Út 5.9.17 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Sorry FC   (HL7C)
Út 5.9.17 19:15 HRAB1 Dynamo Prak UNYP´s Blazers   (HL8D)
Čt 9.11.17 18:15 MIKU1 Lipnice Tutto bene B   (HL7G)
Čt 9.11.17 19:30 MIKU1 Opatoff A K Banzai   (HL6H)
Čt 9.11.17 20:45 MIKU1 Inter Lotyšák A Les Miserables   (HL1A)

29. 11. 17 19:30 DEKAN Masters V Tuscarora VET 11. 3:5 (2:2)
Velmi pohledné utkání, ve kterém zvítězili o něco lepší hosté.
Petr Sklenář – Martin Brouček, Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Zdeněk Vrána – Tomáš Bradáč, Thomas Hartmann, Martin Novotný, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Jan Vypior
6., 15., 47. Štěpán Vondrášek 12., 15., 35. Jan Vypior
45., 55. Tomáš Bradáč
14. 11. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Masters V 10. 4:4 (2:2)
Poklidné utkání se šancemi na obou stranách skončilo zaslouženou remízou. Jiří Mack, Jakub Bára
Kulišáci CF VET Masters V
Michal Trojan – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka vs Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Jiří Krejcar, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
13. Ján Farkaš
21., 40., 60. Roman Kříž
11. Štěpán Vondrášek
12. OG
41. Jaroslav Nevrkla
54. Jiří Krejcar
8. 11. 17 19:30 DEKAN Masters V Gente VET 9. 3:1 (0:0)
Velice vyrovnané utkání, boj o každý metr a velice bojovné atmosféra. Domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu zvítězili. Janča
Masters V Gente VET
Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek
31. Petr Sedloň
57. Jan Ernst
60. Martin Vyštejn
42. Tomáš Kuptík
1. 11. 17 19:30 DEKAN Deportivo Estudiantil VET Masters V 8. 3:4 (3:2)
Deportivo mělo raketový vstup do utkání, ale po snížení na 1:2 se hra vyrovnala. Domácí sice ještě jednou odskočili na rozdíl dvou branek, ale hosté se brankou v posledních vteřinách prvního poločasu vrátili do hry. Ve druhé půli již byli hosté lepším týmem a zaslouženě utkání otočili.
Deportivo Estudiantil VET Masters V
Daladier Yazbekc – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Lorenzo Lainez, Andres Mantilla, Giovanni Mina, Selmo Morais vs Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
3., 27. Luis Alegria
4. Selmo Morais
44 Luis Alegria 8. Jan Ernst
30. Milan Pavlík
36. Štěpán Vondrášek
50. Petr Sedloň
25. 10. 17 19:30 DEKAN Masters V Kehar club VET 7. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, velmi pěkný zápas.
Masters V Kehar club VET
Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Jiří Krejcar, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
22., 51. Martin Dražík
58. Jan Ernst
30. Martin Dražan
35. Jan Sekerka
18. 10. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Masters V 6. 1:7 (0:4)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Běchovičtí sršni A Masters V
Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Martin Motyčka, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Jiří Krejcar, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
35. OG 23., 28., 40. Štěpán Vondrášek
24. Jiří Krejcar
26., 44. Petr Sedloň
43. OG
11. 10. 17 19:30 DEKAN Masters V Trenhos VET 5. 2:4 (2:3)
Fotbalová kvalita byla jednoznačně na straně hostů, kteří zaslouženě zvítězili. Radek Dvořák, Pavel Harašta
Masters V Trenhos VET
Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Václav Kočárek, Václav Novák
10. Martin Vyštejn
13. Petr Šulc
5., 12. Václav Kočárek
15. Robert Charousek
42. Václav Novák
12. Václav Kočárek
3. 10. 17 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Masters V 4. 4:5 (1:4)
Utkání, ve kterém Tamu Pua nezachytila začátek zápasu a po zbytečných chybách pustila Masters do čtyřbrankového vedení. Od 20. minuty byli Tamu Pua lepším týmem a začali dotahovat výsledek, ale to se jim už nepodařilo.
Tamu Pua 1.FC VET Masters V
Michal Beneš – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Pavel Holan, Michal Šich, Pavel Synek vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek
20., 31. Pavel Synek
37. Jaromír Frühling
51. Pavel Holan
4., 45. Štěpán Vondrášek
9. Petr Sedloň
10., 12. Petr Šulc
27. 9. 17 19:30 DEKAN Masters V Stýbla Ďáblic VET 3. 3:1 (1:0)
Devětadvacet minut měla Stýbla více ze hry. Gól však vstřelili Masters a zlepšenou hrou dotáhli utkání do vítězného konce. Hošek
Masters V Stýbla Ďáblic VET
Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Petr Michetschläger – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc
30., 55. Petr Sedloň
51. Roman Venc
20. 9. 17 19:00 P3 Po Útlumu 06 Masters V 2. 2:3 (2:2)
Po útlumu svou ofenzivní hrou zaskočilo soupeře a šlo do vedení. Po pěti minutách však skóre dorovnali vlastním gólem. Zápas pak už dirigoval tým Masters, který ho pod taktovkou vynikajícího gólmana vyhrál 3:2. Čapla
Po Útlumu 06 Masters V
Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
15. Robert Nykl
28. Vladimír Vodák
20. OG
28. Jan Ernst
43. Milan Pavlík
6. 9. 17 19:30 DEKAN Masters V Old Bayern Prag 1. 6:4 (3:2)
Hosté dostali smolné góly. První byl prakticky vlastní, druhý překopem přes celé hřiště. Přesto hostující hráči bojovali, ale na body to nestačilo.
Masters V Old Bayern Prag
Petr Sklenář – Martin Brouček, Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Petr Třešňák – Luboš Flax, Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Dalibor Trojáček, Eduard Unger, František Vandas