Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Blesk VK VET modrá, žluto-modrá
Blue devils VET modro-bílá, černá
Dřevosprint SC oranžová, červeno-černá
Eukaryota 2.LKW VET tmavě modrá
Exact old boys žluto-černá, oranžová
Felix club (seniors) vínová, modrá
Heart Attack žlutá
Miminka AC VET červená, modrá
Pavana AK VET modro-bílá, červená
Rychlé pípy VET oranžová, zelená
Věčná žízeň FC VET šedá, červená
Touš KK bílá, oranžová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Felix club (seniors)Heart Attack Po 4.9. 18:15 DEKAN
Eukaryota 2.LKW VETPavana AK VET Po 4.9. 18:15 MIKU2
Blue devils VETVěčná žízeň FC VET Po 4.9. 20:15 DABLI
Exact old boysMiminka AC VET Po 4.9. 20:30 SCBEC
Blesk VK VETTouš KK Po 4.9. 20:45 MIKU4
Dřevosprint SCRychlé pípy VET St 6.9. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Pavana AK VETExact old boys Po 11.9. 19:00 METE1
Touš KKHeart Attack Po 11.9. 19:00 P3
Věčná žízeň FC VETDřevosprint SC Po 11.9. 19:15 MOTO1
Blesk VK VETBlue devils VET Po 11.9. 20:15 DABLI
Miminka AC VETFelix club (seniors) Po 11.9. 20:45 MIKU4
Rychlé pípy VETEukaryota 2.LKW VET Po 18.9. 18:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Blue devils VETTouš KK Po 18.9. 20:15 DABLI
Eukaryota 2.LKW VETVěčná žízeň FC VET Po 25.9. 18:15 MIKU2
Dřevosprint SCBlesk VK VET Po 25.9. 18:15 HANSP
Felix club (seniors)Pavana AK VET Po 25.9. 19:00 METE1
Exact old boysRychlé pípy VET Po 25.9. 20:30 SCBEC
Heart AttackMiminka AC VET Po 25.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Touš KKMiminka AC VET Po 2.10. 18:00 HRAB2
Blesk VK VETEukaryota 2.LKW VET Po 2.10. 18:15 MIKU2
Pavana AK VETHeart Attack Po 2.10. 19:00 METE1
Věčná žízeň FC VETExact old boys Po 2.10. 19:15 MOTO1
Blue devils VETDřevosprint SC Po 2.10. 20:15 DABLI
Rychlé pípy VETFelix club (seniors) St 4.10. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKW VETBlue devils VET Po 16.10. 18:15 MIKU1
Miminka AC VETPavana AK VET Po 16.10. 19:00 METE2
Heart AttackRychlé pípy VET Po 16.10. 19:15 SCBEC
Felix club (seniors)Věčná žízeň FC VET Po 16.10. 19:15 MOTO1
Exact old boysBlesk VK VET Po 16.10. 20:30 SCBEC
Dřevosprint SCTouš KK St 18.10. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Touš KKPavana AK VET Po 23.10. 19:00 METE2
Věčná žízeň FC VETHeart Attack Po 23.10. 19:15 MOTO1
Blesk VK VETFelix club (seniors) Po 23.10. 19:30 MIKU4
Blue devils VETExact old boys Po 23.10. 20:15 DABLI
Rychlé pípy VETMiminka AC VET Po 23.10. 20:15 P3
Dřevosprint SCEukaryota 2.LKW VET St 25.10. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKW VETTouš KK Po 30.10. 18:15 MIKU2
Pavana AK VETRychlé pípy VET Po 30.10. 19:00 METE2
Miminka AC VETVěčná žízeň FC VET Po 30.10. 19:15 MOTO1
Heart AttackBlesk VK VET Po 30.10. 19:15 ZAK
Felix club (seniors)Blue devils VET Po 30.10. 20:15 DABLI
Exact old boysDřevosprint SC Po 30.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKW VETExact old boys Po 6.11. 18:15 MIKU2
Věčná žízeň FC VETPavana AK VET Po 6.11. 19:15 MOTO1
Blesk VK VETMiminka AC VET Po 6.11. 19:30 MIKU4
Blue devils VETHeart Attack Po 6.11. 20:15 DABLI
Dřevosprint SCFelix club (seniors) St 8.11. 20:45 STOD
Touš KKRychlé pípy VET St 8.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Felix club (seniors)Eukaryota 2.LKW VET Po 13.11. 18:15 MIKU2
Pavana AK VETBlesk VK VET Po 13.11. 19:00 METE2
Rychlé pípy VETVěčná žízeň FC VET Po 13.11. 19:15 MOTO1
Miminka AC VETBlue devils VET Po 13.11. 20:15 DABLI
Exact old boysTouš KK Po 13.11. 20:30 SCBEC
Heart AttackDřevosprint SC St 15.11. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKW VETHeart Attack Po 20.11. 18:15 MIKU1
Touš KKVěčná žízeň FC VET Po 20.11. 18:15 CESMI
Blesk VK VETRychlé pípy VET Po 20.11. 19:15 ZAK
Blue devils VETPavana AK VET Po 20.11. 20:15 DABLI
Exact old boysFelix club (seniors) Po 20.11. 20:30 SCBEC
Dřevosprint SCMiminka AC VET St 22.11. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlé pípy VETBlue devils VET Po 4.12. 20:30 ZAK
Felix club (seniors)Touš KK Po 4.12. 20:30 MALES
Věčná žízeň FC VETBlesk VK VET Po 4.12. 20:45 MIKU3
Pavana AK VETDřevosprint SC Po 4.12. 20:45 MIKU2
Miminka AC VETEukaryota 2.LKW VET Po 4.12. 20:45 MIKU1
Heart AttackExact old boys Po 4.12. 20:45 BECH