St 13.9.17 19:15 STER3 Sebranka FC VET Pralinky F.C.K. 2. 4:5
St 6.9.17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Tatarský biftek VET 1. 8:0
Károv ZJ veteran Pralinky F.C.K. 10. 0:6 k.

2. Křídla Ďáblic VET A 12 9 1 2 61:22 19
5. Žalud United 1.PC VET 12 6 1 5 54:24 13
6. Tatarský biftek VET 12 5 3 4 48:29 13
7. Bronx KKK VET B 12 6 1 5 45:43 13
8. Ugandská ťava VET 12 6 1 5 32:35 13
9. Ministerstvo obrany VET 12 5 2 5 37:31 12
10. Pralinky F.C.K. 12 5 2 5 49:47 12
11. Válcovna plechu VET 12 2 0 10 18:73 4
12. Sebranka FC VET 12 1 0 11 16:81 2
13. Károv ZJ veteran 12 0 0 12 0:72 0

Út 10.10.17 18:00 SCBEC Nounejm Planners Prague FC B   (HL8B)
Út 10.10.17 19:15 SCBEC Atlético Cerveza Libeň SK A   (HL6C)
Út 10.10.17 20:30 SCBEC VZ Horoušany FC   (HL7C)
Út 14.11.17 17:00 HANSP Pivušky FC Real Spořilov   (HL7D)
Út 14.11.17 18:15 HANSP Sorry FC Nova LFC B   (HL7C)
Út 14.11.17 19:30 HANSP Deportivo Estudiantil FC B Petřiny 09 FC   (HL6D)

27. 11. 17 18:15 BECH Ministerstvo obrany VET Pralinky F.C.K. 12. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Ministerstvo obrany VET Pralinky F.C.K.
vs Radek Martínek – Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, František Štofila
22. 11. 17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Křídla Ďáblic VET A 11. 2:4 (0:4)
Hosté si v první půli vypracovali čtyřbrankový náskok, který i přes závěrečné snížení domácího týmu uhájili. Jan Votýpka, Adam Dlesk
Pralinky F.C.K. Křídla Ďáblic VET A
Radek Martínek – Pavel Alexa, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Michal Predikant, František Štofila vs Jaroslav Svoboda – Patrik Bělín, Jan Kehár, Rudolf Klinka, Martin Kopecký, Tomáš Mrázek, Richard Pohl, Jan Yousif
50., 55. Michal Predikant 16., 27. Richard Pohl
22. Patrik Bělín
24. Martin Kopecký
8. 11. 17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Bronx KKK VET B 9. 5:5 (3:4)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. V první půli byli o něco lepší hosté, ve druhé zase domácí.
Pralinky F.C.K. Bronx KKK VET B
Radek Martínek – Jaroslav Černoch, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, František Štofila vs Miloslav Suchánek – Pavel Jinoch, Viliam Kurucz, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Aleš Pernický, Radek Polák, Vladimír Viklický
25. Radek Nechanský
1. 11. 17 18:00 SCBEC Double United Pralinky F.C.K. 8. 11:0 (7:0)
Jednoznačné utkání pro domácí celek. Pár gólových šancí na straně hostů, které však nebyly proměněny.
Double United Pralinky F.C.K.
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Karel Hanžlík, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda vs Radek Martínek – Jaroslav Černoch, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, František Štofila
3. Jiří Prais
5., 13., 20., 22., 23., 31. Jiří Feitl
7. Karel Nepraš
47. Miroslav Procházka
50. Marek Svoboda
56. Karel Hanžlík
25. 10. 17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Bajern Měšičáci 7. 4:5 (1:1)
Pohledné utkání, které v závěru rozhodli pro sebe hosté a zvítězili. Antonín Tikovský, Jiří Stejskal
Pralinky F.C.K. Bajern Měšičáci
Radek Martínek – Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila vs Michal Svítil – Jan Černý, Robert Doležal, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer
49. Jaroslav Pešek
18. 10. 17 18:00 SCBEC VŠSK MFF UK VET B Pralinky F.C.K. 6. 10:5 (5:4)
Domácí vedli po poločase o jednu branku a byli lepším týmem. Ve druhé půli své vedení ještě navýšili a nakonec jednoznačně zvítězili.
VŠSK MFF UK VET B Pralinky F.C.K.
Oleksandr Chimič – Petr Adamec, Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Marek, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Oldřich Vodrážka vs Radek Martínek – Pavel Alexa, Václav Burian, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila
51. Radek Martínek
11. 10. 17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Žalud United 1.PC VET 5. 1:6 (0:2)
Utkání slušné úrovně vyznělo pro hráče Žaludu. Stanislav Roček
Pralinky F.C.K. Žalud United 1.PC VET
Radek Martínek – Pavel Alexa, Václav Burian, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Josef Kubr, Rudolf Schiller vs Petr Volf – Stanislav Broža, Karel Fiala, Jakub Kosík, Karel Moravec, Jan Šobr, Václav Svoboda
47. Jan Dvořáček 19. Jan Šobr
21. Petr Volf
33., 35., 60. Jakub Kosík
46. Karel Moravec
4. 10. 17 18:00 SCBEC Ugandská ťava VET Pralinky F.C.K. 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách. Zasloužená remíza ve velmi fair-play hraném zápase. Jakub Vokatý, Tomáš Klevcov
Ugandská ťava VET Pralinky F.C.K.
Pavel Doubravský – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Robert Kaňka, Lukáš Křeček, Petr Vařeka vs Radek Martínek – Pavel Alexa, Václav Burian, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila
29. Tomáš Burian
36. Robert Kaňka
25. František Štofila
48. Pavel Alexa
20. 9. 17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Válcovna plechu VET 3. 5:0 (1:0)
Do 43. minuty velmi vyrovnané utkání. Poté se hosté úplně nesypali a dostali ještě několik branek.
Pralinky F.C.K. Válcovna plechu VET
Radek Martínek – Pavel Alexa, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila vs Jan Svoboda – Karel Boháč, Ludvík Hájek, Michal Juro, František Kříž, Martin Moták, Martin Pišan, Radovan Skoumal, Lukáš Sobotka
11., 51., 52. Michal Predikant
43. Jan Dvořáček
55. Rudolf Schiller
13. 9. 17 19:15 STER3 Sebranka FC VET Pralinky F.C.K. 2. 4:5 (2:2)
Góly padaly z nepřehledných akcí u branek. Utkání plné faulů, gólů, napětí a přetahování o výsledek. Boj o každý míč a snaha ovládnout střed hřiště.
Sebranka FC VET Pralinky F.C.K.
Dalibor Šebesta – Leonidhas Avraamides, Stanislav Černoch, Václav Chmel, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Tomáš Kopal, Dimitri Lansu, Libor Nemec, Jaroslav Penk, Tomáš Rychetský, Petr Vlasák vs Radek Martínek – Pavel Alexa, Václav Burian, Jaroslav Černoch, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila