Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Tycho de Brahe VET

Út 2.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 2.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 2.5. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 29.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 29.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 29.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Old boys Bohemia Chips

Ne 2.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 2.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 4.6. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 4.6. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 4.6. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Běchovice VET

So 25.3. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 25.3. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 1.4. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 1.4. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 8.4. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 8.4. 11:15 Běchovice 2 BECH

Maverick VET

Ne 2.4. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 2.4. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 23.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 23.4. 17:30 Zákostelní ZAK
Po 8.5. 16:15 Běchovice 2 BECH
Po 8.5. 17:30 Běchovice 2 BECH

Real Prd VET

Ne 14.5. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 14.5. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 21.5. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 21.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
So 3.6. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 3.6. 11:15 Kbely Spartak KBELY

Caroil VET

Út 9.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Út 9.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY
St 31.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 31.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Po 26.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 26.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI

Los Gigoalos VET

Ne 2.4. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 2.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
So 27.5. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 27.5. 10:00 Běchovice 2 BECH

MoKo VET

St 10.5. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 10.5. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 29.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 29.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 22.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 22.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Poštmistři VET B

Ne 9.4. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 9.4. 20:00 Zákostelní ZAK
St 3.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 3.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 4.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 4.6. 20:00 Tempo FC TEMPO

Marná snaha VET

Ne 23.4. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 23.4. 15:00 Zákostelní ZAK
Pa 19.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 19.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Ne 11.6. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 11.6. 20:00 Běchovice 2 BECH

Pirátská vodka

Ne 23.4. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 23.4. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.5. 10:00 Hanspaulka HANSP
Út 13.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 13.6. 19:30 Litvínovská LITVI