Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Balabuška Old TJ černá, červená
Daltonové VET červená, zelená
Dejvický expres VET žlutá, zelená
Estudiantes VET B červeno-bílá, žluto-modrá
Křídla Ďáblic VET B červená, zelená
Kikina bar 1.FC VET žlutá, modrá
Paradentol 1990 černo-modrá, černo-zelená
PFC Kodymka bílá, oranžová
Traktor humus VET B bílá, modrá
TBC Lachtan VET bílá, červená
Přezletice SG modro-žlutá
Traktor Praha VET zeleno-černá, žlutá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Kikina bar 1.FC VETParadentol 1990 Út 5.9. 18:15 DEKAN
Křídla Ďáblic VET BPFC Kodymka Út 5.9. 19:15 MALES
Estudiantes VET BTraktor humus VET B St 6.9. 19:15 STER1
Balabuška Old TJTraktor Praha VET Čt 7.9. 18:15 MIKU4
Daltonové VETPřezletice SG Čt 7.9. 19:15 MOTO1
Dejvický expres VETTBC Lachtan VET Út 31.10. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha VETParadentol 1990 Út 12.9. 17:00 DEKAN
Traktor humus VET BKřídla Ďáblic VET B Út 12.9. 18:15 DEKAN
PFC KodymkaKikina bar 1.FC VET Út 12.9. 18:15 MIKU3
Přezletice SGDejvický expres VET Út 12.9. 19:30 CESMI
TBC Lachtan VETEstudiantes VET B Út 12.9. 20:15 P3
Balabuška Old TJDaltonové VET Čt 14.9. 19:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Paradentol 1990PFC Kodymka Út 19.9. 17:00 DEKAN
Křídla Ďáblic VET BTBC Lachtan VET Út 19.9. 19:15 MALES
Dejvický expres VETBalabuška Old TJ Út 19.9. 19:30 CESMI
Estudiantes VET BPřezletice SG Čt 21.9. 18:15 NOVOB
Daltonové VETTraktor Praha VET Čt 21.9. 20:45 ARIT
Kikina bar 1.FC VETTraktor humus VET B Út 31.10. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan VETKikina bar 1.FC VET Út 26.9. 18:15 HANSP
Traktor humus VET BParadentol 1990 Út 26.9. 18:15 DEKAN
Přezletice SGKřídla Ďáblic VET B Út 26.9. 19:15 MALES
Traktor Praha VETPFC Kodymka Út 26.9. 19:15 KORAB
Daltonové VETDejvický expres VET Út 26.9. 19:30 CESMI
Balabuška Old TJEstudiantes VET B Út 21.11. 18:00 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Paradentol 1990TBC Lachtan VET Út 3.10. 17:00 DEKAN
PFC KodymkaTraktor humus VET B Út 3.10. 18:15 DEKAN
Kikina bar 1.FC VETPřezletice SG Út 3.10. 19:00 P3
Křídla Ďáblic VET BBalabuška Old TJ Út 3.10. 19:15 MALES
Dejvický expres VETTraktor Praha VET Út 3.10. 19:30 CESMI
Estudiantes VET BDaltonové VET Čt 5.10. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SGParadentol 1990 Út 10.10. 17:00 DEKAN
Balabuška Old TJKikina bar 1.FC VET Út 10.10. 18:15 MIKU4
TBC Lachtan VETPFC Kodymka Út 10.10. 18:15 MIKU3
Traktor Praha VETTraktor humus VET B Út 10.10. 18:15 DEKAN
Daltonové VETKřídla Ďáblic VET B Út 10.10. 19:15 MALES
Dejvický expres VETEstudiantes VET B Út 10.10. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Paradentol 1990Balabuška Old TJ Út 17.10. 17:00 DEKAN
PFC KodymkaPřezletice SG Út 17.10. 18:00 HRAB2
Traktor humus VET BTBC Lachtan VET Út 17.10. 18:15 DEKAN
Křídla Ďáblic VET BDejvický expres VET Út 17.10. 19:15 MALES
Kikina bar 1.FC VETDaltonové VET Út 17.10. 20:45 ARIT
Estudiantes VET BTraktor Praha VET Čt 19.10. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Daltonové VETParadentol 1990 Út 24.10. 17:00 DEKAN
Přezletice SGTraktor humus VET B Út 24.10. 18:15 DEKAN
Estudiantes VET BKřídla Ďáblic VET B Út 24.10. 19:15 MALES
Dejvický expres VETKikina bar 1.FC VET Út 24.10. 19:30 CESMI
Balabuška Old TJPFC Kodymka Út 24.10. 20:45 MIKU3
Traktor Praha VETTBC Lachtan VET Út 24.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Paradentol 1990Dejvický expres VET Út 7.11. 17:00 DEKAN
TBC Lachtan VETPřezletice SG Út 7.11. 18:15 MIKU2
Traktor humus VET BBalabuška Old TJ Út 7.11. 18:15 DEKAN
PFC KodymkaDaltonové VET Út 7.11. 19:15 HRAB3
Křídla Ďáblic VET BTraktor Praha VET Út 7.11. 19:15 MALES
Kikina bar 1.FC VETEstudiantes VET B Út 7.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Estudiantes VET BParadentol 1990 Út 14.11. 17:00 DEKAN
Daltonové VETTraktor humus VET B Út 14.11. 18:15 DEKAN
Balabuška Old TJTBC Lachtan VET Út 14.11. 18:15 MIKU2
Křídla Ďáblic VET BKikina bar 1.FC VET Út 14.11. 19:15 MALES
Dejvický expres VETPFC Kodymka Út 14.11. 19:30 CESMI
Traktor Praha VETPřezletice SG Čt 16.11. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan VETDaltonové VET Út 28.11. 20:30 MALES
PFC KodymkaEstudiantes VET B Út 28.11. 20:30 KORAB
Přezletice SGBalabuška Old TJ Út 28.11. 20:45 BECH
Traktor humus VET BDejvický expres VET Út 28.11. 20:45 CESMI
Paradentol 1990Křídla Ďáblic VET B Út 28.11. 20:45 DEKAN
Kikina bar 1.FC VETTraktor Praha VET Út 28.11. 20:45 HOSTI