANSP

Anton aus Tirol

Pa 24.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 24.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 24.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Út 20.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 20.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 20.6. 20:45 Děkanka DEKAN

VSK MFF UK Praha VET A

Čt 30.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 30.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 20.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 20.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 9.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 9.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Stará Garda VET

Po 1.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 1.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 22.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 22.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 12.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 12.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Lisako A

Po 3.4. 19:00 Pražačka P3
Po 3.4. 20:15 Pražačka P3
Po 1.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 1.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 22.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 22.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Hell´s Old Boys

Po 27.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 27.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 14.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 14.5. 20:00 Mikulova MIKU2
Čt 8.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 8.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Autobazar Duo VET

Ne 9.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 9.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Pa 12.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 12.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 2.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 2.6. 19:15 Pražačka P2

Notorkros FK VET

Čt 27.4. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 27.4. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 18.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 18.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 5.6. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 5.6. 20:15 Motorlet MOTO1

Kuřátka FC

Pa 31.3. 18:00 Pražačka P2
Pa 31.3. 19:15 Pražačka P2
Ne 23.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 23.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
St 7.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 7.6. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

J.R.Club VET A

Ne 2.4. 17:30 Aritma ARIT
Ne 2.4. 18:45 Aritma ARIT
Pa 21.4. 18:00 Pražačka P3
Pa 21.4. 19:15 Pražačka P3
Po 15.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 15.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB