Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Běchovičtí sršni A černo-žlutá, černo-bílá
Kehar club VET modro-žlutá, žlutá
Deportivo Estudiantil VET černá
Gente VET světle modrá, oranžová
Kulišáci CF VET žlutá, modrá
Masters V bílá
Old Bayern Prag červená, bílá
Po Útlumu 06 černá, oranžová
Stýbla Ďáblic VET modro-černá
Tamu Pua 1.FC VET modrá
Trenhos VET zelená, tmavě modrá
Tuscarora VET modro-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil VETTamu Pua 1.FC VET Út 5.9. 17:00 HANSP
Kulišáci CF VETPo Útlumu 06 Út 5.9. 18:15 BECH
Kehar club VETTrenhos VET Út 5.9. 19:30 HOSTI
Běchovičtí sršni ATuscarora VET St 6.9. 19:15 SCBEC
Masters VOld Bayern Prag St 6.9. 19:30 DEKAN
Gente VETStýbla Ďáblic VET Čt 7.9. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC VETGente VET Út 19.9. 17:00 HANSP
Stýbla Ďáblic VETKulišáci CF VET Út 19.9. 18:15 BECH
Trenhos VETDeportivo Estudiantil VET Út 19.9. 19:30 HOSTI
Tuscarora VETOld Bayern Prag St 20.9. 18:45 BIHOR
Po Útlumu 06Masters V St 20.9. 19:00 P3
Běchovičtí sršni AKehar club VET St 20.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulišáci CF VETTamu Pua 1.FC VET Út 26.9. 18:15 BECH
Kehar club VETTuscarora VET St 27.9. 18:45 BIHOR
Old Bayern PragPo Útlumu 06 St 27.9. 19:00 P1
Deportivo Estudiantil VETBěchovičtí sršni A St 27.9. 19:15 SCBEC
Masters VStýbla Ďáblic VET St 27.9. 19:30 DEKAN
Gente VETTrenhos VET St 27.9. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC VETMasters V Út 3.10. 17:00 HANSP
Trenhos VETKulišáci CF VET Út 3.10. 19:30 HOSTI
Stýbla Ďáblic VETOld Bayern Prag St 4.10. 18:15 NOVOB
Tuscarora VETPo Útlumu 06 St 4.10. 18:45 BIHOR
Běchovičtí sršni AGente VET St 4.10. 19:15 SCBEC
Kehar club VETDeportivo Estudiantil VET St 4.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Old Bayern PragTamu Pua 1.FC VET Út 10.10. 18:15 HANSP
Kulišáci CF VETBěchovičtí sršni A Út 10.10. 18:15 BECH
Deportivo Estudiantil VETTuscarora VET St 11.10. 18:45 BIHOR
Po Útlumu 06Stýbla Ďáblic VET St 11.10. 19:00 P3
Masters VTrenhos VET St 11.10. 19:30 DEKAN
Gente VETKehar club VET Čt 12.10. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC VETPo Útlumu 06 Út 17.10. 17:00 HANSP
Kehar club VETKulišáci CF VET Út 17.10. 18:15 BECH
Trenhos VETOld Bayern Prag Út 17.10. 19:30 HOSTI
Tuscarora VETStýbla Ďáblic VET St 18.10. 18:45 BIHOR
Běchovičtí sršni AMasters V St 18.10. 19:15 SCBEC
Deportivo Estudiantil VETGente VET St 18.10. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Stýbla Ďáblic VETTamu Pua 1.FC VET Út 24.10. 17:00 HANSP
Kulišáci CF VETDeportivo Estudiantil VET Út 24.10. 18:15 BECH
Gente VETTuscarora VET St 25.10. 18:45 BIHOR
Po Útlumu 06Trenhos VET St 25.10. 19:00 P2
Old Bayern PragBěchovičtí sršni A St 25.10. 19:15 SCBEC
Masters VKehar club VET St 25.10. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Gente VETKulišáci CF VET Út 31.10. 18:15 BECH
Trenhos VETStýbla Ďáblic VET Út 31.10. 19:30 HOSTI
Kehar club VETOld Bayern Prag St 1.11. 18:00 HRAB2
Tuscarora VETTamu Pua 1.FC VET St 1.11. 18:45 BIHOR
Běchovičtí sršni APo Útlumu 06 St 1.11. 19:15 SCBEC
Deportivo Estudiantil VETMasters V St 1.11. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC VETTrenhos VET Út 7.11. 17:00 HANSP
Kulišáci CF VETTuscarora VET Út 7.11. 18:15 BECH
Old Bayern PragDeportivo Estudiantil VET St 8.11. 18:00 HRAB2
Po Útlumu 06Kehar club VET St 8.11. 19:00 P2
Stýbla Ďáblic VETBěchovičtí sršni A St 8.11. 19:15 SCBEC
Masters VGente VET St 8.11. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulišáci CF VETMasters V Út 14.11. 18:15 BECH
Kehar club VETStýbla Ďáblic VET St 15.11. 18:00 HRAB1
Tuscarora VETTrenhos VET St 15.11. 18:45 BIHOR
Deportivo Estudiantil VETPo Útlumu 06 St 15.11. 19:00 P2
Běchovičtí sršni ATamu Pua 1.FC VET St 15.11. 19:15 SCBEC
Gente VETOld Bayern Prag St 15.11. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Stýbla Ďáblic VETDeportivo Estudiantil VET St 29.11. 19:00 P1
Po Útlumu 06Gente VET St 29.11. 19:00 ZABEH
Trenhos VETBěchovičtí sršni A St 29.11. 19:30 BECH
Tamu Pua 1.FC VETKehar club VET St 29.11. 19:30 MIKU4
Old Bayern PragKulišáci CF VET St 29.11. 19:30 LITVI
Masters VTuscarora VET St 29.11. 19:30 DEKAN