Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

PFC Kodymka

Po 17.4. 17:30 Běchovice 2 BECH
Po 17.4. 18:45 Běchovice 2 BECH
Po 17.4. 20:00 Běchovice 2 BECH
Po 1.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 1.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 1.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Traktor Praha VET

Út 6.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 6.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 6.6. 20:45 Mikulova MIKU1
St 28.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 28.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 28.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Přezletice SG

St 17.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 17.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 17.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 14.6. 19:00 Meteor 8 METE2
St 14.6. 20:15 Meteor 8 METE2

Balabuška Old TJ

Pa 26.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 26.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 26.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 15.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 15.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 15.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Dejvický expres VET

Po 1.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 1.5. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 20.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 20.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 20.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Estudiantes VET B

Po 8.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Po 8.5. 17:30 Záběhlice ZABEH
Čt 22.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Daltonové VET

St 31.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 31.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 31.5. 20:30 Štěrboholy STER3
St 21.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 21.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 21.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Kikina bar 1.FC VET

Po 20.3. 19:00 Pražačka P1
Po 20.3. 20:15 Pražačka P1
Čt 22.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 22.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 22.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Paradentol 1990

Ne 9.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 9.4. 17:30 Děkanka DEKAN
Po 29.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 29.5. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 22.6. 19:00 Pražačka P3
Čt 22.6. 20:15 Pražačka P3

Traktor humus VET B

St 17.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 17.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 5.6. 19:00 Pražačka P2
Po 5.6. 20:15 Pražačka P2
Po 26.6. 18:15 Aritma ARIT
Po 26.6. 19:30 Aritma ARIT

Křídla Ďáblic VET B

Čt 30.3. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 30.3. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 20.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 20.4. 20:15 Pražačka P1
St 14.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 14.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

TBC Lachtan VET

Ne 9.4. 13:45 Pražačka P2
Ne 9.4. 15:00 Pražačka P2
St 26.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 26.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR
St 17.5. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 17.5. 20:00 Bílá Hora BIHOR