Út 19.9.17 19:30 STOD Legends a Veterans Nemesis VET   (VL2A)
Út 19.9.17 20:45 STOD Slepí koně SUP Koliba F.C.V.   (SVL3B)
Čt 12.10.17 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Torzo AFZ   (SVL2B)
Čt 12.10.17 20:45 BECH Napoleoni Šejk Peterka   (HL7G)
Ne 5.11.17 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Beerchester United   (HL8N)
Ne 5.11.17 20:00 SCBEC Dropa FC A Čanda bůráků   (HL5G)

4. 12. 17 20:45 MIKU1 Miminka AC VET Eukaryota 2.LKW VET 11. 2:5 (1:4)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Skóre mohlo být vyšší, hosté zaslouženě vyhráli.
Miminka AC VET Eukaryota 2.LKW VET
Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Milan Pick – Tomáš Eberle, Jiří Kawalec, Ondřej Mach, Lukáš Mařík, František Palcr, Filip Vodička, Martin Vrbovský
3. Pavel Poustecký
34. Stanislav Hezina
7., 14. Ondřej Mach
12. František Palcr
20., 32. Martin Vrbovský
22. 11. 17 20:45 STOD Dřevosprint SC Miminka AC VET 10. 13:2 (5:2)
Časy branek jsou pouze orientační, originál zápisu byl ztracen.
Dřevosprint SC Miminka AC VET
Pavel Bokůvka – Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník
1., 17., 40., 46., 49. Jindřich Marhoul
8., 11., 29., 60. Stanislav Lavers
34., 53. Jaromír Tomaides
57., 59. Pavel Bokůvka
18. Antonín Buriánek
21. Jan Blažíček
13. 11. 17 20:15 DABLI Miminka AC VET Blue devils VET 9. 0:4 (0:1)
Vcelku vyrovnané utkání, ale hosté byli v koncovce efektivnější.
Miminka AC VET Blue devils VET
Zdeněk Reich – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Antonín Štěpnička vs Roman Libich – Miroslav Charvát, Jaroslav Lehovec, Jiří Malát, Jaroslav Němeček, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík, Petr Shíbal, Aleš Vrana
21. Petr Shíbal
41. Jiří Malát
45. Jaroslav Lehovec
49. Aleš Vrana
6. 11. 17 19:30 MIKU4 Blesk VK VET A Miminka AC VET 8. 10:2 (4:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
Blesk VK VET A Miminka AC VET
Jan Polenka – Oldřich Dokoupil, Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Ivo Lehovec, Dušan Urban vs Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Antonín Štěpnička
40. Martin Lněnička
30. 10. 17 19:15 MOTO1 Miminka AC VET Věčná žízeň FC VET 7. 0:6 (0:3)
Jednoznačné utkání, ve kterém byli hosté jasně lepším týmem a svého soupeře prakticky k ničemu nepustili.
Miminka AC VET Věčná žízeň FC VET
Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Petr Horčička, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Mikuš, František Oravec, Jan Zdich
2. Roman Čečák
13., 29. František Oravec
46., 54. Miroslav Kratochvíl
57. Zdeněk Mikuš
23. 10. 17 20:15 P3 Rychlé pípy VET Miminka AC VET 6. 5:1 (2:1)
Pohodové utkání v přátelském duchu. Zasloužená výhra domácích.
Rychlé pípy VET Miminka AC VET
Libor Viták – Karel Baladrán, Milan Kott, Bohumil Kukla, Pavel Kunst, Martin Mačalík, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Jan Dolejš, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Pavel Poustecký
20., 26., 58. Karel Baladrán
43. Milan Kott
45. Karel Vonášek
10. Pavel Poustecký
16. 10. 17 19:00 METE2 Miminka AC VET Pavana AK VET 5. 1:7 (0:3)
Hezké, svižné utkání odehrané bez jediného faulu. Zasloužené vítězství Pavany - byla lepší ve všech směrech.
Miminka AC VET Pavana AK VET
Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Petr Horčička, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Marek Kutina – David Franěk, Petr Kardinál, Marek Keltner, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek
53. Petr Horčička 11. Martin Kretík
28. Petr Kardinál
30., 40., 48. David Franěk
50. František Kryšpín
53. Zdeněk Kůs
2. 10. 17 18:00 HRAB2 Touš KK Miminka AC VET 4. 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí mírnou převahu, ale nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí. Hostům tak k výhře nakonec stačila jediná branka. Janča
Touš KK Miminka AC VET
Marek Valter – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Jiří Hejna, Oldřich Mácha, Petr Mára, Miroslav Pazderka, František Vladař, Filip Votava, Jan Vrba vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Antonín Štěpnička
25. Antonín Štěpnička
25. 9. 17 20:45 MIKU4 Heart Attack Miminka AC VET 3. 4:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, v něm byli o něco lepší hosté. Domácím se povedla pětiminutovka od 50. do 55. minuty, kdy otočili skóre na svou stranu a vedení udrželi až do konce. Pavel Cina, Jiří Tříska
Heart Attack Miminka AC VET
Vojtěch Pavel Traurig – Adam Hloušek, Jan Horalík, Jan Pinkas, Lukáš Vincent, Ivan Vozňuk, Petr Žáček vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jan Dolejš, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
26., 41., 55. Jan Pinkas
52. Petr Žáček
1., 59. Miroslav Bartoš
11. 9. 17 20:45 MIKU4 Miminka AC VET Felix club (seniors) 2. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání od obou týmů. Hosté dokázali vstřelit rozhodující branku až v poslední minutě.
Miminka AC VET Felix club (seniors)
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jan Dolejš, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Antonín Štěpnička vs Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Milan Krch, Milan Levrinc, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma, Petr Švonc
29. Miroslav Pětník 15. Milan Krch
52. Jan Šrejma
60. Pavel Provazník
4. 9. 17 20:30 SCBEC Exact old boys Miminka AC VET 1. 2:1 (0:1)
Zápas rozdílných poločasů. Tým Miminka zúročil převahu v prvním poločase, tým Exact old boys se zlepšil a ve druhé půli zápas otočil. Rataj
Exact old boys Miminka AC VET
Pavel Hakl – Petr Debnár, Pavel Hořínek, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Pavel Zubatý vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička