Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Po Útlumu 06

Pa 29.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 29.9. 19:15 Pražačka P1
Čt 19.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 19.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 19.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Kehar club VET

Čt 5.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 5.10. 20:30 Motorlet MOTO2
Čt 26.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 26.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 26.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Masters V

Út 5.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 5.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 9.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 9.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 9.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Kulišáci CF VET

St 25.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 25.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 25.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 13.11. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 13.11. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 13.11. 20:45 Litvínovská LITVI

Gente VET

Út 10.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 10.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 10.10. 20:45 Litvínovská LITVI
St 1.11. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
St 1.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB

Běchovičtí sršni A

Čt 7.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Tuscarora VET

Čt 7.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 7.9. 20:15 Pražačka P3
Po 25.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 25.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 17.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 17.10. 19:15 Hrabákova HRAB1

Stýbla Ďáblic VET

Čt 21.9. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 21.9. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 12.10. 19:00 Pražačka P3
Čt 12.10. 20:15 Pražačka P3
Po 30.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 30.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Old Bayern Prag

Út 12.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 12.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Po 2.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 2.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Čt 7.12. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 7.12. 19:30 Zákostelní ZAK

Trenhos VET

St 20.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 20.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 12.10. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 12.10. 18:15 Zákostelní ZAK
St 1.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 1.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Tamu Pua 1.FC VET

Ne 10.9. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 10.9. 17:30 Mikulova MIKU4
Čt 28.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 28.9. 20:15 Pražačka P3
St 18.10. 19:00 Pražačka P2
St 18.10. 20:15 Pražačka P2

Deportivo Estudiantil VET

Ne 22.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 22.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Čt 16.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 16.11. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 4.12. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 4.12. 20:30 Tempo FC TEMPO