Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Po Útlumu 06

Út 16.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 16.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 16.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 5.6. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 5.6. 20:15 Meteor 8 METE2

Kehar club VET

Čt 1.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 1.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 1.6. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 19.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 19.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 19.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Masters V

Pa 28.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 28.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 28.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 26.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 26.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Kulišáci CF VET

Čt 20.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 20.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 19.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 19.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 19.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Gente VET

Čt 1.6. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 1.6. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 1.6. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 26.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 26.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 26.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Běchovičtí sršni A

Čt 23.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 23.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 23.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 27.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 27.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 27.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Tuscarora VET

Ne 2.4. 16:15 Pražačka P3
Ne 2.4. 17:30 Pražačka P3
Po 29.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 29.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 22.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 22.6. 20:15 Pražačka P1

Stýbla Ďáblic VET

St 29.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 29.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 25.4. 19:00 Pražačka P2
Út 25.4. 20:15 Pražačka P2
Po 12.6. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 12.6. 20:15 Meteor 8 METE2

Old Bayern Prag

Ne 9.4. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 9.4. 20:00 Záběhlice ZABEH
Čt 11.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 11.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 5.6. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 5.6. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Trenhos VET

St 29.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 29.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Ne 14.5. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 14.5. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 15.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 15.6. 20:15 Pražačka P2

Tamu Pua 1.FC VET

Pa 12.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 12.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 31.5. 19:00 Pražačka P3
St 31.5. 20:15 Pražačka P3
St 28.6. 18:45 Aritma ARIT
St 28.6. 20:00 Aritma ARIT

Deportivo Estudiantil VET

Út 4.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 4.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 11.5. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 11.5. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 29.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 29.5. 20:15 Meteor 8 METE1