Rozpis pískání, 4. liga, skupina B

Sebranka FC VET

Út 23.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 23.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 21.6. 18:00 Zákostelní ZAK
St 21.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 21.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Károv ZJ veteran

Po 22.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 22.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 22.5. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 12.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 12.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 12.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Válcovna plechu VET

Út 2.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 2.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 20.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 20.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 20.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Pralinky F.C.K.

Čt 18.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 18.5. 20:15 Motorlet MOTO2
Čt 22.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 22.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 22.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Křídla Ďáblic VET A

Ne 23.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 23.4. 17:30 Pražačka P2
Po 29.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 29.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 19.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 19.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Double United

Čt 30.3. 18:15 Aritma ARIT
Čt 30.3. 19:30 Aritma ARIT
Čt 25.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 25.5. 20:15 Pražačka P3
St 14.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 14.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Bronx KKK VET B

Pa 7.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 7.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 9.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 9.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 30.5. 19:00 Pražačka P3
Út 30.5. 20:15 Pražačka P3

Ugandská ťava VET

Út 28.3. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 28.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 8.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Po 8.5. 20:00 Mikulova MIKU2
Čt 15.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 15.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

VŠSK MFF UK VET B

Čt 6.4. 19:00 Pražačka P2
Čt 6.4. 20:15 Pražačka P2
Čt 27.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 27.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 28.5. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 28.5. 18:45 Čechie Smíchov CESMI

Bajern Měšičáci

St 29.3. 19:00 Meteor 8 METE1
St 29.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 8.5. 18:45 Mikulova MIKU1
Po 8.5. 20:00 Mikulova MIKU1
St 31.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 31.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Tatarský biftek VET

Čt 23.3. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 23.3. 20:15 Motorlet MOTO1
Ne 14.5. 16:15 Pražačka P2
Ne 14.5. 17:30 Pražačka P2
Čt 1.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 1.6. 20:15 Pražačka P2

Žalud United 1.PC VET

Čt 30.3. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 30.3. 20:15 Motorlet MOTO3
Út 9.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 9.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 1.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 1.6. 20:15 Pražačka P1

Ministerstvo obrany VET

Út 25.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 25.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Po 15.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 15.5. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 5.6. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 5.6. 19:15 Hrabákova HRAB3