12. Dejvický expres VET 11 1 2 8 13:44 4

Po 2.10.17 19:00 METE2 Yakuza Guláš FC   (HL8A)
Po 2.10.17 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC New Jersey Devils B   (HL7A)
St 15.11.17 18:15 CESMI Holosmetky FC B Démoni   (HL4D)
St 15.11.17 19:30 CESMI Sparta Pankrác Dynamo UK   (HL2B)
St 15.11.17 20:45 CESMI Lucián FC A Amfora restaurant   (HL2B)

28. 11. 17 20:30 KORAB PFC Kodymka Estudiantes VET B 11. 0:3 (0:3)
V prvním poločase byli lepším týmem Estudiantes. Druhý poločas se už jenom dohrával z povinnosti. Procházka
PFC Kodymka Estudiantes VET B
Jiří Škarvada – Petr Coka, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jaroslav Švestka vs Jan Kůstka – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ
13. Miroslav Kalvas
14. Daniel Kopec
30. Michal Plicka
21. 11. 17 18:00 MALES Balabuška Old TJ Estudiantes VET B 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
14. 11. 17 17:00 DEKAN Estudiantes VET B Paradentol 1990 10. 4:1 (2:1)
Utkání plné šancí, ale vyrovnané. Rozhodly chyby soupeře.
Estudiantes VET B Paradentol 1990
Jan Kůstka – Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, David Stuchlý
20. Miroslav Kalvas
26., 58. Michal Plicka
57. Michal Matejka
19. Josef Petrásek
7. 11. 17 20:45 MIKU4 Kikina bar 1.FC VET Estudiantes VET B 9. 1:4 (0:1)
Hezký zápas přinesl rozhodnutí v poslední čtvrthodině, kdy Estudiantes vstřelili tři branky.
Kikina bar 1.FC VET Estudiantes VET B
Pavel Klein – František Chval, Pavel Horký, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Jan Kůstka – Milan Čihák, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Michal Matejka, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích
41. Jindřich Rys 8. Michal Plicka
45. Milan Čihák
48. Vilém Hodulák
54. Miloš Princ
24. 10. 17 19:15 MALES Estudiantes VET B Křídla Ďáblic VET B 8. 4:0 (4:0)
Domácí o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, když vstřelili 4 branky. Ve druhé půli už se jen dohrávalo.
Estudiantes VET B Křídla Ďáblic VET B
Vilém Hodulák – Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Jan Kůstka, Michal Matejka, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Vojtěch EngelmannPavel Černý, Karel Kreuzer, Ladislav Lajner Fečo, Martin Marek, Evžen Pospíšil, Jiří Prokop, Jan Répal
3. Michal Plicka
22., 23. Michal Matejka
28. Miroslav Kalvas
19. 10. 17 20:30 KORAB Estudiantes VET B Traktor Praha VET 7. 3:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácích.
Estudiantes VET B Traktor Praha VET
Jan Kůstka – Milan Čihák, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Michal Matejka, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Richard Starý, Luděk Tobola
18. Tomáš Vích
24. Michal Matejka
55. Milan Čihák
10. 10. 17 19:30 CESMI Dejvický expres VET Estudiantes VET B 6. 1:3 (1:2)
Expres se snažil, ale Estudiantes byli bojovnější a nebezpečnější v útoku. Výsledek zcela odpovídá průběhu hry.
Dejvický expres VET Estudiantes VET B
Tomáš Axler – Patrik Benda, Aleš Breburda, Petr Honka, Pavel Peterka, Martin Prchal, Petr Šmejkal, Stanislav Vinkler vs Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Pavel Krejčík, Michal Matejka, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup
22. Aleš Breburda 8., 20. Pavel Krejčík
53. Tomáš Soukup
5. 10. 17 17:00 HANSP Estudiantes VET B Daltonové VET 5. 2:1 (2:1)
Utkání plné nepřesností z obou stran. Domácí byli o gól šťastnější a vyhráli. Patrik Janda, Jan Chytil
Estudiantes VET B Daltonové VET
Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Pavel Macal, Michal Matejka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Tomáš Vích vs Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Martin Zeman
21. Vilém Hodulák
24. Tomáš Vích
45 Michal Matejka 15. Pavel Kaska
21. 9. 17 18:15 zzNOVOB Estudiantes VET B Přezletice SG 3. 3:2 (3:0)
Domácí vstřelili v závěru prvního poločasu tři branky, což rozhodlo o jejich vítězství. Hosté ve druhé půli pouze snížili. Hošek
Estudiantes VET B Přezletice SG
Vilém Hodulák – Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Michal Matejka, Miloš Princ, Tomáš Soukup vs Tomáš Říha – Petr Dufek, Tomáš Hájek, Josef Kubr, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Pavel Řeřucha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
27. Tomáš Soukup
27. Tomáš Hrubý
29. Pavel Krejčík
32. Tomáš Hájek
46. Jiří Polda
12. 9. 17 20:15 P3 TBC Lachtan VET Estudiantes VET B 2. 0:4 (0:2)
V tomto zápase nebylo o čem. Hostující tým vyhrál zcela zaslouženě.
TBC Lachtan VET Estudiantes VET B
Aleš CarmineJiří Balla, Kiril Kirilov, Jiří Pavlík, Radek Pištora vs Tomáš Hrubý – Roman Dittrich, Daniel Kopec, Jan Kůstka, Michal Matejka, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích
7 Radek Pištora 9., 27. Tomáš Hrubý
33. Daniel Kopec
35. Roman Dittrich
7. Roman Dittrich
6. 9. 17 19:15 STER1 Estudiantes VET B Traktor humus VET B 1. 2:1 (1:1)
Slušné utkání, ve kterém byli hráči Estudiantes o něco lepší a zaslouženě vyhráli. Jiří Vítek, Milan Haramule
Estudiantes VET B Traktor humus VET B
Vilém Hodulák – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Vích vs René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Milan Průša, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák