Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

Rokoska VET A

Út 24.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 24.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 24.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 14.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 14.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 14.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Dřeváci

Pa 20.10. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 20.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 8.11. 18:15 Mikulova MIKU4
St 8.11. 19:30 Mikulova MIKU4
St 8.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Vyprahlo FC VET

Út 5.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 5.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 5.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 16.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 16.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 16.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Turman VET

Čt 12.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 12.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 12.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 31.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 31.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 31.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Bílý lev CF VET

St 18.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 18.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 18.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 6.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 6.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 6.11. 20:45 Aritma ARIT

Starci na chmelu A

Út 14.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 14.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 14.11. 20:45 Mikulova MIKU4
St 6.12. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 6.12. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 6.12. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Zlatý krysy FC

Út 10.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 10.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 4.12. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 4.12. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 4.12. 20:45 Mikulova MIKU4

Studenti Praha FC VET

St 20.9. 18:45 Aritma ARIT
St 20.9. 20:00 Aritma ARIT
Čt 12.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 12.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 31.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 31.10. 19:15 Hrabákova HRAB1

Slawoj Břevnov

Čt 19.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 19.10. 18:15 Děkanka DEKAN
St 8.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 8.11. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 6.12. 19:00 Meteor 8 METE1
St 6.12. 20:15 Meteor 8 METE1

Frankie

Út 12.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 12.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 12.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 4.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 4.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 4.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

UTS Vršovice VET

Po 11.9. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 11.9. 20:30 Motorlet MOTO1
Ne 15.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 15.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 24.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 24.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Premiéra TV - Nowatron

Po 11.9. 19:00 Pražačka P3
Po 11.9. 20:15 Pražačka P3
Ne 15.10. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 15.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
Čt 30.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 30.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI