8. Deportivo Estudiantil VET 11 4 3 4 38:25 11

Čt 5.10.17 19:15 MOTO2 Concur 1.FC Atletico Dělo SFC A   (HL6G)
Čt 5.10.17 20:30 MOTO2 Těžká demence Juventus Pivus   (HL6H)
Čt 26.10.17 18:15 BECH Defect SUP DP Xaverov SUP   (SVL1A)
Čt 26.10.17 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Úderka Žižkov SUP   (SVL2B)
Čt 26.10.17 20:45 BECH Rošambo Šejk Peterka   (HL7G)

29. 11. 17 19:30 MIKU4 Tamu Pua 1.FC VET Kehar club VET 11. 2:7 (2:4)
Velmi kvalitní utkání z obou stran skončilio zaslouženou výhrou hostujícího týmu.
Tamu Pua 1.FC VET Kehar club VET
Jan Blažek – Michal Andrlík, Michal Beneš, Jaromír Frühling, Pavel Holan, František Jílek, Karel Raděj, Michal Šich, Pavel Synek vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Dupač, Jan Lepša, Petr Pergler, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
25., 27. Karel Raděj 15., 49. Tomáš Doležal
17., 53. Martin Sekerka
24., 29., 37. Martin Dražan
15. 11. 17 18:00 HRAB1 Kehar club VET Stýbla Ďáblic VET 10. 6:0 k.
8. 11. 17 19:00 P2 Po Útlumu 06 Kehar club VET 9. 3:5 (1:0)
Týmu Po útlumu asi došly síly a ztratil vedení. Kehar v posledních patnácti minutách zabral a utkání otočil ve svůj prospěch. Hošek
Po Útlumu 06 Kehar club VET
Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Miroslav Motl, Robert Nykl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
10., 44. Miroslav Motl
45. Vladimír Vodák
40. Martin Dražan
44., 48., 58. Jiří Beneš
57. OG
1. 11. 17 18:00 HRAB2 Kehar club VET Old Bayern Prag 8. 4:0 (3:0)
Domácí si v prvním poločase vypracovali náskok, který ve druhé půli potvrdili a zaslouženě zvítězili.
Kehar club VET Old Bayern Prag
Martin Dražan – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Roman Zouza – Luboš Flax, Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Petr Třešňák
22. Petr Pergler
26., 60. Jan Lepša
28. Jan Sekerka
25. 10. 17 19:30 DEKAN Masters V Kehar club VET 7. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, velmi pěkný zápas.
Masters V Kehar club VET
Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Jiří Krejcar, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
22., 51. Martin Dražík
58. Jan Ernst
30. Martin Dražan
35. Jan Sekerka
17. 10. 17 18:15 BECH Kehar club VET Kulišáci CF VET 6. 3:4 (1:1)
Pěkné utkání hrané ve velkém tempu. Skóre se převalovalo ze strany na stranu. Oba týmy bojovaly až do samého závěru, kdy z poslední šance zápasu padl rozhodující gól.
Kehar club VET Kulišáci CF VET
Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Michal Trojan – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka
9., 51., 59. Jan Sekerka 8., 40. Tomáš Kříž
35. Roman Kříž
60. Ján Farkaš
12. 10. 17 20:30 TEMPO Gente VET Kehar club VET 5. 0:5 (0:0)
Hosté nakonec ve druhé půli zlomili vynikající výkon gólmana Gente a zaslouženě si došli pro vítězství.
Gente VET Kehar club VET
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Pavel Stárek vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka
37., 56. Jan Lepša
43. Petr Pergler
49., 54. Martin Dražan
4. 10. 17 20:45 CESMI Kehar club VET Deportivo Estudiantil VET 4. 3:3 (0:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou, když domácí vyrovnali v samém závěru. Jiří Němec
Kehar club VET Deportivo Estudiantil VET
Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Gonzalo Gery – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Selmo Morais, David Rodriguez, Daladier Yazbekc
34. OG
40. Petr Pergler
59. Martin Dražan
8., 25., 55. Luis Alegria
27. 9. 17 18:45 BIHOR Kehar club VET Tuscarora VET 3. 6:2 (3:1)
Kehar se v první minutě dostal do vedení a vzápětí přidal další gól. Rovněž Tuscarora vstřelila jeden gól do poločasu. Druhý poločas přidal Kehar další góly a zaslouženě vyhrál. Husák
Kehar club VET Tuscarora VET
Tomáš Doležal – Jaroslav Číhal, Martin Dražan, Petr Hanzl, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Pavel Třmínek vs Jan HauerTomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
44. OG
20. 9. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Kehar club VET 2. 2:1 (0:1)
Hosté hráli bez střídání a dlouho dokázali hlídat svoje jednobrankové vedení. V závěru však domácí zabrali a otočili výsledek ve svůj prospěch. Kopřiva
Běchovičtí sršni A Kehar club VET
Libor Šmída – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka
50. Pavel Vokoun
52. Jiří Frey
9. Jan Sekerka
5. 9. 17 19:30 HOSTI Kehar club VET Trenhos VET 1. 2:1 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil. Hosté vstoupili do utkání lépe, Kehar nicméně hru vyrovnal a zásluhou Dražana i skóre. Po pauze se projevila fyzická převaha domácích, kteří utkání dovedli do vítězného konce.
Kehar club VET Trenhos VET
Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Václav Novák, Roman Sýkora