Rozpis pískání, 4. liga, skupina B

Sebranka FC VET

Út 7.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 7.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 7.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 29.11. 18:00 Zákostelní ZAK
St 29.11. 19:15 Zákostelní ZAK
St 29.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Válcovna plechu VET

Pa 22.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 22.9. 19:15 Pražačka P3
Út 14.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 14.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 14.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Pralinky F.C.K.

Út 10.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 10.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 10.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 14.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 14.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 14.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Křídla Ďáblic VET A

Pa 13.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 13.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 13.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 30.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 30.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 30.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Double United

Čt 26.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 26.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 26.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 13.11. 19:15 Motorlet MOTO2
Po 13.11. 20:30 Motorlet MOTO2

Bronx KKK VET B

Ne 22.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Po 13.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 13.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 7.12. 18:15 Aritma ARIT
Čt 7.12. 19:30 Aritma ARIT

Ugandská ťava VET

Čt 21.9. 19:00 Pražačka P1
Čt 21.9. 20:15 Pražačka P1
Čt 12.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 12.10. 20:15 Pražačka P2
St 1.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 1.11. 20:15 Meteor 8 METE1

VŠSK MFF UK VET B

St 20.9. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 20.9. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Pa 13.10. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 13.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 1.11. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 1.11. 20:00 Bílá Hora BIHOR

Bajern Měšičáci

St 6.9. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 6.9. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 16.11. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 16.11. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 7.12. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 7.12. 19:30 Mikulova MIKU3

Tatarský biftek VET

Pa 8.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 8.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 29.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 29.9. 19:15 Pražačka P3
St 22.11. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 22.11. 20:00 Bílá Hora BIHOR

Žalud United 1.PC VET

Pa 8.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 8.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 3.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 23.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 23.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Ministerstvo obrany VET

Po 11.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Po 11.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Pa 20.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 20.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 7.12. 19:00 Meteor 8 METE2
Čt 7.12. 20:15 Meteor 8 METE2