Seznam týmů, 4. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Bajern Měšičáci červená, modrá
Double United modro-bílá
Bronx KKK VET B oranžová, tmavě modrá
Károv ZJ veteran !!!nehrají !!!
Křídla Ďáblic VET A bílo-fialová, fialovo-černá
Ministerstvo obrany VET červeno-bílá, zelená
Pralinky F.C.K. žlutá, zelená
Tatarský biftek VET bílá, modro-bílá
Sebranka FC VET modro-bílá
Válcovna plechu VET modrá, bílá
Ugandská ťava VET žlutá, černá
Žalud United 1.PC VET černo-žlutá, černo-zelená
VŠSK MFF UK VET B červená, modrá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Károv ZJ veteranUgandská ťava VET
Bronx KKK VET BŽalud United 1.PC VET St 6.9. 17:00 DEKAN
Pralinky F.C.K.Tatarský biftek VET St 6.9. 18:00 SCBEC
Double UnitedVŠSK MFF UK VET B St 6.9. 18:15 CESMI
Křídla Ďáblic VET AVálcovna plechu VET St 6.9. 19:00 P2
Ministerstvo obrany VETSebranka FC VET St 6.9. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Žalud United 1.PC VETKárov ZJ veteran
Bajern MěšičáciDouble United St 13.9. 18:15 LITVI
VŠSK MFF UK VET BBronx KKK VET B St 13.9. 18:15 DEKAN
Sebranka FC VETPralinky F.C.K. St 13.9. 19:15 STER3
Ugandská ťava VETKřídla Ďáblic VET A St 13.9. 20:45 DEKAN
Válcovna plechu VETMinisterstvo obrany VET Čt 14.9. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Károv ZJ veteranVŠSK MFF UK VET B
Bronx KKK VET BBajern Měšičáci St 20.9. 17:00 DEKAN
Pralinky F.C.K.Válcovna plechu VET St 20.9. 18:00 SCBEC
Ministerstvo obrany VETUgandská ťava VET St 20.9. 18:00 HRAB2
Křídla Ďáblic VET AŽalud United 1.PC VET St 20.9. 18:00 ZAK
Tatarský biftek VETSebranka FC VET St 20.9. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bajern MěšičáciKárov ZJ veteran
Double UnitedBronx KKK VET B St 4.10. 17:00 DEKAN
Žalud United 1.PC VETMinisterstvo obrany VET St 4.10. 18:00 ZAK
Ugandská ťava VETPralinky F.C.K. St 4.10. 18:00 SCBEC
VŠSK MFF UK VET BKřídla Ďáblic VET A St 4.10. 18:15 CESMI
Válcovna plechu VETTatarský biftek VET Čt 5.10. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Károv ZJ veteranDouble United
Pralinky F.C.K.Žalud United 1.PC VET St 11.10. 18:00 SCBEC
Křídla Ďáblic VET ABajern Měšičáci St 11.10. 18:15 LITVI
Tatarský biftek VETUgandská ťava VET St 11.10. 19:30 STOD
Ministerstvo obrany VETVŠSK MFF UK VET B Čt 12.10. 19:15 MOTO1
Sebranka FC VETVálcovna plechu VET Čt 12.10. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bronx KKK VET BKárov ZJ veteran
Bajern MěšičáciMinisterstvo obrany VET St 18.10. 17:00 DEKAN
VŠSK MFF UK VET BPralinky F.C.K. St 18.10. 18:00 SCBEC
Žalud United 1.PC VETTatarský biftek VET St 18.10. 18:00 ZAK
Double UnitedKřídla Ďáblic VET A St 18.10. 19:30 CESMI
Ugandská ťava VETSebranka FC VET St 18.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Křídla Ďáblic VET ABronx KKK VET B St 25.10. 17:00 DEKAN
Sebranka FC VETŽalud United 1.PC VET St 25.10. 18:00 ZAK
Pralinky F.C.K.Bajern Měšičáci St 25.10. 18:00 SCBEC
Válcovna plechu VETUgandská ťava VET St 25.10. 18:15 NOVOB
Ministerstvo obrany VETDouble United St 25.10. 18:15 HANSP
Tatarský biftek VETVŠSK MFF UK VET B Čt 26.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Károv ZJ veteranKřídla Ďáblic VET A
Bronx KKK VET BMinisterstvo obrany VET St 1.11. 17:00 DEKAN
Double UnitedPralinky F.C.K. St 1.11. 18:00 SCBEC
Bajern MěšičáciTatarský biftek VET St 1.11. 18:00 HRAB3
Žalud United 1.PC VETVálcovna plechu VET St 1.11. 18:00 ZAK
VŠSK MFF UK VET BSebranka FC VET Čt 2.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Ministerstvo obrany VETKárov ZJ veteran
Ugandská ťava VETŽalud United 1.PC VET St 8.11. 18:00 ZAK
Pralinky F.C.K.Bronx KKK VET B St 8.11. 18:00 SCBEC
Sebranka FC VETBajern Měšičáci St 8.11. 19:30 NOVOB
Tatarský biftek VETDouble United St 8.11. 20:45 CESMI
Válcovna plechu VETVŠSK MFF UK VET B Čt 9.11. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Károv ZJ veteranPralinky F.C.K.
Bronx KKK VET BTatarský biftek VET St 15.11. 17:00 DEKAN
Křídla Ďáblic VET AMinisterstvo obrany VET St 15.11. 18:00 HRAB3
VŠSK MFF UK VET BUgandská ťava VET St 15.11. 18:00 HRAB2
Double UnitedSebranka FC VET St 15.11. 18:15 PRKOP
Bajern MěšičáciVálcovna plechu VET St 15.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatarský biftek VETKárov ZJ veteran
Žalud United 1.PC VETVŠSK MFF UK VET B St 22.11. 18:00 ZAK
Pralinky F.C.K.Křídla Ďáblic VET A St 22.11. 18:00 SCBEC
Sebranka FC VETBronx KKK VET B St 22.11. 18:15 DEKAN
Ugandská ťava VETBajern Měšičáci St 22.11. 19:30 DEKAN
Válcovna plechu VETDouble United St 22.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Károv ZJ veteranSebranka FC VET
Ministerstvo obrany VETPralinky F.C.K. Po 27.11. 18:15 BECH
Bronx KKK VET BVálcovna plechu VET Po 27.11. 19:00 METE2
Bajern MěšičáciŽalud United 1.PC VET Po 27.11. 19:00 METE1
Křídla Ďáblic VET ATatarský biftek VET Po 27.11. 20:15 METE2
Double UnitedUgandská ťava VET Po 27.11. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Válcovna plechu VETKárov ZJ veteran
Žalud United 1.PC VETDouble United St 6.12. 18:00 ZAK
VŠSK MFF UK VET BBajern Měšičáci St 6.12. 18:15 MIKU4
Ugandská ťava VETBronx KKK VET B St 6.12. 18:15 CESMI
Sebranka FC VETKřídla Ďáblic VET A St 6.12. 18:15 MIKU2
Tatarský biftek VETMinisterstvo obrany VET St 6.12. 18:15 MIKU1