Čt 16.11.17 20:30 MOTO1 OrangeBoom Forejt FC   (HL8E)
Po 4.12.17 19:15 TEMPO Speciál Bráník A Cvrčci FC   (HL4A)
Po 4.12.17 20:30 TEMPO Prague City FC Jedna noha netleská   (HL8B)

29. 11. 17 19:00 P1 Stýbla Ďáblic VET Deportivo Estudiantil VET 11. 1:7 (1:3)
Vladimír Stibora – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Petr Michetschläger, Roman Štochl, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Giovanni Mina – Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Luis García, Ioannis Kamparmpakis, Lorenzo Lainez, Andres Mantilla, Selmo Morais, Daladier Yazbekc
16., 17., 50. Ioannis Kamparmpakis
49., 53. Selmo Morais
55. Giulio Feltoni
15. 11. 17 19:00 P2 Deportivo Estudiantil VET Po Útlumu 06 10. 5:1 (2:1)
Bojovné a velmi pohledné utkání, ve kterém byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Janča
Deportivo Estudiantil VET Po Útlumu 06
Giovanni MinaLuis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Luis García, Gonzalo Gery, Ioannis Kamparmpakis, Selmo Morais, David Rodriguez vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek
5., 18., 50. Luis Alegria
43. Gonzalo Gery
50. Ioannis Kamparmpakis
30. Ondřej Ullrich
8. 11. 17 18:00 HRAB2 Old Bayern Prag Deportivo Estudiantil VET 9. 0:7 (0:3)
Jelikož byli po celý zápas hosté mnohem běhavější, zaslouženě zvítězili větším rozdílem.
Old Bayern Prag Deportivo Estudiantil VET
Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Eduard Unger, František Vandas vs Giovanni Mina – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Gonzalo Gery, Lorenzo Lainez, Selmo Morais, David Rodriguez
33 Petr Třešňák 28., 30. Pablo Formoso
29. Giulio Feltoni
45., 58. Selmo Morais
45. Gonzalo Gery
56. OG
1. 11. 17 19:30 DEKAN Deportivo Estudiantil VET Masters V 8. 3:4 (3:2)
Deportivo mělo raketový vstup do utkání, ale po snížení na 1:2 se hra vyrovnala. Domácí sice ještě jednou odskočili na rozdíl dvou branek, ale hosté se brankou v posledních vteřinách prvního poločasu vrátili do hry. Ve druhé půli již byli hosté lepším týmem a zaslouženě utkání otočili.
Deportivo Estudiantil VET Masters V
Daladier Yazbekc – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Lorenzo Lainez, Andres Mantilla, Giovanni Mina, Selmo Morais vs Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
3., 27. Luis Alegria
4. Selmo Morais
44 Luis Alegria 8. Jan Ernst
30. Milan Pavlík
36. Štěpán Vondrášek
50. Petr Sedloň
24. 10. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Deportivo Estudiantil VET 7. 0:2 (0:1)
Deportivo bylo fotbalovější a zaslouženě vyhrálo. Rozhádaný zápas plný nesportovních soubojů. Sedláček
Kulišáci CF VET Deportivo Estudiantil VET
Michal Trojan – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka, Martin Volf vs Daladier Yazbekc – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Gonzalo Gery, Lorenzo Lainez, Andres Mantilla, Giovanni Mina, Selmo Morais
28 Tomáš Kordač
45 Tomáš Kříž
55 Roman Kříž
6. Luis Alegria
53. Gonzalo Gery
18. 10. 17 19:30 DEKAN Deportivo Estudiantil VET Gente VET 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané, ale zbytečně vyhrocené utkání. Zasloužená remíza. Janků
Deportivo Estudiantil VET Gente VET
Luis García – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Gonzalo Gery, Andres Mantilla, Giovanni Mina, Selmo Morais, David Rodriguez vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Pavel Stárek
31. Riccardo Galletti
34 Gonzalo Gery
38 Andres Mantilla
40 Luis García
24. Tomáš Kuptík
38. Michal Škoty
11. 10. 17 18:45 BIHOR Deportivo Estudiantil VET Tuscarora VET 5. 4:4 (0:3)
Deportivo dokázalo vyrovnat nepříznivý vývoj utkání v posledních patnácti minutách.
Deportivo Estudiantil VET Tuscarora VET
David Rodriguez – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Riccardo Galletti, Luis García, Gonzalo Gery, Giovanni Mina, Selmo Morais, Daladier Yazbekc vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Jan Vypior
35. Martin Novotný
4. 10. 17 20:45 CESMI Kehar club VET Deportivo Estudiantil VET 4. 3:3 (0:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou, když domácí vyrovnali v samém závěru. Jiří Němec
Kehar club VET Deportivo Estudiantil VET
Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Gonzalo Gery – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Selmo Morais, David Rodriguez, Daladier Yazbekc
34. OG
40. Petr Pergler
59. Martin Dražan
8., 25., 55. Luis Alegria
27. 9. 17 19:15 SCBEC Deportivo Estudiantil VET Běchovičtí sršni A 3. 2:3 (2:1)
Domácí vedli o dvě branky, ale poté hosté zabrali a v závěru strhli vítězství na svoji stranu.
Deportivo Estudiantil VET Běchovičtí sršni A
Daladier Yazbekc – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Luis García, Selmo Morais, David Rodriguez vs Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Martin Motyčka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
13. Luis Alegria
19. Selmo Morais
28., 55. Jiří Klůna
40. Pavel Vokoun
19. 9. 17 19:30 HOSTI Trenhos VET Deportivo Estudiantil VET 2. 2:1 (1:0)
Domácí se soustředili na bránění a vyráželi do brejků, které dokázali proměnit. Tato taktika se nakonec ukázala jako úspěšná.
Trenhos VET Deportivo Estudiantil VET
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Roman Sýkora vs Giovanni Mina – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Luis García, Andres Mantilla, Selmo Morais, David Rodriguez, Daladier Yazbekc
16. Karel Holeček
54. Jaroslav Dvořáček
33. Luis Alegria
5. 9. 17 17:00 HANSP Deportivo Estudiantil VET Tamu Pua 1.FC VET 1. 2:5 (2:2)
První poločas vyrovnaná partie. Deportivo si vytvořilo dvougólový náskok díky vynikajícímu Alegriovi. Tamu Pua však stihla do poločasu vyrovnat, po přestávce se ujala vedení a přidala další branky.
Deportivo Estudiantil VET Tamu Pua 1.FC VET
Giovanni MinaLuis Alegria, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Andres Mantilla, Selmo Morais, David Rodriguez vs Jan Blažek – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Pavel Holan, Jaroslav Mutl, Karel Raděj, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Záhorský, Jan Zikmund