Út 14.11.17 18:15 ARIT Benda 1964 OFC UVL Santa Dominica UVL   (UVL1A)
Út 14.11.17 19:30 ARIT Lokál United Masokombinát   (HL8D)
Út 14.11.17 20:45 ARIT Dvacítka Greenhorns FC   (HL5B)

7. 12. 17 18:15 MIKU2 Malostranský SK J.R.Club VET A 11. 2:2 (1:0)
Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, David Matouš, Aleš Mička, Jiří Němeček, Marek Šulc
58. Tomáš Frankl
51. Marek Šulc
53. Jiří Němeček
23. 11. 17 19:15 TEMPO Hell´s Old Boys Malostranský SK 10. 4:10 (2:5)
Střelnice jako vyšitá. Do dvacáté minuty vyrovnaná hra a poté už byl na hřišti jen jeden tým. Hosté se ukázali fakt jako zdatní diskutéři, což pokazilo dojem jejich skvělé hry. Janča
Hell´s Old Boys Malostranský SK
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
29. Pavel Čermák
16. 11. 17 18:15 MIKU3 Malostranský SK Autobazar Duo VET 9. 4:2 (2:0)
Utkání hrané v poklidném tempu a v duchu fair play. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Malostranský SK Autobazar Duo VET
Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička vs Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, David Mansfeld, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Martin Šorm, Petr Stibal
22., 27. Michal Štěpnička
49. Martin Braný
59. Tomáš Jůna
39. Pavel Böhm
57. Petr Stibal
9. 11. 17 17:00 DEKAN Stará Garda VET Malostranský SK 8. 3:6 (3:2)
Domácí po poločase vedli o jednu branku. Ve druhé půli však byli hosté jasně lepším týmem a podařil se jim krásný obrat v utkání.
Stará Garda VET Malostranský SK
Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Tomáš Neuhäusl, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
14. Tomáš Neuhäusl
17. Tomáš Jaroš
29. Dušan Houf
15., 41., 50., 60. Tomáš Jůna
30. Martin Braný
51. Michal Štěpnička
1. 11. 17 18:00 HRAB1 Malostranský SK Anton aus Tirol 7. 2:1 (1:0)
Technicky i kombinačně lepší tým domácích zvítězil zaslouženě brankou vstřelenou v samém závěru utkání.
Malostranský SK Anton aus Tirol
Milan Pokorný – Miroslav Běloch, Martin Braný, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Michal Štěpnička vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Tomáš Nový, Petr Tůma
21. Martin Braný
37. Milan Husák
19. 10. 17 19:30 zzNOVOB PH Servis Malostranský SK 6. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, vše proběhlo v pořádku.
PH Servis Malostranský SK
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
46. Jiří Maláček
51. Milan Macela
15. Milan Kozel
24. Michal Štěpnička
33. Martin Braný
11. 10. 17 18:15 DEKAN Malostranský SK Vršáci VET 5. 10:1 (4:0)
Převaha vítězů a jejich sehranost byla vidět od úvodu zápasu. Vršáci bojovali celou první půli. V druhé pak už ve 45. minutě dali čestný gol, ale odpověď Malostranského SK přišla ihned a na zvrat nebyl čas. Jasná záležitost pro vítěze.
Malostranský SK Vršáci VET
Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Ladislav Došlý, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, JIří Parýzek, Marian Skrip
6., 51. Michal Štěpnička
9., 23., 42., 46., 55., 56. Tomáš Jůna
16. OG
33. Tomáš Frankl
45. Petr Ježek
4. 10. 17 20:45 MIKU3 Notorkros FK VET Malostranský SK 4. 1:5 (0:2)
O jasném výsledku lepších hostů rozhodla zlepšená koncovka v začátku druhého poločasu. Karel Kučera, Oldřich Štecha
Notorkros FK VET Malostranský SK
Roman Pavelek – Štěpán Brabec, Josef Kostka, Petr Pelíšek, Pavel Třešňák, Ladislav Vizvári, Petr Vlasák vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
37. Štěpán Brabec 19 Štěpán Brabec 5., 30., 38., 39. Martin Braný
33. Tomáš Jůna
15. Martin Braný
21. 9. 17 18:15 MIKU1 Malostranský SK Lisako A 3. 3:1 (1:1)
Domácí celý zápas o něco lepší, což se ukázalo i na skóre.
Malostranský SK Lisako A
Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Milan Kozel, Michal Štěpnička vs Jiří Žďárský – Robert Cába, Roman Dočekal, Josef Herman, David Kuneš, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Emil Stach
17. Pavel Čermák
46. Michal Štěpnička
3. David Kuneš
14. 9. 17 17:00 DEKAN VSK MFF UK Praha VET A Malostranský SK 2. 2:5 (1:2)
Sehranější hosté zaslouženě vyhráli, nicméně velkou měrou se podílel na vítězství také jejich brankář. Tomáš Kunt
VSK MFF UK Praha VET A Malostranský SK
Lumír Žák – Radek Hanáček, Petr Kos, Jan Líkař, Jakub Müller, Vladimír Šišma, Petr Sváček vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel
12., 52. Jan Líkař 1., 31. Martin Braný
18., 57. Tomáš Frankl
45. Pavel Čermák
7. 9. 17 19:15 SCBEC Kuřátka FC Malostranský SK 1. 2:1 (1:1)
Zasloužené vítězství Kuřátek.
Kuřátka FC Malostranský SK
Martin Houdek – Pavel Baborovský, Lukáš Jelínek, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Miroslav Ilušák, Tomáš Jůna, Michal Štěpnička