7. 11. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Tuscarora VET 9. 6:2 (3:1)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Michal Trojan – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka, Martin Volf vs Tomáš Bradáč – Jan Hauer, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Jan Vypior
27. Roman Kříž
49. Tomáš Kříž
19., 50. Pavel Šnajdr
1. 11. 17 18:45 BIHOR Tuscarora VET Tamu Pua 1.FC VET 8. 2:4 (0:2)
Po většinu zápasu byly hosté lepším týmem. Své akce s úspěchem zakončovali brankami, domácí borci stačili pouze korigovat výsledkem. Výhra hostů je naprosto zasloužená. Mlynařík
Tuscarora VET Tamu Pua 1.FC VET
Zdeněk Vrána – Tomáš Bradáč, Jan Hauer, Martin Novotný, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Jan Vypior vs Jiří Vlček – Michal Andrlík, Michal Beneš, Jan Blažek, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, František Jílek, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Záhorský
33. Pavel Šnajdr
39. Jan Vypior
13., 42. Pavel Synek
15. Petr Záhorský
33. Michal Beneš
25. 10. 17 18:45 BIHOR Gente VET Tuscarora VET 7. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí. Rozhodla lepší střelecká připravenost.
Gente VET Tuscarora VET
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Pavel Stárek vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
4. Petr Hladík
9. Stanislav Bezděka
34. Tomáš Kuptík
57. Zbyněk Šámal
5., 53. Tomáš Bradáč
18. 10. 17 18:45 BIHOR Tuscarora VET Stýbla Ďáblic VET 6. 7:2 (6:0)
Stýbla se chytla až na konci a zkorigovala jednoznačné vítězství Tuscarory. Hošek
Tuscarora VET Stýbla Ďáblic VET
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Petr Michetschläger – Josef Čuda, Václav Friml, Petr Kačerovský, Pavel Novák, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Miroslav Weiner
5., 21., 27. Jan Vypior
17. Pavel Šnajdr
19., 32. Zdeněk Vrána
30. Tomáš Bradáč
52. Petr Kačerovský
60. Vladimír Stibora
11. 10. 17 18:45 BIHOR Deportivo Estudiantil VET Tuscarora VET 5. 4:4 (0:3)
Deportivo dokázalo vyrovnat nepříznivý vývoj utkání v posledních patnácti minutách.
Deportivo Estudiantil VET Tuscarora VET
David Rodriguez – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Riccardo Galletti, Luis García, Gonzalo Gery, Giovanni Mina, Selmo Morais, Daladier Yazbekc vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Jan Vypior
35. Martin Novotný
4. 10. 17 18:45 BIHOR Tuscarora VET Po Útlumu 06 4. 6:5 (5:1)
První poločas byl jasně v režii domácích, kteří vedli o čtyři branky. Ve druhé půli se hostům dokonce podařilo vyrovnat, ale poslední slovo nakonec měli opět domácí, kteří v závěru strhli vítězství na svoji stranu.
Tuscarora VET Po Útlumu 06
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Petr Vaněček – Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Miroslav Vostarek
56. Robert Nykl
27. 9. 17 18:45 BIHOR Kehar club VET Tuscarora VET 3. 6:2 (3:1)
Kehar se v první minutě dostal do vedení a vzápětí přidal další gól. Rovněž Tuscarora vstřelila jeden gól do poločasu. Druhý poločas přidal Kehar další góly a zaslouženě vyhrál. Husák
Kehar club VET Tuscarora VET
Tomáš Doležal – Jaroslav Číhal, Martin Dražan, Petr Hanzl, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Pavel Třmínek vs Jan HauerTomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
44. OG
20. 9. 17 18:45 BIHOR Tuscarora VET Old Bayern Prag 2. 3:8 (1:2)
Vysoké a naprosto zasloužené vítězství hostů. Domácím hráčům vázla kombinace, udělali spoustu chyb a za ty krutě zaplatili. Mlynařík
Tuscarora VET Old Bayern Prag
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Petr Hingar, Martin Novotný, Robert Samek, Karel Sůva, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Milan Satoranský – Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, František Vandas
23. Zdeněk Vrána
46. Jan Vypior
60. Karel Sůva
3., 53. Dalibor Trojáček
14., 38., 43., 55. Martin Mrukwia
35., 49. Tomáš Kotek
6. 9. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Tuscarora VET 1. 3:3 (2:3)
Rušný zápas, ve kterém hrála Tuscarora po celou dobu bez střídání a s vypětím všech sil odolávala trvalému tlaku Sršňů. Dokonce šli hosté před půlí do vedení, ale po pauze ještě jednou kapitulovali a nakonec udrželi alespoň remízu. Kučera
Běchovičtí sršni A Tuscarora VET
Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Thomas Hartmann, Martin Novotný, Zdeněk Vrána, Jan Vypior