Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 4.12.17 | 20:45 | MIKU1 | Miminka AC VET Eukaryota 2.LKW VET | 11. | 2:5 |
St 22.11.17 | 20:45 | STOD | Dřevosprint SC Miminka AC VET | 10. | 13:2 |
Po 13.11.17 | 20:15 | DABLI | Miminka AC VET Blue devils VET | 9. | 0:4 |
Po 6.11.17 | 19:30 | MIKU4 | Blesk VK VET A Miminka AC VET | 8. | 10:2 |
Po 30.10.17 | 19:15 | MOTO1 | Miminka AC VET Věčná žízeň FC VET | 7. | 0:6 |
Po 23.10.17 | 20:15 | P3 | Rychlé pípy VET Miminka AC VET | 6. | 5:1 |
Po 16.10.17 | 19:00 | METE2 | Miminka AC VET Pavana AK VET | 5. | 1:7 |
Po 2.10.17 | 18:00 | HRAB2 | Touš KK Miminka AC VET | 4. | 0:1 |
Po 25.9.17 | 20:45 | MIKU4 | Heart Attack Miminka AC VET | 3. | 4:3 |
Po 11.9.17 | 20:45 | MIKU4 | Miminka AC VET Felix club (seniors) | 2. | 1:3 |
Po 4.9.17 | 20:30 | SCBEC | Exact old boys Miminka AC VET | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Věčná žízeň FC VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 67:21 | 19 |
2. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:28 | 17 |
3. | Dřevosprint SC | 11 | 8 | 0 | 3 | 57:31 | 16 |
4. | Pavana AK VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:16 | 15 |
5. | Felix club (seniors) | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:34 | 11 |
6. | Blesk VK VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:36 | 10 |
7. | Blue devils VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:37 | 10 |
8. | Touš KK | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:23 | 9 |
9. | Rychlé pípy VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:44 | 9 |
10. | Exact old boys | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:40 | 7 |
11. | Heart Attack | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:43 | 7 |
12. | Miminka AC VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 14:59 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 19.9.17 | 19:30 | STOD | Legends a Veterans Nemesis VET (VL2A) |
Út 19.9.17 | 20:45 | STOD | Slepí koně SUP Koliba F.C.V. (SVL3B) |
Čt 12.10.17 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Torzo AFZ (SVL2B) |
Čt 12.10.17 | 20:45 | BECH | Napoleoni Šejk Peterka (HL7G) |
Ne 5.11.17 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC Beerchester United (HL8N) |
Ne 5.11.17 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A Čanda bůráků (HL5G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoň Milan | 10 | 1 |
Bartoš Miroslav | 8 | 3 |
Blažíček Jan | 8 | 1 |
Buriánek Antonín | 11 | 1 |
Dolejš Jan | 3 | 0 |
Hezina Stanislav | 5 | 1 |
Horčička Petr | 2 | 1 |
Krkoška Vlastimil | 10 | 0 |
Lněnička Martin | 9 | 2 |
Pětník Miroslav | 6 | 1 |
Poustecký Pavel | 6 | 2 |
Reich Zdeněk | 7 | 0 |
Štěpnička Antonín | 9 | 1 |