11. Rumové pralinky VET 12 4 0 8 23:63 8
13. Vibromax 1985 juniorka 12 0 0 12 0:72 0

St 1.11.17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP A   (SVL2B)
St 1.11.17 19:30 MIKU1 Tučňáci UVL Trilobiti UVL   (UVL1A)
St 1.11.17 20:45 MIKU1 Kolíci FELace FK   (HL8E)
Út 28.11.17 18:15 ARIT AGČV UVL Žvahov UVL   (UVL1A)
Út 28.11.17 19:30 ARIT Masokombinát UNYP´s Blazers   (HL8D)
Út 28.11.17 20:45 ARIT Sean team VET Ekonom WT VET   (VL2A)

7. 12. 17 20:15 P3 Sananim Legends Hvězda VAB F.C. 13. 3:1 (2:1)
Zápas ovlivnilo to, že se domácí sešli v počtu 4+1. Díky tomu byl zápas vyrovnaný, protože byli o dost lepší než hosté. Domácí po právu zvítězili.
Sananim Legends Hvězda VAB F.C.
Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Radim Šebestík, Tomáš Veselý vs Jozef Ščury – Petr Babka, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda, Petr Vorm
20. Tomáš Veselý
20. Radim Šebestík
59. Jan Kočí
13. Peter Micheľ
21. 11. 17 19:15 SCBEC Hvězda VAB F.C. Běchovičtí sršni B 12. 1:5 (1:4)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Velmi slušně hrané kombinační utkání od obou týmů.
Hvězda VAB F.C. Běchovičtí sršni B
Peter Micheľ – Petr Babka, Václav Bláha, Karel Březina, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda vs Milan Štěpán – Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek, Petr Váňa
3. Karel Šimek 6., 18. Alan Hejma
23. Lubomír Jandus
29. Pavel Tomášek
53. Pavel Kučera
16. 11. 17 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Hvězda VAB F.C. 11. 0:4 (0:1)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Rumové pralinky VET Hvězda VAB F.C.
Pavel Kohout – Sergiy Dovbak, Farid Hanafi, Jaroslav Lhota, Jaromír Mazura, Robert Václavík, Jiří Zima vs Jozef Ščury – Petr Babka, Karel Březina, Milan Kička, Peter Micheľ, Karel Šimek, Martin Suchý, Pavel Svoboda
15. Pavel Svoboda
32., 41. Karel Šimek
42. Milan Kička
9. 11. 17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. MVS Recycled 10. 1:8 (0:7)
Recykled od začátku diktovali tempo a v zakončení neměli problém. Hvězda vstřelila aspoň čestný gól, ale výhra Recykled byla drtivá.
Hvězda VAB F.C. MVS Recycled
Karel ŠimekPetr Babka, Karel Březina, Peter Micheľ, Jozef Ščury, Štefan Ševčík, Pavel Svoboda vs Leoš Knap – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych
52. Karel Březina 6., 22., 26., 31. Petr Ehmig
11., 12., 24. Michal Strych
15. Jan Cavalieri
2. 11. 17 18:00 SCBEC FC Střešovice Hvězda VAB F.C. 9. 2:2 (2:0)
Zápas velmi poznamenalo početní oslabení na straně domácího týmu. Domácí byli technicky vyzrálejším týmem a kdyby měli ještě jednoho hráče v poli, asi by nebylo o čem, takto utkání skončilo zaslouženou remízou. Matěj Görner, Luděk Markvart
FC Střešovice Hvězda VAB F.C.
Josef Viktorin – Milan Cibík, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Jiří Soukup vs Martin Suchý – Petr Babka, Peter Micheľ, Jozef Ščury, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda, Petr Vorm
14. Jozef Holiač
27. Milan Cibík
38. Jozef Ščury
40. Karel Šimek
26. 10. 17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Jetoma FC 8. 4:1 (0:1)
Utkání bez závad. Ve druhém poločase mírná dominance hráčů Hvězdy, kteří dokázali udolat soupeře zrychleným pohybem.
Hvězda VAB F.C. Jetoma FC
Jozef Ščury – Petr Babka, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda, Petr Vorm vs Martin Votruba – Jiří Blažek, Patrik Gregor, Petra Kubisková, Antonín Lysek, Jiří Pech, Jerzy Samiec, Petr Študent
33. Štefan Ševčík
40., 47. Peter Micheľ
48. Karel Šimek
15. Jiří Pech
19. 10. 17 19:15 MOTO1 Indiana Team VET Hvězda VAB F.C. 7. 1:0 (0:0)
Poklidné utkání, ve kterém nakonec rozhodla jediná branka domácího týmu z úvodu druhého poločasu. Boubín
Indiana Team VET Hvězda VAB F.C.
Petr Brož – Luděk Bauman, Jaroslav Krčílek, Vít Kulhánek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Tomáš Novák, Karel Plemeník, Zdeněk Plzák, Pavel Šebek, Jiří Zach vs Karel Šimek – Luděk Fencl, Martin Kovář, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Pavel Svoboda, Petr Vorm
32. Jaroslav Krčílek
12. 10. 17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Vibromax 1985 juniorka 6. 6:0 k.
27. 9. 17 20:15 METE1 Hojivý typy Hvězda VAB F.C. 4. 1:2 (0:2)
Ve vyrovnaném utkání byli o jednu branku šťastnější hosté.
Hojivý typy Hvězda VAB F.C.
Jiří Borovička – Radek Bouša, Jan Chudárek, Pavel Kakačka, Rudolf Rubáš, Stanislav Šebek, Ivo Uhlík, Roman Wojaczek vs Jozef Ščury – Václav Bláha, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Martin Suchý, Pavel Svoboda, Petr Vorm
42. Roman Wojaczek 6. Štefan Ševčík
13. Václav Bláha
21. 9. 17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Blizzard ZM VET 3. 4:1 (2:1)
Skvělá týmová hra Hvězdy vedla k vítězství, některé góly byly vstřeleny po krásných akcích.
Hvězda VAB F.C. Blizzard ZM VET
Jozef ŠčuryPetr Babka, Luděk Fencl, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Antonín Zeman vs Pavel Libecajt – Vít Antoš, Milan Haramule, Václav Holenda, Václav Maťašovský, Peter Michút, Pavel Řezníček, Marek Tomsa, Jiří Vítek
27., 37. Peter Micheľ
30. Karel Šimek
38. Štefan Ševčík
10. Peter Michút
14. 9. 17 18:00 SCBEC Metro AFK VET Hvězda VAB F.C. 2. 1:1 (1:0)
Férově hrané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. První poločas patřil týmu Metro, který ve druhém poločase mírně vyklidil pozice. Tým Hvězdy dlouho nemohl vyrovnat a povedlo se mu to až se závěrečným hvizdem. Jan Bercha, Daniel Kurka
Metro AFK VET Hvězda VAB F.C.
Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Miroslav Fexa, Vladimír Holan, Petr Jahoda, Petr Popelka, Martin Sýkora vs Karel ŠimekPetr Babka, Luděk Fencl, Peter Micheľ, Jozef Ščury, Štefan Ševčík, Pavel Svoboda
1. Petr Bešta 60. Pavel Svoboda
7. 9. 17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. K.F.C. FC VET 1. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla lepší kondice K.F.C., kteří zápas otočili.
Hvězda VAB F.C. K.F.C. FC VET
Jozef Ščury – Petr Babka, Karel Březina, Luděk Fencl, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda, Petr Vorm vs Jan Nielsen – Jan Illek, Robin Jackl, Leoš Maršík, Tomáš Nosek, Josef Ryant, Miroslav Voldřich, Jiří Zítek