12. Studenti Praha FC VET 11 1 0 10 23:89 2

Čt 19.10.17 17:00 DEKAN Stará Garda VET J.R.Club VET A   (VL2B)
Čt 19.10.17 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Jawa-Suprtechno B   (SVL3C)
St 8.11.17 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Lisako A   (VL2B)
St 8.11.17 19:15 HRAB1 Pajzovna FC Kliďas FC   (HL3B)
St 6.12.17 19:00 METE1 Literpool United Klamovská skvadra   (HL7E)
St 6.12.17 20:15 METE1 Botostroj SK Guinness AC   (HL8G)

27. 11. 17 18:00 KORAB Slawoj Břevnov Zlatý krysy FC 11. 3:2 (1:1)
Poměrně vyrovnané utkání, kdy hosté po zásluze šli do vedení, ale postupem času domácí přebírali otěže zápasu a dokráčeli si pro dva body.
Slawoj Břevnov Zlatý krysy FC
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Václav Novák – Miroslav Bašta, Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Jiří Svoboda
25. Karel Mikeš
37. Petr Frýba
41. Petr Švestka
13., 53. Ladislav Jančí
13. 11. 17 20:30 TEMPO Rokoska VET A Slawoj Břevnov 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
6. 11. 17 19:30 BECH Slawoj Břevnov Premiéra TV - Nowatron 9. 5:8 (1:6)
Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, po pauze už se prakticky jen dohrávalo a domácím se podařilo snížit.
Slawoj Břevnov Premiéra TV - Nowatron
Karel Mikeš – Radek Fál, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha, David Rozvald, Tomáš Sadílek, Jakub Vodička
14., 17., 23., 44. Tomáš Sadílek
24. 10. 17 20:45 HOSTI Frankie Slawoj Břevnov 8. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách skončilo zaslouženou dělbou bodů. Robert Hlinák, Vlastimil Halbich
Frankie Slawoj Břevnov
Jan Pekárek – Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Tempel, Radek Tůma vs Tomáš PeterkaRadek Fál, Petr Frýba, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň
25. Tomáš Křivánek
41. Radek Tůma
37. Tomáš Ouřada
56. Karel Mikeš
23. Radek Fál
17. 10. 17 19:30 SLIVE Slawoj Břevnov Dřeváci 7. 7:4 (3:0)
Utkání bohaté na góly. Hosté se v úvodu druhé půle nadechli k obratu, ale doplatili na to, že celý zápas odehráli bez střídání. Jakub Čermák, Petr Menzl
Slawoj Břevnov Dřeváci
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Pavel Špirek – Pavel Bulín, Pavel Kos, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
5., 43. Vladimír Lhota
13. Tomáš Ouřada
29., 45., 52., 54. Jaroslav Šamánek
33. Pavel Bulín
33. Roman Víšek
35., 37. Pavel Kos
10. 10. 17 18:00 HRAB3 Bílý lev CF VET Slawoj Břevnov 6. 1:4 (1:2)
Za stavu 2:1 pro Břevnov Bílý lev vyrovnal, ale hráč sportovně přiznal, že hrál rukou a gól byl odvolán.
Bílý lev CF VET Slawoj Břevnov
Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Jiří Štička, Jakub Tománek, Radek Žoha vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
14. Jan Hába 12., 19., 44. David Hylas
40. Jaroslav Šamánek
2. 10. 17 17:45 ZABEH Slawoj Břevnov Vyprahlo FC VET 5. 13:4 (6:3)
V první půli si domácí vypracovali tříbrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a proměnili tak utkání v jednoznačnou záležitost.
Slawoj Břevnov Vyprahlo FC VET
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
10., 12., 17., 52. Jaroslav Cígler
26. 9. 17 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Slawoj Břevnov 4. 13:2 (8:0)
Domácí si otevřeli střelnici a svého soupeře jednoznačně rozdrtili, hlavně zásluhou svého kanonýra Teniaka.
UTS Vršovice VET Slawoj Břevnov
David Šefara – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, Jan Suchánek, Peter Teniak vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
4., 12., 16., 22., 24., 25., 45., 47. Peter Teniak
9., 48., 49., 60. Jan Suchánek
27. Rudolf Michalský
43., 53. Jaroslav Šamánek
19. 9. 17 20:45 CESMI Slawoj Břevnov Turman VET 3. 5:4 (3:1)
Hráči Slawoje působili fotbalověji, avšak jejich vlažný vstup do druhé půle utkání nakonec zdramatizoval.
Slawoj Břevnov Turman VET
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Daniel Říha – Jan Barek, Petr Barnat, Miroslav Hrubý, Rudolf Kašpar, Martin Micka, Robert Průšek
11., 40. David Hylas
17., 51. Jaroslav Šamánek
19. Petr Frýba
8. Jan Barek
34. Martin Micka
36., 48. Miroslav Hrubý
12. 9. 17 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Slawoj Břevnov 2. 1:8 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém se domácí dostali do vedení, ale hosté stihli ještě do poločasu vyrovnat. Na začátku druhé půle dal Břevnov vedoucí gól a rozjel svůj brankostroj. Hostující Šamánek se blýskl šesti vstřelenými brankami a na výhře Slawoje se podílel hlavní měrou. Dufek
Studenti Praha FC VET Slawoj Břevnov
Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Pavel Hromadník, Radek Janouš, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jan Špaňhel, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
10. Jarmil Vavřina 48 Pavel Hromadník 27., 32., 40., 48., 52., 60. Jaroslav Šamánek
55. David Hylas
59. Petr Frýba
4. 9. 17 19:15 ZAK Slawoj Břevnov Starci na chmelu A 1. 6:2 (5:1)
Vyrovnané utkání s drobnou převahou domácích, kteří měli větší jistotu v zakončení. Jakub Vágenknecht, Ivo Kraft
Slawoj Břevnov Starci na chmelu A
Tomáš Peterka – David Hylas, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Roman Janda – Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Ivo Válal, Robert Volník