Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Čechie 12°

Ne 9.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 9.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Út 9.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 9.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 9.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Inter Lotyšák VET

Út 6.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 6.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 6.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 28.6. 18:15 Mikulova MIKU1
St 28.6. 19:30 Mikulova MIKU1
St 28.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Mamba club V

Út 21.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 21.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 21.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 19.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 19.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 19.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Zachovalí

Po 22.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 22.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 19.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 19.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 19.6. 20:45 Litvínovská LITVI

X-team

St 31.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 31.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 31.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 26.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 26.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 26.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Hertha ZMZ VET

Ne 9.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 9.4. 20:00 Mikulova MIKU3
St 24.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 24.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 13.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 13.6. 19:00 Záběhlice ZABEH

Deko VET

St 12.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 12.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 18.5. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 18.5. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 8.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 8.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Šachta UK VET

Čt 13.4. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 13.4. 18:15 Zákostelní ZAK
Pa 19.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 19.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 7.6. 19:00 Pražačka P1
St 7.6. 20:15 Pražačka P1

Partizan Praha VET

Po 27.3. 19:00 Pražačka P3
Po 27.3. 20:15 Pražačka P3
Ne 23.4. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 23.4. 19:00 Meteor 8 METE1
Pa 2.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 2.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Bránický tank VET

Pa 21.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 21.4. 19:15 Malešice AFK MALES
St 10.5. 19:00 Meteor 8 METE1
St 10.5. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 29.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 29.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

To mi stačí VET

Pa 28.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 28.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 16.5. 19:00 Pražačka P1
Út 16.5. 20:15 Pražačka P1
Út 6.6. 19:00 Pražačka P1
Út 6.6. 20:15 Pražačka P1

Indus VET

Čt 23.3. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 23.3. 20:15 Motorlet MOTO3
Ne 23.4. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 23.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Út 30.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 30.5. 20:15 Motorlet MOTO3