Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 18:15 | MIKU4 | VŠSK MFF UK VET B Bajern Měšičáci | 13. | 2:5 |
Po 27.11.17 | 19:00 | METE1 | Bajern Měšičáci Žalud United 1.PC VET | 12. | 2:2 |
St 22.11.17 | 19:30 | DEKAN | Ugandská ťava VET Bajern Měšičáci | 11. | 1:2 |
St 15.11.17 | 20:30 | ZAK | Bajern Měšičáci Válcovna plechu VET | 10. | 6:0 k. |
St 8.11.17 | 19:30 | zzNOVOB | Sebranka FC VET Bajern Měšičáci | 9. | 1:4 |
St 1.11.17 | 18:00 | HRAB3 | Bajern Měšičáci Tatarský biftek VET | 8. | 1:1 |
St 25.10.17 | 18:00 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Bajern Měšičáci | 7. | 4:5 |
St 18.10.17 | 17:00 | DEKAN | Bajern Měšičáci Ministerstvo obrany VET | 6. | 4:3 |
St 11.10.17 | 18:15 | LITVI | Křídla Ďáblic VET A Bajern Měšičáci | 5. | 5:1 |
St 20.9.17 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Bajern Měšičáci | 3. | 5:2 |
St 13.9.17 | 18:15 | LITVI | Bajern Měšičáci Double United | 2. | 1:9 |
Bajern Měšičáci Károv ZJ veteran | 4. | 6:0 k. | |||
Bajern Měšičáci | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Double United | 12 | 11 | 0 | 1 | 80:22 | 22 |
2. | Křídla Ďáblic VET A | 12 | 9 | 1 | 2 | 61:22 | 19 |
3. | VŠSK MFF UK VET B | 12 | 7 | 3 | 2 | 61:28 | 17 |
4. | Bajern Měšičáci | 12 | 7 | 2 | 3 | 39:33 | 16 |
5. | Žalud United 1.PC VET | 12 | 6 | 1 | 5 | 54:24 | 13 |
6. | Tatarský biftek VET | 12 | 5 | 3 | 4 | 48:29 | 13 |
7. | Bronx KKK VET B | 12 | 6 | 1 | 5 | 45:43 | 13 |
8. | Ugandská ťava VET | 12 | 6 | 1 | 5 | 32:35 | 13 |
9. | Ministerstvo obrany VET | 12 | 5 | 2 | 5 | 37:31 | 12 |
10. | Pralinky F.C.K. | 12 | 5 | 2 | 5 | 49:47 | 12 |
11. | Válcovna plechu VET | 12 | 2 | 0 | 10 | 18:73 | 4 |
12. | Sebranka FC VET | 12 | 1 | 0 | 11 | 16:81 | 2 |
13. | Károv ZJ veteran | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:72 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 6.9.17 | 18:15 | PRKOP | Kovárna PC Polární záře (HL6F) |
St 6.9.17 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Raiffani (HL3B) |
Čt 16.11.17 | 17:00 | ZAK | Kuřátka FC Hell´s Old Boys (VL2B) |
Čt 16.11.17 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Stará Garda SUP (SVL3C) |
Čt 7.12.17 | 18:15 | MIKU3 | Lisako A Hell´s Old Boys (VL2B) |
Čt 7.12.17 | 19:30 | MIKU3 | Juventus Pivus Banzai (HL6H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černý Jan | 9 | 2 |
Doležal Robert | 8 | 1 |
Kaplan Jiří | 9 | 7 |
Lampart Dušan | 9 | 9 |
Pelc Jiří | 3 | 0 |
Pešek Jaroslav | 8 | 2 |
Sedlmajer Pavel | 8 | 5 |
Šenfeld Jaroslav | 2 | 0 |
Steindl Filip | 1 | 0 |
Svítil Michal | 9 | 1 |
Svoboda Václav | 2 | 0 |
Toms Roman | 2 | 0 |