Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Tycho de Brahe VET

Ne 15.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 15.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Út 7.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 7.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 7.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Old boys Bohemia Chips

Ne 17.9. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 17.9. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 29.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 29.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 26.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 26.11. 11:15 Tempo FC TEMPO

Běchovice VET

Čt 21.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 21.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 21.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 11.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 11.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 11.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Maverick VET

Ne 17.9. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 17.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 22.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 22.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 19.11. 15:00 Pražačka P1
Ne 19.11. 16:15 Pražačka P1

Real Prd VET

Čt 28.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 28.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 24.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 24.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 13.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Po 13.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Caroil VET

Ne 10.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 10.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Po 13.11. 19:00 Pražačka P1
Po 13.11. 20:15 Pražačka P1
Čt 7.12. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 7.12. 19:30 Mikulova MIKU1

Los Gigoalos VET

Ne 24.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 24.9. 20:00 Mikulova MIKU4
So 14.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 14.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY

MoKo VET

Út 17.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 7.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 7.11. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 28.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Út 28.11. 20:45 Zákostelní ZAK

Poštmistři VET B

St 18.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 18.10. 18:15 Děkanka DEKAN
St 8.11. 19:00 Pražačka P3
St 8.11. 20:15 Pražačka P3
Čt 30.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 30.11. 20:15 Pražačka P2

Marná snaha VET

Čt 26.10. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 26.10. 18:15 Zákostelní ZAK
Út 14.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 14.11. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 5.12. 19:00 Koráb SC KORAB
Út 5.12. 20:15 Koráb SC KORAB

Pirátská vodka

Po 18.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 18.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 18.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 18.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 7.11. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 7.11. 20:30 Motorlet MOTO2

SS Hábula

Ne 17.9. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 17.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
So 7.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 7.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 28.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 28.10. 10:00 Běchovice 2 BECH