Rozpis pískání, 3. liga, skupina D

Sklenářka S.G.

St 24.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 24.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 24.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 14.6. 18:15 Mikulova MIKU1
St 14.6. 19:30 Mikulova MIKU1
St 14.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Typos - Garda FC

St 24.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 24.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 24.5. 20:45 Děkanka DEKAN
St 14.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 14.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 14.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Viktoria Bítovská VET A

Čt 25.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 25.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 25.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 19.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 19.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 19.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Kumpáni VET

Ne 14.5. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 14.5. 20:00 Mikulova MIKU1
Čt 1.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 1.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 1.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Queen´s park club VET

Ne 26.3. 16:15 Pražačka P1
Ne 26.3. 17:30 Pražačka P1
Út 20.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 20.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 20.6. 20:45 Mikulova MIKU3

The Penguins 6:5 XXL

Čt 23.3. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 23.3. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 23.3. 20:30 Štěrboholy STER1
Ne 4.6. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 4.6. 17:30 Zákostelní ZAK

Reka Group - Calvados

Čt 11.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 11.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 11.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 31.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 31.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 31.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Tyran Saens 1.FC VET B

St 29.3. 19:00 Pražačka P2
St 29.3. 20:15 Pražačka P2
Út 25.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 25.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 15.5. 19:00 Pražačka P1
Po 15.5. 20:15 Pražačka P1

Bum bar VET

Ne 9.4. 18:45 Pražačka P1
Ne 9.4. 20:00 Pražačka P1
So 20.5. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 20.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 10.6. 08:45 Děkanka DEKAN
So 10.6. 10:00 Děkanka DEKAN

STG Milovice

St 29.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 29.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 4.6. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 4.6. 20:00 Mikulova MIKU1

Demoliční četa VET

Út 28.3. 19:00 Pražačka P2
Út 28.3. 20:15 Pražačka P2
Ne 21.5. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 21.5. 19:00 Meteor 8 METE1
St 7.6. 19:00 Pražačka P3
St 7.6. 20:15 Pražačka P3

Morová rána 1.FC VET

Ne 28.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 28.5. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 4.6. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 4.6. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Út 13.6. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 13.6. 20:15 Meteor 8 METE1