Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 24.11.17 | 19:15 | P2 | Tyran Saens 1.FC VET B Morová rána 1.FC VET | 11. | 3:2 |
Pá 10.11.17 | 18:15 | DEKAN | Kumpáni VET Tyran Saens 1.FC VET B | 10. | 4:4 |
Čt 2.11.17 | 19:15 | TEMPO | Tyran Saens 1.FC VET B Typos - Garda FC | 9. | 6:1 |
Čt 26.10.17 | 18:15 | ZAK | Reka Group - Calvados Tyran Saens 1.FC VET B | 8. | 5:2 |
Pá 20.10.17 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Demoliční četa VET | 7. | 2:7 |
Čt 12.10.17 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Tyran Saens 1.FC VET B | 6. | 4:2 |
Pá 6.10.17 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Queen´s park club VET | 5. | 3:5 |
Čt 28.9.17 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Tyran Saens 1.FC VET B | 4. | 5:5 |
Pá 22.9.17 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Sklenářka S.G. | 3. | 2:2 |
Pá 15.9.17 | 19:00 | ZABEH | STG Milovice Tyran Saens 1.FC VET B | 2. | 9:3 |
Ne 10.9.17 | 20:00 | ZABEH | Bum bar VET Tyran Saens 1.FC VET B | 1. | 8:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bum bar VET | 11 | 9 | 2 | 0 | 47:9 | 20 |
2. | Demoliční četa VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 50:23 | 19 |
3. | STG Milovice | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:38 | 14 |
4. | Queen´s park club VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:31 | 13 |
5. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 6 | 0 | 5 | 31:24 | 12 |
6. | Reka Group - Calvados | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:32 | 12 |
7. | Morová rána 1.FC VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:35 | 11 |
8. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 3 | 4 | 4 | 31:29 | 10 |
9. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 2 | 3 | 6 | 32:52 | 7 |
10. | Sklenářka S.G. | 11 | 1 | 3 | 7 | 20:44 | 5 |
11. | Kumpáni VET | 11 | 1 | 3 | 7 | 14:40 | 5 |
12. | Typos - Garda FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:54 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 27.9.17 | 19:00 | P2 | XXX Concur 1.FC (HL6G) |
St 27.9.17 | 20:15 | P2 | Traktor humus VET A Šrot FC VET (VL1A) |
St 18.10.17 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Kliďas FC (HL3B) |
St 18.10.17 | 20:15 | P1 | Damned CF Šrot FC VET (VL1A) |
Po 6.11.17 | 19:15 | TEMPO | Vysmátí zajíci B Yakuza (HL8A) |
Po 6.11.17 | 20:30 | TEMPO | Úderka Žižkov junioři Smutný potapěči (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brožka Jiří | 11 | 0 |
Feigel Vratislav | 8 | 0 |
Greshnyakov Sergey | 11 | 9 |
Janáč Martin | 11 | 1 |
Nokd Hisham | 8 | 7 |
Novák Petr | 5 | 1 |
Papinyan Gevorg | 5 | 2 |
Plaček Josef | 11 | 5 |
Prosický Marek | 11 | 0 |
Škaloud Michal | 8 | 2 |
Skuček Josef | 4 | 0 |
Šmejkal Alexandr | 11 | 4 |