Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Bránický tank VET bílo-černá, zeleno-bílá
To mi stačí VET světle modrá
Hertha ZMZ VET černo-bílá, červená
Indus VET zelená, žlutá
X-team žlutá, modrá
Inter Lotyšák VET žlutá, modrá
Deko VET světle modrá, tmavě červená
Čechie 12° oranžová, zelená
Šachta UK VET černo-modrá, rudá
Mamba club V bílá, modrá
Partizan Praha VET modrá, bílá
Zachovalí modrá, červená

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
To mi stačí VETPartizan Praha VET St 6.9. 19:00 ZABEH
Indus VETŠachta UK VET St 6.9. 20:15 ZABEH
X-teamČechie 12° Čt 7.9. 18:15 MIKU3
Bránický tank VETZachovalí Čt 7.9. 19:15 TEMPO
Hertha ZMZ VETMamba club V Čt 7.9. 19:30 HOSTI
Inter Lotyšák VETDeko VET Čt 2.11. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Mamba club VIndus VET St 13.9. 19:00 ZABEH
Čechie 12°Inter Lotyšák VET Čt 14.9. 18:15 HANSP
ZachovalíDeko VET Čt 14.9. 18:15 HOSTI
Bránický tank VETTo mi stačí VET Čt 14.9. 19:15 TEMPO
Partizan Praha VETHertha ZMZ VET Čt 14.9. 19:30 HOSTI
Šachta UK VETX-team Čt 14.9. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
To mi stačí VETZachovalí St 20.9. 19:00 ZABEH
Indus VETPartizan Praha VET Čt 21.9. 18:00 MALES
Inter Lotyšák VETŠachta UK VET Čt 21.9. 18:15 HANSP
Deko VETČechie 12° Čt 21.9. 19:30 ARIT
Hertha ZMZ VETBránický tank VET Čt 21.9. 19:30 HOSTI
X-teamMamba club V Čt 21.9. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Šachta UK VETDeko VET Út 26.9. 19:15 HRAB3
Mamba club VInter Lotyšák VET Čt 28.9. 18:15 HANSP
Partizan Praha VETX-team Čt 28.9. 19:00 P2
Bránický tank VETIndus VET Čt 28.9. 19:15 TEMPO
To mi stačí VETHertha ZMZ VET St 1.11. 19:00 ZABEH
ZachovalíČechie 12° Čt 2.11. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus VETTo mi stačí VET St 4.10. 19:00 ZABEH
Inter Lotyšák VETPartizan Praha VET Čt 5.10. 18:15 HANSP
X-teamBránický tank VET Čt 5.10. 19:15 TEMPO
Čechie 12°Šachta UK VET Čt 5.10. 19:30 BECH
Deko VETMamba club V Čt 5.10. 19:30 ARIT
Hertha ZMZ VETZachovalí Čt 5.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
To mi stačí VETX-team St 11.10. 19:00 ZABEH
Mamba club VČechie 12° Čt 12.10. 18:15 HANSP
ZachovalíŠachta UK VET Čt 12.10. 18:15 HOSTI
Bránický tank VETInter Lotyšák VET Čt 12.10. 19:15 TEMPO
Hertha ZMZ VETIndus VET Čt 12.10. 19:30 HOSTI
Partizan Praha VETDeko VET Čt 12.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Šachta UK VETMamba club V Čt 19.10. 18:00 SCBEC
Inter Lotyšák VETTo mi stačí VET Čt 19.10. 18:15 HANSP
Indus VETZachovalí Čt 19.10. 18:15 HOSTI
Deko VETBránický tank VET Čt 19.10. 19:15 TEMPO
X-teamHertha ZMZ VET Čt 19.10. 19:30 HOSTI
Čechie 12°Partizan Praha VET Čt 19.10. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
To mi stačí VETDeko VET St 25.10. 19:00 ZABEH
Partizan Praha VETŠachta UK VET St 25.10. 20:45 BECH
ZachovalíMamba club V Čt 26.10. 18:15 HOSTI
Indus VETX-team Čt 26.10. 19:00 ZABEH
Bránický tank VETČechie 12° Čt 26.10. 19:15 TEMPO
Hertha ZMZ VETInter Lotyšák VET Čt 26.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie 12°To mi stačí VET St 8.11. 19:00 ZABEH
Mamba club VPartizan Praha VET Čt 9.11. 18:00 MALES
Inter Lotyšák VETIndus VET Čt 9.11. 18:15 HANSP
X-teamZachovalí Čt 9.11. 18:15 HOSTI
Šachta UK VETBránický tank VET Čt 9.11. 19:15 TEMPO
Deko VETHertha ZMZ VET Čt 9.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
To mi stačí VETŠachta UK VET St 15.11. 19:00 ZABEH
X-teamInter Lotyšák VET Čt 16.11. 18:15 HANSP
ZachovalíPartizan Praha VET Čt 16.11. 18:15 HOSTI
Bránický tank VETMamba club V Čt 16.11. 19:15 TEMPO
Hertha ZMZ VETČechie 12° Čt 16.11. 19:30 HOSTI
Indus VETDeko VET Čt 16.11. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie 12°Indus VET Čt 30.11. 20:15 ZABEH
Partizan Praha VETBránický tank VET Čt 30.11. 20:30 TEMPO
Mamba club VTo mi stačí VET Čt 30.11. 20:45 MIKU4
Šachta UK VETHertha ZMZ VET Čt 30.11. 20:45 MIKU3
Deko VETX-team Čt 30.11. 20:45 MIKU2
Inter Lotyšák VETZachovalí Čt 30.11. 20:45 MIKU1