Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

FC Střešovice

Po 20.3. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 20.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 20.3. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 8.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 8.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 8.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Hvězda VAB F.C.

Út 21.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 21.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 21.3. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 19.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 19.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 19.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Vibromax 1985 juniorka

St 3.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 3.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 3.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 6.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 6.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

K.F.C. FC VET

St 3.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 3.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 22.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 22.5. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 13.6. 19:00 Pražačka P3
Út 13.6. 20:15 Pražačka P3

MVS Recycled

St 19.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 19.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 11.5. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 11.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 15.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 15.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Rumové pralinky VET

Čt 13.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 13.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Ne 14.5. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 14.5. 17:30 Děkanka DEKAN
Út 6.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 6.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Metro AFK VET

Pa 12.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 12.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 30.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 30.5. 20:30 Štěrboholy STER3
St 28.6. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 28.6. 20:00 Bílá Hora BIHOR

Hojivý typy

Pa 28.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 28.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 19.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 19.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 13.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 13.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Běchovičtí sršni B

Po 10.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 10.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 10.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 8.5. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Po 8.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Po 8.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Blizzard ZM VET

Po 10.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 10.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 8.5. 18:45 Pražačka P1
Po 8.5. 20:00 Pražačka P1
Pa 2.6. 18:00 Pražačka P3
Pa 2.6. 19:15 Pražačka P3

Indiana Team VET

Po 27.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 27.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 23.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 23.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 2.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 2.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Jetoma FC

Ne 2.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 2.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Pa 21.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 21.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 15.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 15.5. 20:15 Meteor 8 METE1

Sananim Legends

Pa 28.4. 18:00 Pražačka P2
Pa 28.4. 19:15 Pražačka P2
Út 16.5. 19:00 Pražačka P2
Út 16.5. 20:15 Pražačka P2
Po 5.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 5.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB