Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Čechie 12°

Po 25.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 25.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 18.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 18.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 18.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Inter Lotyšák VET

Pa 29.9. 18:00 Pražačka P2
Pa 29.9. 19:15 Pražačka P2
St 25.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 25.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 25.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Mamba club V

Čt 2.11. 17:45 Pražačka P3
Čt 2.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 2.11. 20:15 Pražačka P3
Čt 23.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 23.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Zachovalí

Út 19.9. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 19.9. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 25.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 25.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 25.10. 20:45 Mikulova MIKU4

X-team

Po 16.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 16.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 16.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 6.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 6.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 6.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Hertha ZMZ VET

Út 31.10. 19:00 Pražačka P1
Út 31.10. 20:15 Pražačka P1
Út 7.11. 19:00 Pražačka P1
Út 7.11. 20:15 Pražačka P1
Út 14.11. 19:00 Pražačka P1
Út 14.11. 20:15 Pražačka P1

Deko VET

Út 19.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 19.9. 20:15 Meteor 8 METE2
St 11.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 11.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 31.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 31.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Šachta UK VET

Út 24.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 24.10. 20:30 Motorlet MOTO2
Po 13.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 13.11. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 5.12. 19:00 Pražačka P2
Út 5.12. 20:15 Pražačka P2

Partizan Praha VET

Pa 8.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 8.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 15.11. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 15.11. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Čt 7.12. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 7.12. 19:30 Mikulova MIKU2

Bránický tank VET

Pa 8.9. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 8.9. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Ne 22.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 22.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Pa 24.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 24.11. 19:15 Malešice AFK MALES

To mi stačí VET

St 13.9. 18:45 Aritma ARIT
St 13.9. 20:00 Aritma ARIT
Ne 22.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 22.10. 15:00 Pražačka P1
Čt 7.12. 19:00 Pražačka P3
Čt 7.12. 20:15 Pražačka P3

Indus VET

Pa 22.9. 18:00 Pražačka P2
Pa 22.9. 19:15 Pražačka P2
Po 16.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 16.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Ne 12.11. 11:15 Hanspaulka HANSP
Ne 12.11. 12:30 Hanspaulka HANSP