Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

Felix club (seniors)

Čt 11.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 11.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 11.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 29.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 29.5. 19:15 Hrabákova HRAB1

Rychlé pípy VET

Po 15.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 15.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 15.5. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 5.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 5.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 5.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Blesk VK VET A

Út 6.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 6.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 6.6. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 26.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 26.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 26.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Dřevosprint SC

Út 23.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 23.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 23.5. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 15.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 15.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 15.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Věčná žízeň FC VET

St 26.4. 18:00 Štěrboholy STER1
St 26.4. 19:15 Štěrboholy STER1
St 26.4. 20:30 Štěrboholy STER1
St 17.5. 19:00 Meteor 8 METE2
St 17.5. 20:15 Meteor 8 METE2

Touš KK

Po 22.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 22.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 22.5. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 6.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 6.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 6.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Miminka AC VET

Út 28.3. 19:00 Pražačka P1
Út 28.3. 20:15 Pražačka P1
Po 17.4. 18:45 Záběhlice ZABEH
Po 17.4. 20:00 Záběhlice ZABEH
St 14.6. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 14.6. 20:45 Tempo FC TEMPO

Blue devils VET

Čt 20.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 20.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 19.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 19.5. 19:15 Pražačka P3
Út 13.6. 19:00 Pražačka P1
Út 13.6. 20:15 Pražačka P1

Exact old boys

Ne 9.4. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 9.4. 19:00 Meteor 8 METE1
Čt 11.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 11.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 1.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 1.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Pavana AK VET

St 29.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 29.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
Po 8.5. 18:45 Pražačka P2
Po 8.5. 20:00 Pražačka P2
St 7.6. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 7.6. 20:45 Tempo FC TEMPO

Eukaryota 2.LKW VET

Út 18.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 18.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 12.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 12.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Ne 4.6. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 4.6. 16:15 Hanspaulka HANSP