9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 2 3 6 32:52 7

Ne 10.9.17 13:45 TEMPO Dýně AC A Vodka team FC   (HL8M)
Ne 10.9.17 15:00 TEMPO Blesk VK A Jižní Sheepy   (HL4F)
Ne 15.10.17 16:15 MIKU2 Deus Vult My   (HL8L)
Ne 15.10.17 17:30 MIKU2 Sturm JM Beton FC   (HL5I)
Čt 30.11.17 18:00 KORAB Real Prd SUP Trops 1.SK SUP   (SVL3C)
Čt 30.11.17 19:15 KORAB Koliba F.C.V. SuperNova L.F.C.   (SVL3B)

24. 11. 17 19:15 P1 Bum bar VET STG Milovice 11. 6:0 k.
12. 11. 17 18:45 BECH STG Milovice The Penguins 6:5 XXL 10. 3:6 (0:3)
Hosté měli dva rozdílové hráče, kteří prakticky rozhodli o vítězství svého týmu.
STG Milovice The Penguins 6:5 XXL
Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Vítězslav Soukal vs Milan Dvonč – Marek Čermák, Michal Franěk, Zdeněk Kodýtek, Antonín Novotný, Daniel Petřek, Hynek Purš, Pavel Tetour
48., 56. Jaromír Havle
58. Vítězslav Soukal
2. Antonín Novotný
20., 31. Pavel Tetour
24., 37. Michal Franěk
52. Zdeněk Kodýtek
5. 11. 17 18:45 BECH Morová rána 1.FC VET STG Milovice 9. 4:5 (2:3)
Velmi vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Hosté byli o jeden gól šťastnější a zvítězili.
Morová rána 1.FC VET STG Milovice
Martin Holeček – František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Javorek, Josef Kužílek, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Vítězslav Soukal
43. Jaromír Havle
27. 10. 17 18:00 P1 STG Milovice Queen´s park club VET 8. 2:8 (2:2)
První poločas byl velmi vyrovnaný a skončil nerozhodně. Ve druhé půli existoval prakticky jen jediný tým, a to ten hostující, který jasně zvítězil. Čapla J, Čapla F
STG Milovice Queen´s park club VET
Petr Dušek – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Martin Masopust, Vítězslav Soukal, Radek Štrobl vs Pavel Smolák – Karel Hrubeš, Petr Metzger, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek, Libor Zajíček
4., 12. Vítězslav Soukal 15., 36., 56. Petr Podrápský
28., 43. Karel Hrubeš
55., 60. Radek Schnider
57. Michal Rod
20. 10. 17 18:15 DEKAN Kumpáni VET STG Milovice 7. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Kumpáni VET STG Milovice
František Hubr – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, Radek Komárek, Jiří Moc, Tomáš Myšák vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal, Radek Štrobl
30., 37. Tomáš Myšák 8. Vítězslav Soukal
41. Radek Štrobl
13. 10. 17 19:15 P3 STG Milovice Viktoria Bítovská VET A 6. 1:1 (1:1)
Oba týmy vycházeli z dobře zajištěných obran, takže remíza odpovídá výsledku.
STG Milovice Viktoria Bítovská VET A
Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal, Radek Štrobl vs Jiří Fiala – Michal Černoch, Jiří Ditter, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Martin Papadopulos, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Luboš Řezníček
29. Alexandr Golovko 30. Martin Papadopulos
8. 10. 17 17:30 TEMPO Typos - Garda FC STG Milovice 5. 1:2 (0:1)
Milovice v závěru udrželi těsné, ale zasloužené vítězství. Hošek
Typos - Garda FC STG Milovice
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Andrej Doroš, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Vladimír Křížek, Miroslav Matlas, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar vs Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal, Radek Štrobl
50. Roman Hlinák 28. Josef Bešta
33. Vítězslav Soukal
29. 9. 17 18:15 BECH STG Milovice Sklenářka S.G. 4. 3:1 (1:0)
Velmi pohledné a svižné veteránské utkání. Sklenářka po dvou třech vyložených šancích mohla vést, ale naopak to byli hráči Milovic, kdo skóroval. Ve druhém poločase už Milovice těžily z vyššího počtu hráčů na střídání a přidaly dva góly. Husák
STG Milovice Sklenářka S.G.
Petr Dušek – Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Jakub Lacina, Martin Masopust, Radek Štrobl vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Ivan Georgiev, Milan Korman, Filip Novák, Martin Rákosník, Michal Stejskal
17. Martin Masopust
33. Radek Štrobl
44. Alexandr Golovko
56. Ivan Georgiev
24. 9. 17 18:45 BECH Reka Group - Calvados STG Milovice 3. 4:8 (0:5)
Zvítězilo lepší mužstvo. David Kupr
Reka Group - Calvados STG Milovice
Robert Martišek – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Daniel Vališ, Josef Vejšický vs Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal, Radek Štrobl
23. Jakub Lacina
15. 9. 17 19:00 ZABEH STG Milovice Tyran Saens 1.FC VET B 2. 9:3 (4:2)
Zápas ze začátku nabídl fotbal nahoru a dolu, ale hosté se i díky dobrým zákrokům brankáře drželi až do 48. minuty, kdy soupeř zápas během pěti minut rozhodl. Do té doby vyrovnaná hra s šancemi na obou stranách. Janků
STG Milovice Tyran Saens 1.FC VET B
Petr Dušek – Josef Bešta, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal, Radek Štrobl vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Michal Škaloud, Alexandr Šmejkal