Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 7.12.17 | 20:15 | P1 | Rumové pralinky VET Indiana Team VET | 13. | 0:6 k. |
Čt 23.11.17 | 20:45 | CESMI | Indiana Team VET MVS Recycled | 12. | 3:2 |
Čt 16.11.17 | 19:15 | MOTO1 | FC Střešovice Indiana Team VET | 11. | 3:1 |
Čt 9.11.17 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Jetoma FC | 10. | 5:1 |
Čt 26.10.17 | 19:15 | MOTO1 | Vibromax 1985 juniorka Indiana Team VET | 8. | 0:6 k. |
Čt 19.10.17 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Hvězda VAB F.C. | 7. | 1:0 |
Čt 12.10.17 | 20:45 | ARIT | Hojivý typy Indiana Team VET | 6. | 3:0 |
Čt 5.10.17 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Blizzard ZM VET | 5. | 6:0 k. |
Čt 28.9.17 | 19:30 | HANSP | Metro AFK VET Indiana Team VET | 4. | 1:2 |
Čt 21.9.17 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET K.F.C. FC VET | 3. | 4:1 |
Čt 14.9.17 | 19:15 | MOTO1 | Sananim Legends Indiana Team VET | 2. | 2:1 |
Pá 8.9.17 | 20:30 | SCBEC | Indiana Team VET Běchovičtí sršni B | 1. | 2:5 |
Indiana Team VET | 9. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Střešovice | 12 | 9 | 1 | 2 | 52:22 | 19 |
2. | Sananim Legends | 12 | 8 | 3 | 1 | 46:20 | 19 |
3. | Běchovičtí sršni B | 12 | 8 | 1 | 3 | 45:31 | 17 |
4. | MVS Recycled | 12 | 7 | 2 | 3 | 76:30 | 16 |
5. | Indiana Team VET | 12 | 8 | 0 | 4 | 37:18 | 16 |
6. | Hojivý typy | 12 | 7 | 1 | 4 | 42:34 | 15 |
7. | Hvězda VAB F.C. | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:26 | 12 |
8. | K.F.C. FC VET | 12 | 4 | 2 | 6 | 34:32 | 10 |
9. | Metro AFK VET | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:26 | 10 |
10. | Blizzard ZM VET | 12 | 3 | 2 | 7 | 32:48 | 8 |
11. | Rumové pralinky VET | 12 | 4 | 0 | 8 | 23:63 | 8 |
12. | Jetoma FC | 12 | 3 | 0 | 9 | 29:45 | 6 |
13. | Vibromax 1985 juniorka | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:72 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 6.9.17 | 18:00 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Tatarský biftek VET (VL4B) |
St 6.9.17 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Tuscarora VET (VL3B) |
Ne 15.10.17 | 11:15 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Potíže (HL7J) |
Ne 15.10.17 | 12:30 | ZAK | England Praha Dýně AC A (HL8M) |
St 15.11.17 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Tatarský biftek VET (VL4B) |
St 15.11.17 | 18:15 | DEKAN | Vršáci VET PH Servis (VL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bauman Luděk | 4 | 1 |
Brož Petr | 8 | 0 |
Krčílek Jaroslav | 7 | 4 |
Kulhánek Vít | 4 | 0 |
Liška Jan | 1 | 0 |
Litera Martin | 7 | 1 |
Neumar Ladislav | 9 | 6 |
Novák Tomáš | 9 | 0 |
Plemeník Karel | 8 | 1 |
Plzák Zdeněk | 5 | 0 |
Šebek Pavel | 8 | 1 |
Zach Jiří | 8 | 5 |