Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Bílý lev CF VET bílá, černá
Dřeváci žlutá, modrá
Frankie černá, bílo-zlatá
Premiéra TV - Nowatron modrá, oranžová
Rokoska VET A bílá, modro-černá
Slawoj Břevnov žlutá, červená
Starci na chmelu A bílá, oranžová
Studenti Praha FC VET oranžová
Turman VET oranžovo-černá
UTS Vršovice VET zeleno-černá, žlutá
Vyprahlo FC VET modrá, žlutá
Zlatý krysy FC zlatá, šedá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
DřeváciVyprahlo FC VET Po 4.9. 17:45 ZABEH
Slawoj BřevnovStarci na chmelu A Po 4.9. 19:15 ZAK
Premiéra TV - NowatronTurman VET Po 4.9. 19:30 BECH
Bílý lev CF VETZlatý krysy FC Po 4.9. 20:30 KORAB
Rokoska VET AStudenti Praha FC VET Út 5.9. 19:15 SCBEC
FrankieUTS Vršovice VET Út 5.9. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyprahlo FC VETFrankie Po 11.9. 17:45 ZABEH
Turman VETRokoska VET A Po 11.9. 19:00 METE2
Zlatý krysy FCStarci na chmelu A Po 11.9. 20:30 KORAB
Studenti Praha FC VETSlawoj Břevnov Út 12.9. 19:15 SCBEC
UTS Vršovice VETPremiéra TV - Nowatron Út 12.9. 19:30 NOVOB
Bílý lev CF VETDřeváci Út 12.9. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Starci na chmelu AStudenti Praha FC VET Po 18.9. 19:15 ZAK
Premiéra TV - NowatronVyprahlo FC VET Po 18.9. 19:30 BECH
DřeváciZlatý krysy FC Po 18.9. 20:30 KORAB
Rokoska VET AUTS Vršovice VET Út 19.9. 19:30 NOVOB
Slawoj BřevnovTurman VET Út 19.9. 20:45 CESMI
FrankieBílý lev CF VET Út 19.9. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyprahlo FC VETRokoska VET A Po 25.9. 17:45 ZABEH
Turman VETStarci na chmelu A Po 25.9. 19:15 ZAK
Bílý lev CF VETPremiéra TV - Nowatron Po 25.9. 19:30 BECH
Zlatý krysy FCStudenti Praha FC VET Po 25.9. 20:30 KORAB
UTS Vršovice VETSlawoj Břevnov Út 26.9. 19:30 NOVOB
DřeváciFrankie Út 31.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Slawoj BřevnovVyprahlo FC VET Po 2.10. 17:45 ZABEH
Starci na chmelu AUTS Vršovice VET Po 2.10. 19:15 ZAK
Premiéra TV - NowatronDřeváci Po 2.10. 19:30 BECH
Rokoska VET ABílý lev CF VET Po 2.10. 20:45 DEKAN
Studenti Praha FC VETTurman VET Út 3.10. 19:15 SCBEC
FrankieZlatý krysy FC Út 3.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyprahlo FC VETStarci na chmelu A Po 9.10. 17:45 ZABEH
DřeváciRokoska VET A Po 9.10. 20:15 P2
Zlatý krysy FCTurman VET Po 9.10. 20:30 KORAB
Bílý lev CF VETSlawoj Břevnov Út 10.10. 18:00 HRAB3
UTS Vršovice VETStudenti Praha FC VET Út 10.10. 19:30 NOVOB
FrankiePremiéra TV - Nowatron Út 10.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Starci na chmelu ABílý lev CF VET Po 16.10. 19:15 ZAK
Premiéra TV - NowatronZlatý krysy FC Po 16.10. 19:30 BECH
Studenti Praha FC VETVyprahlo FC VET Út 17.10. 19:15 SCBEC
Turman VETUTS Vršovice VET Út 17.10. 19:30 NOVOB
Slawoj BřevnovDřeváci Út 17.10. 19:30 SLIVE
Rokoska VET AFrankie Út 17.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyprahlo FC VETTurman VET Po 23.10. 17:45 ZABEH
DřeváciStarci na chmelu A Po 23.10. 19:15 ZAK
Premiéra TV - NowatronRokoska VET A Po 23.10. 19:30 BECH
Zlatý krysy FCUTS Vršovice VET Po 23.10. 20:30 KORAB
Bílý lev CF VETStudenti Praha FC VET Út 24.10. 19:15 SCBEC
FrankieSlawoj Břevnov Út 24.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Starci na chmelu AFrankie Po 6.11. 19:15 ZAK
Slawoj BřevnovPremiéra TV - Nowatron Po 6.11. 19:30 BECH
Rokoska VET AZlatý krysy FC Po 6.11. 20:30 KORAB
Studenti Praha FC VETDřeváci Út 7.11. 19:15 SCBEC
UTS Vršovice VETVyprahlo FC VET Út 7.11. 19:30 NOVOB
Turman VETBílý lev CF VET Út 7.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Premiéra TV - NowatronStarci na chmelu A Po 13.11. 19:30 BECH
Rokoska VET ASlawoj Břevnov Po 13.11. 20:30 TEMPO
Zlatý krysy FCVyprahlo FC VET Po 13.11. 20:30 KORAB
DřeváciTurman VET Út 14.11. 19:30 LITVI
Bílý lev CF VETUTS Vršovice VET Út 14.11. 19:30 NOVOB
FrankieStudenti Praha FC VET Út 14.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Studenti Praha FC VETPremiéra TV - Nowatron Po 27.11. 18:00 SCBEC
Starci na chmelu ARokoska VET A Po 27.11. 18:00 ZAK
Slawoj BřevnovZlatý krysy FC Po 27.11. 18:00 KORAB
Vyprahlo FC VETBílý lev CF VET Po 27.11. 18:15 MIKU3
UTS Vršovice VETDřeváci Po 27.11. 18:15 MIKU2
Turman VETFrankie Po 27.11. 18:15 HOSTI