Út 19.9.17 19:00 METE2 Kbelák FC SUP Pražačka seniors A   (SVL2A)
Út 19.9.17 20:15 METE2 Kelímci 3.FC Viktorčin smích   (HL7E)
St 11.10.17 17:00 DEKAN Fešáci ve vatě Cerveza 18.FC   (HL5E)
St 11.10.17 18:15 DEKAN Malostranský SK Vršáci VET   (VL2B)
Út 31.10.17 19:30 STOD Ekonom WT VET Legends a Veterans   (VL2A)
Út 31.10.17 20:45 STOD Dynamo Prak Omlékované Sojky   (HL8D)

30. 11. 17 20:45 MIKU2 Deko VET X-team 11. 1:1 (0:0)
Klidné utkání, ve kterém v podstatě o nic nešlo, skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Deko VET X-team
Petr Štěpán – Tomáš Cígler, Ota Járka, Roman Kovář, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek vs Marek Podhorný – Petr Antal, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Miloslav Šujan
50. Pavel Sládek 51. Jaroslav Hrouda
16. 11. 17 20:15 ZABEH Indus VET Deko VET 10. 8:2 (5:1)
Jednoznačné utkání, které vyznělo výrazně pro hráče Indusu. Plucar
Indus VET Deko VET
Tomáš Coufal – Michal Dufek, Pavel Fín, Richard Kes, Pavel Kudrna, Jiří Lantora, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Pavel Vyroubal vs Petr Štěpán – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Roman Kovář, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek
2. Richard Kes
13., 30., 34., 42. Zdeněk Tichý
18., 26., 32. Pavel Fín
14. Martin Rychlý
35. Jiří Krs
9. 11. 17 19:30 HOSTI Deko VET Hertha ZMZ VET 9. 2:2 (0:2)
Zasloužená remíza. Celý zápas byl vyrovnaný, v každém poločase se ale prosazoval jen jeden tým. Libor Viták, Jan Spěvák
Deko VET Hertha ZMZ VET
Petr Štěpán – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Roman Kovář, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Richard Šuta
40., 50. Roman Kovář 20., 28. Tomáš Lisko
2. 11. 17 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Deko VET 1. 1:2 (1:1)
Bojovné utkání s nasazením na obou stranách. Hosté ve druhé půli vstřelili branku, která jim stačila na těsné vítězství. Janča
Inter Lotyšák VET A Deko VET
Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Michal David, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Jaroslav Sirotek vs Petr Štěpán – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Roman Kovář, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý
10. Jan Malypetr 10. Roman Kovář
36. Martin Rychlý
25. 10. 17 19:00 ZABEH To mi stačí VET Deko VET 8. 1:6 (0:2)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Rozdílovým hráčem byl Cígler, který byl u všech branek svého týmu. Čapla
To mi stačí VET Deko VET
Petr Šídlo – Pavel Blecha, David Boř, Josef Pašek, Martin Pauer, Jindřich Vedral, Radek Vopat, Martin Vyhnal vs Petr Štěpán – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek
48. Petr Šídlo 7., 12., 43. Tomáš Cígler
34., 52. Ladislav Obermajer
58. Milan Pulec
19. 10. 17 19:15 TEMPO Deko VET Bránický tank VET 7. 4:3 (2:0)
Dramatické utkání, kde byli na konci šťastnější domácí. Jakub Býček
Deko VET Bránický tank VET
Petr Štěpán – Ota Járka, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek vs Miroslav Jaroš – Stanislav Druba, Petr Gabriel, Pavel Kadleček, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Pavel Roubíček, Jiří Trnka
4. Milan Pulec
11., 41. Ladislav Obermajer
53. Pavel Sládek
44. Petr Gabriel
45. Pavel Kadleček
48. Vladimír Lis
12. 10. 17 20:15 P3 Partizan Praha VET Deko VET 6. 4:4 (2:2)
Vyrovnané utkání ve všech směrech. Zasloužená remíza. Michal Bartůněk
Partizan Praha VET Deko VET
Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Jaroslav Kolanda, Pavel Kopřivík, Martin Oulehla, Tomáš Petržela, Michal Šejvl, Milan Steiner, Jan Vlk vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán
4., 55. Milan Steiner
4., 40. Jaroslav Kolanda
10. Pavel Sládek
15., 50., 60. Martin Rychlý
5. 10. 17 19:30 ARIT Deko VET Mamba club V 5. 2:1 (0:0)
Velmi dynamické utkání plné šancí. Jen domácí byli o něco lepší v zakončení.
Deko VET Mamba club V
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Tomáš Bartoněk – Adrian Hrušovský, Petr Kment, Tomáš Kratochvíl, Petr Mach, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Jiří Tryner
40. Milan Pulec
42. Pavel Sládek
37. Adrian Hrušovský
26. 9. 17 19:15 HRAB3 Šachta UK VET Deko VET 4. 1:3 (0:3)
Pohledné utkání s velkým množstvím šancí. Nakonec byli šťastnější hosté.
Šachta UK VET Deko VET
David Kubricht – Martin Antošík, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán
56. Jan Zapotil 2., 19. Petr Štěpán
24. OG
21. 9. 17 19:30 ARIT Deko VET Čechie 12° 3. 1:5 (1:1)
V prvním poločase byla hra celkem vyrovnaná. Ve druhé půli hosté zabrali a zaslouženě rozhodli o svém vítězství.